Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Sem si ogledal, pa nisem zasledil, da je ta forum namenjen živinoreji ( konjem in oslom ), tko da ne vem kdo lapa u prazno

kako ne, ti pomagam,

maxiscooter ima za prikazano sliko bika, ti imaš za prikazano sliko psa, maus pa miško, tko da je to že skoraj naš mali živalski vrt tukaj...

hec more bit, sej pravjo da je smeh polovico zdravja,,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti bo nerodno, po nekaj :beer1: :beer2::alko::drunk: bomo vsi šli z avtobusom nad mačka O:-)

Ne mormo se z istim busom vozit, ker vi še niste dosegl tega kar so črnci

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti bo nerodno, po nekaj :beer1: :beer2::alko::drunk: bomo vsi šli z avtobusom nad mačka O:-)

Ko bomo imeli vse motoriste skupaj nabrane na avtobusu, jih samo še na odpad odpeljemo in smo se jih rešili in očistili naše ceste

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bomo imeli vse motoriste skupaj nabrane na avtobusu, jih samo še na odpad odpeljemo in smo se jih rešili in očistili naše ceste

Aja, pa še na tablico izreden prevoz oziroma prevoz živine ne smemo pozabit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bomo imeli vse motoriste skupaj nabrane na avtobusu, jih samo še na odpad odpeljemo in smo se jih rešili in očistili naše ceste

Mi saj končamo na odpadu vi pa u fabrki za predelavo plastike

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bomo imeli vse motoriste skupaj nabrane na avtobusu, jih samo še na odpad odpeljemo in smo se jih rešili in očistili naše ceste

Dober načrt :worship: ,ob prvi priliki predebatiramo detajle :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ne, ti pomagam,

..... maus pa miško, tko da je to že skoraj naš mali živalski vrt tukaj...

hec more bit, sej pravjo da je smeh polovico zdravja,,..

To ni miška .. to je ninđa the minđa :krneki: ... harakiri in marikiri dela skuteristom in skuteristkam :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni miška .. to je ninđa the minđa :krneki: ... harakiri in marikiri dela skuteristom in skuteristkam :lol:

Ti si pa res en travestit , kot vsi ostali motorist................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni miška .. to je ninđa the minđa :krneki: ... harakiri in marikiri dela skuteristom in skuteristkam :lol:

maus oprosti ampak zame je to ninđa the minđa

maus.jpg

--------------------------------------------------------------------------

vem, da je bla že objavljena ta slika, sam mi je šele sedaj kapnilo, kaj je to zdraven...spalnica! Ker je vožnja s skuterjem tako dolgočasna, da lahko še zaležeš malo..

vw-vn-scooter.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAAAAAAAAAA .. pa si se zajebu ... moja ma masko, pa je ne morš spoznat :lol:

skuteirste na kole ... skuteristke pa na dva :lol:

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotel zamenjat čelado letos....

pa sem se odločil, da jo samo prelepim v folijo :)

no-scooters.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus oprosti ampak zame je to ninđa the minđa

maus.jpg

--------------------------------------------------------------------------

vem, da je bla že objavljena ta slika, sam mi je šele sedaj kapnilo, kaj je to zdraven...spalnica! Ker je vožnja s skuterjem tako dolgočasna, da lahko še zaležeš malo..

vw-vn-scooter.jpg

Ni slabo prižgeš še avtopilpta :yes: in greš počivat in pit :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ne, ti pomagam,

maxiscooter ima za prikazano sliko bika, ti imaš za prikazano sliko psa, maus pa miško, tko da je to že skoraj naš mali živalski vrt tukaj...

hec more bit, sej pravjo da je smeh polovico zdravja,,..

Lohk si ogledate tega psa in njegovo prvo akrobacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinacija : ninđa na Kavasaki ABS 2012 ninja :hmm: , bom moral res pazit kje se vozim :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinacija : ninđa na Kavasaki ABS 2012 ninja :hmm: , bom moral res pazit kje se vozim :P:D

pozabu si še šmrkl na balanci :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čau,

ne se je zit na Kmeta in ostale, kajti če prebereš nekaj strani nazaj boš opazil, da je to tema samo za nabijanje in zafrkavanje med motoristi in maxiscooteristi. Hvala za korekten komentar :OK: a malo zajebancije mora biti.

Sicer pa res motoristi ala Kmet in Dr_ Jakob ter ostali ki so se poimenovali osli in konji imajo res nizek nivo debate na forumu :grim :grim

Hvala :OK: da nisem spet rabil prevajat :OK:

Glede nivoja pa..................ah,ah skuteristi itak ne razumete :grim .....ta nivo je tako visoko,da se vam zdi nizek ..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jokam se ne, o nakupu skuterja kot drugega motoja pa resno razmišljam. (kako si vedel?)

Sicer pa s svojimi neargumentiranimi (glupimi) enovrstičnimi izjavami zelo dviguješ nivo debate na forumu!

:cry:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je vse sam zajebancija?? Šit, jst sm pa tko zapopadu v to temo, da vsak dan z veseljem čekiram kje in na kak način vas je maksiskuteriste kdo zabil... In pol Šele izvem, da je za vas vse to sam zajebancija... eh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je vse sam zajebancija?? Šit, jst sm pa tko zapopadu v to temo, da vsak dan z veseljem čekiram kje in na kak način vas je maksiskuteriste kdo zabil... In pol Šele izvem, da je za vas vse to sam zajebancija... eh...

S tem se oni tolažjo, se mi zdi, da so mal u strahu, ker jih je vsak dan manj na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj bodo pa počasi le prilezni na plan, ko je temperatura nad 15 stopinj in ni več nikjer ledu in soli, pičkice. Danes sem že srečal ena dva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj bodo pa počasi le prilezni na plan, ko je temperatura nad 15 stopinj in ni več nikjer ledu in soli, pičkice. Danes sem že srečal ena dva..

Pa kratke hlačke, pa bele štumfke, pa pulover okoli vratu zavezan, pol pa zzzzzzzzzz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa še posvojit bodo hotli koga.....banda..... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa še posvojit bodo hotli koga.....banda..... :lol:

A tistga veš:

Pride sine dam pa prav fotru, oče jest sm gay

Pa ga fotr upraša - sine a maš jahto, sine reče ne,mam samo kajak

Pa fotr upraša sine a maš motor, sine reče ne, mam skuter

Pa fotr reče, ti nisi gay, ti si obična pederčina

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!