Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Posluš ti, ovca bavarska! Da nauš ti komu iz rok padu, oz. da te ne bom slučajno zamenjal za maksiskuterista...

:OK: ma če pogledaš mene pa tebe...pa ...pomisliš na ovco......in kocine......je odgovor jasen :grim ti ovca italijanska :P

Pa krucefix primerjaš me z maxiscooteristom :slap: zgleda,da se bova mogla pomenit na 3 oči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen je bil pa ta prazgodovinski zvok bavarcev :hmm: ? A so s pokrovkami skupaj tolkli :slap: ?

Thumper, bova midva dol na Primorskem tiste skuteriste malo pameti naučila s Tomosi, da bojo tista debeloritna jajca takoj zapeljali v graben :alien1: .

LP Robert

Spodnji link si poglejte in poslušite tale BMW l.1936, pol mi pa še ti pošlji kakšnga od japoncev al pa italijanov....

http://www.youtube.com/watch?v=4FS_w_ZTUUw&feature=youtube_gdata_player

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa krucefix primerjaš me z maxiscooteristom :slap: zgleda,da se bova mogla pomenit na 3 oči :D

A po tem ko bosta že trojno :beer2::drunk:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HM,hm,mm, :hmm: :hmm: kaj pa če bo treba tisto nemško železje odpeljat na skuterju :D ,uh ,uh,mi bo še skuter polomilo :huh: :huh: :P

Še enkrat si oglej BMW l.1936, kako iz prve kresne, tako da ni bojazni, lahko si pa na spodnjem linku ogledaš najnovejši maksiskuter, to je to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, dajmo bit pošteni !

Če imaš v kleti pravi motorin, je pa že prav da imaš tudi skuter.

Pa valjda ne boš za vsako pizdarijo zaštartal ta resnega motorja !

Skuterji so taman namenjeni za to, da skočiš do najbljižje trgovince po škatlco jajčk in liter mlekca, al pa da daš na hrbet tri ribiške palice in greš do prvega ribnika malo 'namakat'..

Lahko se pa zapelješ tudi na motozbor .. (ga pač skriješ kam v grmovje ...) .. glavno je, da imaš čelado in še kak del opreme, ki asociira na pravega motorista !

Poznam celo nekoga, ki se vsak dan vozi z njim v službo ... sem mu ga na parkingu že eno parkrat prevrnil, pa noče skužit zakaj ..

Drugič mu bom na belanco pripel osvežilec zraka ...

Samo, prosim lepo, nehajte pa jebat te nesrečne skuteriste, ker se bojo samo razmnožili !

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako so se našopiri BMW- jaši. Celo z motoristi bi se biksali. Pa sem vedno rekel, da BMW- jaši so podskupina ostalim motoristom ki so spet podskupina maxiscooterisom :grim :grim .

Po vsej tej debati, posebno zadnjih nekaj postov se vidi, da ste pa vsi po srcu maxiscooteristi.

Bmw-jaši, ker bi se tepli z motoristi. Motoristi ( beri Jakob in njegova Futura ), ker njihov izgled motorja je enak maxiscooterju.

Za zaključek, ker sem videl, da sem Thumperja prizadel in je vzel skrajno osebno prilagam dve sličici ( vredni sta piva, da ne pozabiš )

post-23577-0-38551000-1334094177_thumb.jpg

post-23577-0-47243000-1334094579_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodnji link si poglejte in poslušite tale BMW l.1936, pol mi pa še ti pošlji kakšnga od japoncev al pa italijanov....

Fantje to je tema da skuteriste nabrišemo enkrat in za vselej a ne.Ne se pa med seboj kurcat,ker bojo dobili skuteristi še več veselja :) Tako da se držmo teme in jih nabrišemo.

Fantje, dajmo bit pošteni !

Če imaš v kleti pravi motorin, je pa že prav da imaš tudi skuter.

Pa valjda ne boš za vsako pizdarijo zaštartal ta resnega motorja !

Skuterji so taman namenjeni za to, da skočiš do najbljižje trgovince po škatlco jajčk in liter mlekca, al pa da daš na hrbet tri ribiške palice in greš do prvega ribnika malo 'namakat'..

Lahko se pa zapelješ tudi na motozbor .. (ga pač skriješ kam v grmovje .. .) .. glavno je, da imaš čelado in še kak del opreme, ki asociira na pravega motorista !

Poznam celo nekoga, ki se vsak dan vozi z njim v službo ... sem mu ga na parkingu že eno parkrat prevrnil, pa noče skužit zakaj ..

Drugič mu bom na belanco pripel osvežilec zraka ...

Samo, prosim lepo, nehajte pa jebat te nesrečne skuteriste, ker se bojo samo razmnožili !

:evilgrin:

Js sem pošten in grem raje z ponosom do trgovine.Če bi sesalc parkiral pred trgovino pa grem raje peš :)

Kakšen izgovor boš pa dobil,če ti na motozboru rečejo kje imaš pa motor,ker imaš opremo zraven.Če boš rekel da si z skuterjem jih boš fasal :D ,če boš pa z motorjem boš pa dobil po vsej vrjetnosti za pir .) .

Torej,če jih nehamo jebat da se ne bodo več množili....Pridejo v ukrep Jakatove zamisli.Js sem za B) .

Mam idejo da bi motoristi imeli nalepke.In to takšne ki prikazujejo koliko skuteristov si iz ceste dol spravil.Na boku čist male skuterje po tri in tri,potem pa narediš črtico čez.Sj veste kaj mislim a ne :D Kdo jih ma največ je legenda!!!

Popravljeno . Popravil marcc
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz za vas ne vem, ampak meni se fen zdi povsem uporabna stvar.

že res, da ga trebor recimo ne rabi več in je njemu brisača povsem dovolj, toda še smo ljudje z lasmi.

in imeti doma dober fen je v tem primeru nuja.

tudi ob pomisli na scooter mi je nekako toplo pri srčku. se spominjam let, ko smo se v diskotekah zvijali ob čvrsta telesa mladoletnic in poslušali njihove hite...

je pa res malo čudna naveza, motoristi in scooteristi, a ne? kot bi se povezovali veterinarji in zoofili... :)

malo heca za dobro jutro, zdaj pa delat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zgleda pa, da te je zamenjal za Dr_jakoba, I30, Kmeta.... pa ni bilo vredno truda, dviganja roke... :grim :grim

Če bi srečal koga od teh, še pomislil ne bi o pozdravu, ker bi študiral samo še kako se iz grabna pobrat!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodnji link si poglejte in poslušite tale BMW l.1936, pol mi pa še ti pošlji kakšnga od japoncev al pa italijanov....

A kline za travo kosit je pa dol odmontiral s te BCS-ke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znamka BMW niti ni tako slaba, le motoristi jo sramotijo....

Da, bil sem motorist tega ne bom negiral, kajti to je moja zgodovina - moja temna plat. A imel sem srečo, da sem spregledal in postal maxiscooterist

Motoristom pa oproščam, saj ne vejo kaj delajo.... :grim , ker so zaslepljeni........a prišel bo dan, ko tudi oni bodo spregledali :OK:

Očitno s tem, ko se usedeš na skuter izgubiš tudi vsakršen smisel za humor. No dopuščam možnost, da ga že prej nisi imel.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ma če pogledaš mene pa tebe...pa ...pomisliš na ovco......in kocine......je odgovor jasen :grim ti ovca italijanska :P

Pa krucefix primerjaš me z maxiscooteristom :slap: zgleda,da se bova mogla pomenit na 3 oči :D

3 OČI PA ENO šLJIVO!!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 OČI PA ENO šLJIVO!!

šljivo? je kdo omenu šljivo? Pridem :D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 OČI PA ENO šLJIVO!!

Vidm,da si pogruntal kaj sem mislu :OK: se mi zdi,da se bo potem lažje z tabo pogovarjat,ko boš sam na en uč gledal :grim in mogoče se ti bo iz take perspektive celo BMW lep zdel.. :lol1:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm,da si pogruntal kaj sem mislu :OK: se mi zdi,da se bo potem lažje z tabo pogovarjat,ko boš sam na en uč gledal :grim in mogoče se ti bo iz take perspektive celo BMW lep zdel.. :lol1:

Tud BMW ima sam en uč pa šljivo! :SS2010-Supermoto-BMW-F-800-GS-Light.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud BMW ima sam en uč pa šljivo! :SS2010-Supermoto-BMW-F-800-GS-Light.jpg

Lej japončka ti ne morem predelat,da bi vsaj približno tako lepo šljivo imel :yes: ker na njega ne grejo kvalitetni deli(klini od BCS-ke,priklop,kramparce)

Lahko pa pomagam teb..... :D boš vsaj ti lepzgledu če je že japonček grd :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej japončka ti ne morem predelat,da bi vsaj približno tako lepo šljivo imel :yes: ker na njega ne grejo kvalitetni deli(klini od BCS-ke,priklop,kramparce)

Lahko pa pomagam teb..... :D boš vsaj ti lepzgledu če je že japonček grd :P

Mene zbolšat več ne morš. S'm klasa, k' je ne delajo več zaradi predrage proizvodnje. Tko kot Hondin X11!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako so se našopiri BMW- jaši. Celo z motoristi bi se biksali. Pa sem vedno rekel, da BMW- jaši so podskupina ostalim motoristom ki so spet podskupina maxiscooterisom :grim :grim .

Po vsej tej debati, posebno zadnjih nekaj postov se vidi, da ste pa vsi po srcu maxiscooteristi.

Bmw-jaši, ker bi se tepli z motoristi. Motoristi ( beri Jakob in njegova Futura ), ker njihov izgled motorja je enak maxiscooterju.

Za zaključek, ker sem videl, da sem Thumperja prizadel in je vzel skrajno osebno prilagam dve sličici ( vredni sta piva, da ne pozabiš )

čak mal ... a je ta plava štirka od rikardo-ta ??? zgleda boš kr ti moral za pir dat ....

rabim zadnjo feltno 18 col za apn4 - alu pesto/boben - na gsm al pa zs .... ker če grem s kramparco dol lahko še kakega skuterista naluknjam ... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodnji link si poglejte in poslušite tale BMW l.1936, pol mi pa še ti pošlji kakšnga od japoncev al pa italijanov....

Ruf, saj bi prilepil kakšen link od starih japonskih mopedov, samo kaj, ko so takrat rižojedi še po bambusih plezali :grim . Saj so potem to nadoknadili :yea1: , ko so osvojili tehnologijo.

Bavarci so pa pri oblikovanju svojih izdelkov prišli samo do kopalnice in kotlička za izpiranje pri oblikovanju luči. Velika za večjo količino dreka splaknit, mala za scanje in drisko poslat po cevi :slap: .

Ta odstavek leti na sliko GS-a, ki ga je I30 prilepil.

Da ne bom :topic: , ta banda skuteraška :devil: leta po mestu kot muhe, jih z busom nikakor ne morem zbiti :P , ker ne potegne tako kot bi moral :xx: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!