Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

No, no,no včeraj sem se vozil :D :D , so me motoristi veselo pozdravljali :D ,jaz pa njih :worship: tako, da to dlih ne drži vode :P

mogoče si izjema , ki potrjuje pravilo .... drgač pa pr svojih kr sami poštimite...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je pa tok fajn zdel u soboto k so/ste me motoristi pozdravlal :rolleyes::yea1:

morm večkrat na kako dolgo furo v hardcore opremi z mojim skuterjem :xx:

pr teb se sploh skuterja ne opazi ... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr teb se sploh skuterja ne opazi ... :P

kvas nesramn ejga ... reku si ji da je debela. :xx:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: kako ločiš maxi skuter in goldvinga,ko ti prihajata nasproti?

Čisto preprosto, pri maxi scoterju slišiš delovanje sesalca :hooray: , pri goldvingu pa radio :music2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

prebiram tole temo glede jeb.......a u glavo.

pa sej ni važn kva pele, važn da pozdravi oziroma odzdravi na cesti

to je to, vsak ma svoj veselje

pa brez zamere vsi na dveh kolesih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvas nesramn ejga ... reku si ji da je debela. :xx:

ne vidm kaj si napisal .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

prebiram tole temo glede jeb.......a u glavo.

pa sej ni važn kva pele, važn da pozdravi oziroma odzdravi na cesti

to je to, vsak ma svoj veselje

pa brez zamere vsi na dveh kolesih

Sam čeul, ejga!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: kako ločiš maxi skuter in goldvinga,ko ti prihajata nasproti?

..hmmm.. če si ti v kamijonu, pa da se zapodiš direkt med njiju... se ločita tako, da en odvije levo, drugi pa desno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosti mi je tega, vaših čevljev pa se res ne bojim. Morda, pa le samo zaradi smrada, ki prihaja ven iz vaših obuval..................... :BUA: :BUA: :jezen :jezen :evilgrin:

Takoj zdaj grem v tgovino in bom kupil ta malo metlico, katero se uporablja za iztreblajanje muh, komarjev, zafrustriranih motoristov, mrčesa.............

Torej, ko smo se v nedeljo pripeljali na bencinsko v Postojni mi je bilo zelo žal, da je nisem imel s seboj, ker bi mi zelo prav prišla... :grim :grim

Tudi na Viki-ju bi mi prišla prav. Tam bi tudi Pips potreboval, da bi pošpirical vse luknje, da ne bi kak motorist izpod desk prilezel... :OK: :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvas nesramn ejga ... reku si ji da je debela. :xx:

ma ne on je mislu :boobies: :boobies: :boobies:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne on je mislu :boobies: :boobies: :boobies:

Pa še prav je imel :OK: . Bi bilo pa fajn Črno strelo ustaviti, ko se jo kje na poti sreča, da se ji pretrese tistega debeloritnega Mojita, če ima kakšne piškote ali pa biskvit pod sedežem :kva2: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej skutr je skutr; skerca, skiro, mp2 je pa k b rolerje mel ... če že ustavš sam čeulat tko k maus prav :yes: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dej boškarin, ne napihuj se, saj vemo da s svojimi kopiti še skuter komaj peljaš, kaj pa da bi pips upravljal.

Pa četudi, pravi motoristi imamo pips za osvežitev zadaha. Vsako jutro dozico ali dve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uauuu, neverjetno, že nekaj ur se niso oglasili. Mogoče pa je res delovalo :OK: :hooray: :010:beer2::yea2:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakajo v zasedi,ker se frontalno ne upajo soočit z pametnejšim in močnejšim nasprotnikom..... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakajo v zasedi,ker se frontalno ne upajo soočit z pametnejšim in močnejšim nasprotnikom..... :grim

Ok, uče na pecle, pa čevle nabrusit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... čeul mora bit tumpast, da bolj boli.. pa ne vid se dost....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dej boškarin, ne napihuj se, saj vemo da s svojimi kopiti še skuter komaj peljaš, kaj pa da bi pips upravljal.

Pa četudi, pravi motoristi imamo pips za osvežitev zadaha. Vsako jutro dozico ali dve.

Poleg, da vam smrdi iz čevljev vam smrdi še iz ust...... torej; motorist = smrdo...... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakajo v zasedi,ker se frontalno ne upajo soočit z pametnejšim in močnejšim nasprotnikom..... :grim

Nič ne čakamo v zasedi, mi se upamo celo na vaša zbirna mesta, npr bencinska Postojna ali Viki-ja, samo kaj ko ste se vi skupaj stisnili in skrili kot .....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakajo v zasedi,ker se frontalno ne upajo soočit z pametnejšim in močnejšim nasprotnikom..... :grim

:lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

Nič ne čakamo v zasedi, mi se upamo celo na vaša zbirna mesta, npr bencinska Postojna ali Viki-ja, samo kaj ko ste se vi skupaj stisnili in skrili kot .....

u nedelo ko smo na kavi sedeli si bil pa ti verjetno tisti , ki se je s skrčenimi koleni plazil mimo nas da te ja ne bi pogruntali .. star sem pa se mi potem ni dalo vrata lomit da bi videl na ker sesauc si sedu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne čakamo v zasedi, mi se upamo celo na vaša zbirna mesta, npr bencinska Postojna ali Viki-ja, samo kaj ko ste se vi skupaj stisnili in skrili kot .....

zadnjč smo na klopcah v ridah sedel... mim so se pa skuteristi provokativno vozili... ene dva sta vidla, da se je prow luštn čez " d' ovink " peljat ...in sta se clo mal nagnila v ovinku... do auspuha...in pokromala asfalt.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg, da vam smrdi iz čevljev vam smrdi še iz ust...... torej; motorist = smrdo...... :smoke:

N'č čudnega, če pa skuteriste žremo. Saj bi jih v grabni pustil, sam to je potem onesnaževanje narave. Tako se pa žrtvujemo za ekologijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smesna tema. :grim

....še posebno ko motoristi nabijajo in kvasijo neumnosti.....ubožci, ki so omejeni le na koliko konj imajo med nogami, pa čeprav niti miligrama možganov v glavi......... :BUA: :BUA:

Povrh vsega, pa smo ugotovili oziroma so si sami nadeli ime ...Smrdo-ti....... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!