Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

te slike so na Maxximum forumu...

Ejga mudel, a tebi so tvoj motor scooteristi zaplenili, k ga ne vidim na nobenih slikah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga mudel, a tebi so tvoj motor scooteristi zaplenili, k ga ne vidim na nobenih slikah?

Mam 2 :grim moder GS in črni GSA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam 2 :grim moder GS in črni GSA

Nek se vidi razkoš :OK:

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEHE,

gospodje tole je stroj, čez ovinke na polno pa če je pesek, listje al pa dež. ;)

LP, Rok

Pa še vseeno ne tako kot moj Klijo. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEHE,

gospodje tole je stroj, čez ovinke na polno pa če je pesek, listje al pa dež. ;)

LP, Rok

...sem slišal, da sneg ga pa malo pofu..a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako, trije na enega :BUA: vsak teden, da bo nastradal kakšen skuterist :eek: , e fantje tako pa ne bo šlo :slap: samo počakajte, da naletite na močnejše(scoteriste :whistle: ) od sebe :fight1: bodo še bmwji bežali ne samo vi :fight2::bum::fight1:, to je ne dopustno bomo znanega odvetnika aktivirali( :hmm: scoterist kaj pa drugega) potem boste pa jebali ježa banda motoristična :D , pa dlih nas na malih kolesih ste našli ,pa tako umirjeno se vozimo ,če ne bo šlo drugače bomo zahtevali referendum o ukinitvi motoristov :worship: , pa nič bati da nebi uspeli nas je več kot dovolj :D:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako, trije na enega :BUA: vsak teden, da bo nastradal kakšen skuterist :eek: , e fantje tako pa ne bo šlo :slap: samo počakajte, da naletite na močnejše(scoteriste :whistle: ) od sebe :fight1: bodo še bmwji bežali ne samo vi :fight2::bum::fight1:, to je ne dopustno bomo znanega odvetnika aktivirali( :hmm: scoterist kaj pa drugega) potem boste pa jebali ježa banda motoristična :D , pa dlih nas na malih kolesih ste našli ,pa tako umirjeno se vozimo ,če ne bo šlo drugače bomo zahtevali referendum o ukinitvi motoristov :worship: , pa nič bati da nebi uspeli nas je več kot dovolj :D:P

A je teb alko u glavo udaru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je teb alko u glavo udaru

Ja, v soboto ga je pa res kar nekaj gor v glavo ušlo. :lol: pa kar tako na hitro je blo :surrender:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEHE,

gospodje tole je stroj, čez ovinke na polno pa če je pesek, listje al pa dež. ;)

LP, Rok

...sem slišal, da sneg ga pa malo pofu..a.

ne mal ..čist ...in to tolk de mu še hemeroidi zmrznejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., to je ne dopustno bomo znanega odvetnika aktivirali( :hmm: scoterist kaj pa drugega) potem boste pa jebali ježa banda motoristična :D , ...

Saj sem vedel, da ste navadni pussyji. Odvetnike ja, pa mamo ne pozabte, pa kiklo naj ima, da se pod njo skrijete! :grim

Če se ne znate več po "moško" borit, bo najbolje, da si z vami ne mažemo več čevljev in vam kar tole nastavimo. Ta mala je za 50ccm scootprdule, ta večja pa za Mxiscootprdule.

post-33199-0-30420300-1338878539.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz protesta in globoko razžaljen, ker so moderatorji nadvse resno in za nas motoriste higiensko in življensko nadvse pomembno temo preimenovali v "SKRAJNO NERESNO in za štos", to temo zapuščam in se posvečam čevljanju, razstreljevanju, dezinficiranju, deratiziranju in drugim načinom uničevanja skunkteristične mrgolazni na terenu.

Za svet brez skuterjev z motorji naprej!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: še ena nova tema.....skrajno tehnična :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorju svaka čast, ker je naredil tole :OK: ...ker tale tema je pa totalno za v vrtec kjer se otroci kregajo, da je moj oče močnejši od tvojega. :SS Edino, kar ni naredil prav je to, da bi jo moral takoj zapreti!!! :glare: Ampak vseeno...mislim,da je jasno dal za vedeti, kaj si misli o tej temi.... SVAKA MU ČAST :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorju svaka čast, ker je naredil tole :OK: ...ker tale tema je pa totalno za v vrtec kjer se otroci kregajo, da je moj oče močnejši od tvojega. :SS Edino, kar ni naredil prav je to, da bi jo moral takoj zapreti!!! :glare: Ampak vseeno...mislim,da je jasno dal za vedeti, kaj si misli o tej temi.... SVAKA MU ČAST :beer2:

Ja sej ta tvoja suza je res mau scooterju podobna :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kijan.... vem za enga dobro ohranjenga skuterja zate.... pa še pokvart se ne more... se ga poriva......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ta tvoja suza je res mau scooterju podobna :lol:

Hehe...Ej kmet...tole si pa zapomnem...tko da ko se na cesti srečama se ne ustraši ko bo prigrmel skuter mim tebe... Pol te pa počakam nek na :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kijan.... vem za enga dobro ohranjenga skuterja zate.... pa še pokvart se ne more... se ga poriva......

Cool norc...tnx...tud tebe čaka ista usoda kot kmeta...vaju porinem en mal...Z SKUTERJU!!!! :oops:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo treba v imenu teme dodati ''skrajno neresno in za štos''... -menda so nekateri vse skupaj vzeli precej resno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidš to se pa zgodi ko skuterist gleda preveč:

Ghost riderja...

------>

[media=]

:wallbash:

p.s. Pa še nekaj ne razumem... čemu skuter potrebuje obratomer?? al je na armaturki zgolj za zabavo, da gleda kak cager skače sem in tja?... nevem no... pri motorju ima to nek smisu..

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Kaj za štos ???? :BUA::nono:

Jaz bom kar naprej špičil kole, katere bom motoristom med špice zabil in če to ne bo dovolj jih bom pa še konkretnejše stvari uporabil kole. .... :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A TO JE BLO ZA VAS VSE SKRAJNO NERESNO??? SHIT!! JST SM PA LIH NAŠU KROMASTE ŠKORNJE Z OKOVANO KAPICO...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!