Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

,Thumper pa noče prpelat v gnezdo scooteristov Triumpha,da ne bi kak virus dobu,z štirko bi pa glih enkrat v nedeljo zvečer pršu ko bi se že razbežal......ja boškarin res mate srečo,se bomo za drugo leto prpravl in pršparal .......do takrat pa uživejte,dok me ne srečate :grim

pa kaj jim to praviš ko nevedneži sploh ne vedo kaj to je ....

od domžal do celja mam s štirko dobro urco tko da bi bil že okajen pa len ko bi se prisesljali do oštarije ...

ob otvoritvi maxi skuter sezone 19.- 20.05.2012 .... a tok hmal začnejo???? :lol1:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boškarin, pa daj zbriš tisto 'Štajerski Maxi izlet....' ! Si boš poleg sovraštva motoristov nakopal na glavo še sovraštvo štajercev .. Niso tolerantni, ti povem že vnaprej !

Aja, pa to: mater kilometrino ste si pa kar zahtevno postavl !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez bi koj enga 400 kubičnega burgmana ubodu, za male pare. sam. . .kaj pa če se mi pol ne bo dalo več na motor?

viš to se je pa men zgodil... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterist je pravi motorist :OK: ,

tako kot kmet2 violinist :grrr .

Ruf še mokasinke obuje :slap:

ter s skuterjem

do 50 kubikov - zmaguje :hooray: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boškarin,sej bi pršu, sam še nisem tok v formi,da vas bi lahko vse zbrcal naenkrat,res mate srečo,sem povabu še Zivganorca,da mi pomaga pa si je ob čeulanju scooteristov zlomil noht,I30 si je prehladu nogo,ko jo je imel v pripravljenosti za čeulanje,Dr_Jakob se je usral,ker vas je preveč na kupu,Thumper pa noče prpelat v gnezdo scooteristov Triumpha,da ne bi kak virus dobu,z štirko bi pa glih enkrat v nedeljo zvečer pršu ko bi se že razbežal......

;) saj sem vedel, da ste sami junaki.... pa pridite vsaj en pir spit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne pijete maksiskuteristi takih pedrskih koktejlčkov? Pinky dream pa take? pa Barman's Cum?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne pijete maksiskuteristi takih pedrskih koktejlčkov? Pinky dream pa take? pa Barman's Cum?

z marelco not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jebemtiš Ruf,pa Dr_Jakob pa gremo na en pir,pa čvape....Blond baje časti pa da spoznamo te mokasinarje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da bi na kaj namigoval, ampak... 19.5. otvoritev sezone? Konec maja se šele začnete voziti...??? Kdaj pa zaključite? Takoj, ko pride prvi mesec, ki ima v imenu črko R? Če za vas ovira mraz, potem je možno samo dvoje: slaba vetrna zaščita ali pa ne veste kaj je JNA. Tam smo pri minus pet slačili srajce in imeli fiskulturo do pasa goli.

P.s.: Začetek za nas je 1.1., zaključimo se pa s Silvestersko vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jebemtiš Ruf,pa Dr_Jakob pa gremo na en pir,pa čvape....Blond baje časti pa da spoznamo te mokasinarje :lol:

sem zdele program prebral in vidim da tok hit menajo položaje, da ne vem, kje bojo uspel čevap spečt pa pir natočt, a se koga bojijo ali u čem je fora tega bežanja po Sloveniji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da bi na kaj namigoval, ampak... 19.5. otvoritev sezone? Konec maja se šele začnete voziti...??? Kdaj pa zaključite? Takoj, ko pride prvi mesec, ki ima v imenu črko R? Če za vas ovira mraz, potem je možno samo dvoje: slaba vetrna zaščita ali pa ne veste kaj je JNA. Tam smo pri minus pet slačili srajce in imeli fiskulturo do pasa goli.

P.s.: Začetek za nas je 1.1., zaključimo se pa s Silvestersko vožnjo.

nimaš kej, če so pičkice, brez štumfkov ne gre, če ni 25+, drgač pa ne zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne pijete maksiskuteristi takih pedrskih koktejlčkov? Pinky dream pa take? pa Barman's Cum?

Kakšni kokteljčki neki :krneki: :slap: , laški pir :beer2: na mizo pa je :hooray:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tam sem videl, da imate celo en klanc za premagat... a pridemo kej navijat ob cesti, da ne boste omagali na pol klanca....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z marelco not

Pr unih verjamem, da bo prej kaka moška ćešplja not pristala :lol1:

Ej jebemtiš Ruf,pa Dr_Jakob pa gremo na en pir,pa čvape....Blond baje časti pa da spoznamo te mokasinarje :lol:

Pir, Čevapi? I'm IN! Alo, gremo jih zažret do amena!!

sem zdele program prebral in vidim da tok hit menajo položaje, da ne vem, kje bojo uspel čevap spečt pa pir natočt, a se koga bojijo ali u čem je fora tega bežanja po Sloveniji

nimaš kej, če so pičkice, brez štumfkov ne gre, če ni 25+, drgač pa ne zgleda

Roza ćipkasti štumfki pa lakasti beli mokasinčki na descih? Jah, to bo.

Kakšni kokteljčki neki :krneki: :slap: , laški pir :beer2: na mizo pa je :hooray:

Bom verjel, ko bom videl, okej?

...tam sem videl, da imate celo en klanc za premagat... a pridemo kej navijat ob cesti, da ne boste omagali na pol klanca....

Norc, sm se že skor ustrašu, da boš PORIVANJE predlagal... ker to bi jim bilo celo všeč :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hudiča, na koncu pridejo pred "znano gostilno v Celju", kjer večkrat parkiram. Mi bodo parkirišče z mešanico posvinjali :grim

A mi pridete pravi bajkerji po njihovem odhodu pomagat pepel trosit in pometat, nato pa še plac razkužit? Najbolj pridnemu dam za pol piva :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšnji strani (107) je "maxiscooter" objavil gibanje skupine skuteristov. Nekateri izmed njih se v tropu počutijo tako varne, da so nas povabili na sojine čevapčiče in eno "neosvinčeno" (brezalkoholno) pivo. A poberemo rokavico? Jasno, pravo piknik robo bo potrebno prinesti s sabo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom verjel, ko bom videl, okej?

Če, ko, se srečava častim :beer2: , boš videl da tudi skuteristom gre pivo v slast :D ,razni sokovi, pa voda pa,......bbbbbr :SS

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če, ko, se srečava častim :beer2: , boš videl da tudi skuteristom gre pivo v slast :D ,razni sokovi, pa voda pa,......bbbbbr :SS

:hmm: tale se pa velik dela. Ga bo treba mal u red spravit :bum: , da se bo zavedel, kje mu je mesto!

agadog3.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi skuterist kavo plača... sicer jo bom spil, ampak se bom kremžlu :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi skuterist kavo plača... sicer jo bom spil, ampak se bom kremžlu :glare:

Se strinjam. Če te skuterist časti pir, ni okus ankol tk dobr k če ti ga časti motoristKA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi skuterist kavo plača... sicer jo bom spil, ampak se bom kremžlu :glare:

Ponavadi sem še zmeraj dal za kavo ali pir, pa se do sedaj ni nobeden kremžu :grim

Se strinjam. Če te skuterist časti pir, ni okus ankol tk dobr k če ti ga časti motoristKA!

S tem se pa tudi jaz strinjam :grrr

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi sem še zmeraj dal za kavo ali pir, pa se do sedaj ni nobeden kremžu :grim

js se bom, če boš dau za kufe :P ... itak nauš vidu, ker bom meu čelado gor, da me nau nuben spoznal, da s skuteristom kavo pijem :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se bom, če boš dau za kufe :P ... itak nauš vidu, ker bom meu čelado gor, da me nau nuben spoznal, da s skuteristom kavo pijem :lol:

U jebenti, dobr da si me spomnu, da ne smem slamce pozabit. Pa tablico morm dol odšraufat, pa se zakamuflirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!