Skoči na vsebino

Bluetooth ali kabel----->gsm-laptop


Priporočene objave

Mam Nokia N70 pa laptopa. No encajt je vse štimal, na bluetooth sta se povezala in na kabl. Pol pa N70 zmrzne in jo dam na popravilo - baje so na novo softver gor naložil. Zdej pa: sicer zaznata se, samo jest ne morem ne preko bluetooth ne preko kabla pridt izlaptopa v gsm. kaj nardit? ma kdo kakšen predlog? Hvala za inf.

PS: Pa še: enkat sm meu en program za kompresirat slike, pa sm pozabu men se zdi da je biu Thumbnails al neki tazga. Ma kdo kakšn link do tega programčka? Tnx za vse odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najprej to, drgac pa ce je novejsi SW od prejsnjega, bi blo smotrno poiskat ustrezn SW za racunalnik...ampak to sm reku bolj iz glave, ne poznam NOKIE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da nisem kupil Nokie. Vedno več ljudi ima z njimi težave, Teleray pa jim "prijazno" ne da nobenega nadomestnega telefona (ali takšnega, ki je tik pred vesoljnim potopom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da nisem kupil Nokie. Vedno več ljudi ima z njimi težave, Teleray pa jim "prijazno" ne da nobenega nadomestnega telefona (ali takšnega, ki je tik pred vesoljnim potopom).

Pr RAM2 (motorola) niso nč bolši. Nadomestn telefon dobiš sam po pomoti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr RAM2 (motorola) niso nč bolši. Nadomestn telefon dobiš sam po pomoti.

Ja to se pa strinjam. Tut pr Avtoakustiki niso mel kao nobenga nadomestnega telefona. Biu bi več ko en teden brez, če neb najdu slučajn enga starga in bolj ko ne že pred smrtjo telefona.

Ja drgač sm pa potegnu dol update pa vse te pičkarije sam zazna ga, ne skoneta se pa ne - kr neki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac ti dajo na Mobitelu nadomestn telefon, ce re tvoj na popravilo, seveda ce ste pri mobitelu :>

am najbol da se enkrat das na servis, mogoce so kj tm pomuckal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič imam Sony Ericssona in naslednji bo spet iz te firme. Dela brez ene same napake, pa ni top rang (V630i). Na računalnike se povezujem preko modrega zoba, preko svojega pa s kablom (ki je bil priložen!). Tudi s povezovanjem na audio sistem v avtomobilu ni težav. Motorolo sem imel pa prej (E365) in so tako hroščate, da bi rabil Pips. Včasih, ko sem si nastavil budilko, je celo telefon zaspal. Punca ima pa Nokio 6234 in jo je že kupila na pol delujočo. Telefon je dober, ampak ni pa 100% ziher. Nekakšen Nemški avto med telefoni - veliko opreme, ki rada zataji.

Pri Mobitelu res dobiš nadomesten telefon, ampak nazadnje sem dobil Alcatela izpred ledene dobe. Baterija je držala točno pol dneva na stand by-u :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

imam podobno tezavo,....mel sem prej benq-siemens in se mi je lepo povezal s prenosnikom,...zdaj sem pa kupo nokio e50 in se mi noce preko bluetootha povezat z prenosnikom......ko dam za iskanje novih naprav mi se preden zacne iskat vrze error da ni nobene naprave v blizini.... :( :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!