Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Ja, sploh k je Futura tolk "delč" od enga maxi skuterja :grim Jst si jih predstavljam na kavici kako si delijo mnenja in nasvete.

Hvala, parjatu. BIUŠI! Me zanima, koga boŠ klical naslednjič ko boŠ mel abstinenčno moto krizo pa nauŠ mogu furat, pi**a izdajalska!!! :bum:

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zanimivo pred leti ko sem želel opravljat izpit za 50ccm, si lahko izbiram motor z automatik menjalnikom-sesalec ali APN z brzinami...ampak glej ga zlomka, če si delal na automaticu, mopeda z šaltheblo nisi smel vozit, če si pa delal na šalthebl motorju, ti je pa bilo dovoljeno voziti oba...če v samem štartu povejo, da sesalec ni.... Dr. Jaki boš nadaljeval stavek? Pa prosim ne bit tok nestrpen :D...

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...torej so sesalci že v osnovi za ženske. Sede lahko gor v kikli, pa še levo roko ima fraj za telefon. No, gas bo pa že držala....

Zdaj pa res: skuter je skuter, motor pa motor. Vsak ima svoj okus in prav je, da si kupi vozilo, ki mu odgovarja. In če bo srečen na skuterju, bog mu ga požegnaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack: To še vedno velja v kategoriji AM, če si vozil avtomatika, potem ne smeš vozit vozila na prestave. Brez heca. To velja tudi za kategorijo B, torej avtomobile. Če si izpit delal na avtomatiku, ne smeš vozit avta s prestavami in se ti to vpiše v vozniško dovoljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Yamaha daje na svoje skuterje samo dvoje glasbene vilice :eek:? Sigurno jim je pod častjo, da bi jih enačili z normalnimi motorji, ki jih imajo troje, zato dajo samo dvotretjinski znak gor :P .

LP Robert

Dobro bereš zapise :worship: sem mislil da bo I30 kaj pokomentiral, jaz pa ti že imava trojne glasbene vilice :hooray: ,I30 pa ima glede na moč motorja dvojne čisti zadosti :P:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...torej so sesalci že v osnovi za ženske. Sede lahko gor v kikli, pa še levo roko ima fraj za telefon. No, gas bo pa že držala....

Zdaj pa res: skuter je skuter, motor pa motor. Vsak ima svoj okus in prav je, da si kupi vozilo, ki mu odgovarja. In če bo srečen na skuterju, bog mu ga požegnaj.

Torej ker sem jez že v osnovi za ženske.........

Se prav,da ste motoristi že v osnvi za p....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi najbolje razumel posta, gusar... Sicer pa, ja. V osnovi so za ženske. In te jih po večini tudi vozijo, pa mulčki, ki še ne smejo kaj več. Večinoma. Sicer pa imaš tipe, ki vozijo totalno ženske avte -Twingo, Lupo, Micra,.. Gusar, se ti pol oprosti, ker voziš mopi na prestave.

Je pa zanimivo, da vozniki skuterjev cmevkajo in hočejo biti enakovredni motoristom (torej že v samem startu priznavajo, da so nižji rang...?). Le kako so prišli na takšno idejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi najbolje razumel posta, gusar... Sicer pa, ja. V osnovi so za ženske. In te jih po večini tudi vozijo, pa mulčki, ki še ne smejo kaj več. Večinoma. Sicer pa imaš tipe, ki vozijo totalno ženske avte -Twingo, Lupo, Micra,.. Gusar, se ti pol oprosti, ker voziš mopi na prestave.

Je pa zanimivo, da vozniki skuterjev cmevkajo in hočejo biti enakovredni motoristom (torej že v samem startu priznavajo, da so nižji rang...?). Le kako so prišli na takšno idejo?

Sem sem zastopu zato sem pa tako traparijo not vrgu.Jaz gledam na ljudi po značaju ne po tem kaj vozi.Enkrat sem na tem foromu napisal Kakršn značaj tako prevozno sredstvo Agresivni agresivne motorje ,športni tipi športne motorje,gurmani goldvinge in burgmane ,Rokerji čoperje,dekleta lahke skuterje,so pa tud punce k vozjo lih take motorje kot fantje pa še ene nisem zasledu,da bi se duvala kle na forumu.

Občudujem punce,ki se odločijo za motor (skuter)ali pa za smučarske skoke Vsaka jim čast!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna ideja kaj naj sedaj s to šaro v garaži naredim? Na odpadu je ne vzamejo, pravijo da gre za exstra nevarne in popolnoma neuporabne odpadke.

enemu skuteristu zaveži zadaj za svatbeno limuzino namesto konzerv ko se bo ženil ... po zvoku se itak ne bo slišalo spremembe ..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enemu skuteristu zaveži zadaj za svatbeno limuzino namesto konzerv ko se bo ženil ... po zvoku se itak ne bo slišalo spremembe ..

A sploh kakšna vzame skuterista? Ta pa mora bit usekana! :headbang:

Ta tvoj nasvet bi veljal, če bi bile pri nas dovoljene istospolne poroke. :grim

Glej prvo slikco druge vrste:418077_231879830239231_100673156693233_476540_1483434875_n.jpg

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sploh kakšna vzame skuterista? Ta pa mora bit usekana! :headbang:

Ta tvoj nasvet bi veljal, če bi bile pri nas dovoljene istospolne poroke. :grim

Glej prvo slikco druge vrste:418077_231879830239231_100673156693233_476540_1483434875_n.jpg

še dobr da sem jedel dve uri nazaj ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr da sem jedel dve uri nazaj ... :P

Tkole pozen ni zdrev jest. :grrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naravna blodinka ali pa poštrihana blodinka,kr nimajo v glav nč :D

važno, da ima vse ostalo....v pravih velikostih in oblinah :grim :grim , ne pa kot tvoja sestra....... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole pozen ni zdrev jest. :grrr

saj sem šel ob 4h spat ... bruhal sicer nisem zaspat si pa tud nisem upal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno, da ima vse ostalo....v pravih velikostih in oblinah :grim :grim , ne pa kot tvoja sestra....... :OK:

No pa so tud maxiscooteristi padli na osebno raven obračunavanja.... :grim pa so mene neki tožli Cufi :BUA: ja,ja vrnil sem se v boj, Cufa me je spustila,ko je slišala,da gre za pravo stvar :lol1: .......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa so tud maxiscooteristi padli na osebno raven obračunavanja.... :grim pa so mene neki tožli Cufi :BUA: ja,ja vrnil sem se v boj, Cufa me je spustila,ko je slišala,da gre za pravo stvar :lol1: .......

No, pa se je marcc-ov odvetnik javil. Ta pravi se oglaša. še dobro, da si ubral drugo pot vožnje in da te pot ni prinesla na obalo, kajti kole imam še vedno spravljene :smoke: . Strah dela svoje in vidim da raje po snegu gaziš. :OK: še Dr_ Jakoba naučim pa imam mir. :grim

Sicer pa rabib prevod ; Cufa ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa se je marcc-ov odvetnik javil. Ta pravi se oglaša. še dobro, da si ubral drugo pot vožnje in da te pot ni prinesla na obalo, kajti kole imam še vedno spravljene :smoke: . Strah dela svoje in vidim da raje po snegu gaziš. :OK: še Dr_ Jakoba naučim pa imam mir. :grim

Sicer pa rabib prevod ; Cufa ??

:lol1: strah pravš.......če bi se smokija aka scooterista bal bi si jih kupil celo vrečko(maxi embalažo) in vse pojedu :P

Taki,ki se po snegu vozimo,jaz,Dr_Jakob...itd....taki ne poznamo straha,samo izogibamo se nezanimivih delov kjer je polno nadležnih scoteristov.....zakaj.....zato,ker ko vas povozimo,moramo pred sodiščem odgovarjat kot za prave motoriste...... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa se je marcc-ov odvetnik javil. Ta pravi se oglaša. še dobro, da si ubral drugo pot vožnje in da te pot ni prinesla na obalo, kajti kole imam še vedno spravljene :smoke: . Strah dela svoje in vidim da raje po snegu gaziš. :OK: še Dr_ Jakoba naučim pa imam mir. :grim

Sicer pa rabib prevod ; Cufa ??

Pazi se ti, ko te enkrat na obali srečam... boš morske ribice pobliže spoznal, benti!

:lol1: strah pravš.......če bi se smokija aka scooterista bal bi si jih kupil celo vrečko(maxi embalažo) in vse pojedu :P

Taki,ki se po snegu vozimo,jaz,Dr_Jakob...itd....taki ne poznamo straha,samo izogibamo se nezanimivih delov kjer je polno nadležnih scoteristov.....zakaj.....zato,ker ko vas povozimo,moramo pred sodiščem odgovarjat kot za prave motoriste...... :lol:

Ja, sm vidu, da se nekega Mamuta delaš. Kwajzdej to, na taprave Mamute pa nis mogu pridet, izdajauc! še za maksiskuterista te bom proglasil, benti! Bemflar, pfej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naravna blodinka ali pa poštrihana blodinka,kr nimajo v glav nč :D

marcc aaaaaa poglej ga zdj.... u živo si pa mulc nisi upal reči nič.... :lol: ...sj te razumem takrat pr slončkih ti je mal jezik zmrznu.... :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marcc aaaaaa poglej ga zdj.... u živo si pa mulc nisi upal reči nič.... :lol: ...sj te razumem takrat pr slončkih ti je mal jezik zmrznu.... :whistle:

uuuuu tole je bla pa nizka :) .Umetnica se je zmano normalo pogovarjala vse do trenutka ko je zvedla koliko sem star.Nevem zakaj to tebi tako veliko pomeni...Ko je pa to zvedla pa tipični ženski odgovor,smrkovc,mularija,.... :D Zdaj ko ve da sem še mlad me pa ima tako grdo :)

važno, da ima vse ostalo....v pravih velikostih in oblinah :grim :grim , ne pa kot tvoja sestra....... :OK:

Obline lahko poštimaš,če kaj ni vredu.V podstrešju pa ne moreš :D .Kje si še videl blodinko da bi bila sposobna družino vodit.Blodinki daš 200 eu za položnice pa ti pride domov z novimi petki.....Včeraj videl žensko na maxsiskuterju in je tako debelo gledala.Pa mi je kanalo,seveda je boga reva zmedena sj ne ve ali je na motorju ali doma sesa v dnevni sobi :)))

P.S.

To kar govorim za blodinke ne drži v vseh primerih.Da jih slučajno ne bom od katere fasu :D

Popravljeno . Popravil marcc
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Včeraj videl žensko na maxsiskuterju in je tako debelo gledala.Pa mi je kanalo,seveda je boga reva zmedena sj ne ve ali je na motorju ali doma sesa v dnevni sobi :))) ...

Priden mulc! Tko se govori. :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!