Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Sesalec ali motor :hmm: meni v prometni lepo piše :book: vrsta vozila: motorno kolo B)

Da bi se naši uradniki slučajno zmotili, ah dajte no :D

Tudi noj je ptič...

Poglej: zakaj si že enkrat ne priznate, da motor je motor, skuter je pa skuter? Pa če je spredaj trikrat ''maxi'', še vedno je skuter. Isto, kot bi rekli, da je FZX750 motor, V-max pa raketa.... Je motor. Isto, kot razni T-max, Burgmani, Jurgmani, pač vozila, na katere sede ženska s kiklo so skuterji, kar pač hočejo biti podobni motorjem. Saj osla tudi lahko prebarvaš belo in mu daš gor sedlo. Pa ne bo Lipicanec. Res ne vem, zakaj hočete po vsej sili biti motoristi? Nas imate za večvredne? Ne vem, zakaj... A ne uživate na svojih skuterčkih? Potem pa s ponosom rečite, da vozite skuterja in da ste skuteristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč, mi je en star bajker dejal, da imamo vsi motoristi tam v malih možganih vtisnjeno sliko Goldwinga...no, vsaj pr men je tko.

Ampak, ker na trenutno finančno stanje še dolgo ne bom imel dovolj penezov, bi bil za ta čas , in dosti manj penezov, dober tudi nadomestek v obliki maksi-sesalca.

In kam potem vi / mi motoristi uvrščate uno Hondo, ki ne eno ne drugo oz je oboje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi avtomobili so različni: limuzina ,kombilimuzina, karavan, cupe, kabriolet ,enoprostorec , terenec,SUV,......... :whistle: :whistle: :whistle:

Pa vsem rečemo avto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč, mi je en star bajker dejal, da imamo vsi motoristi tam v malih možganih vtisnjeno sliko Goldwinga...no, vsaj pr men je tko.

Ampak, ker na trenutno finančno stanje še dolgo ne bom imel dovolj penezov, bi bil za ta čas , in dosti manj penezov, dober tudi nadomestek v obliki maksi-sesalca.

In kam potem vi / mi motoristi uvrščate uno Hondo, ki ne eno ne drugo oz je oboje?

tole je bilo pač mnenje starega bikerja, ki pa ga ne rabiš posploševati, ti lahko povem, da se večina ne strinja s tem, če je pa zate Goldwing oboje, potem ti na žalost ne morem pomagat, edino nasvet ti lahko dam - kupi si skuter

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scooteristi ne bodo nikoli motoristi ker so zaj...ali.....že ko so bli majhni,.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Buschi

ne poznam nobenga motorista, ki bi si želel vozit 400 kilogramov težko kravo z 100 KM moči.

pa kaj hočeš povedati, da je to skuter ali kaj, kaj je pa potem BMW 1600 GT, a tudi skuter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj hočeš povedati, da je to skuter ali kaj, kaj je pa potem BMW 1600 GT, a tudi skuter

To pa je skuter ki se ga ne bi branil :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu so vsi pičke, ki ne vozijo dvovaljnikov, pravzaprav ducatijev, pravzaprav tastare multistrade ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Buschi

ne poznam nobenga motorista, ki bi si želel vozit 400 kilogramov težko kravo z 100 KM moči.

Definiraj 400kg kravo z 100KM......kaj imaš točno v mislih???
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je skuter ki se ga ne bi branil :worship:

sam veš kaj bi te zjebal, a veš tisto no kako se reče sklopka, pa šaltnge, pa k bi gas dal bi mislu, da te je kdo izstrelil ....

:grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu so vsi pičke, ki ne vozijo dvovaljnikov, pravzaprav ducatijev, pravzaprav tastare multistrade ...

No pole jaz ne po tvoje ne spadam med pičke,ker vozim dvovaljnika,pravzaprav ni Multistrada,pravzaprav ni Ducati,ki so ga kupili edini ki znajo narediti dober motocikel in avto(Nemci) se pravi,da spadam med pizde in ne pičke :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je skuter ki se ga ne bi branil :worship:

Ti skuterček,bo treba še mal žgančku popapcat,da boš lahko kej takšnega vozu.......ne preskakuj,zdej si na skuterju,stopnička gor je bicikl,pol avtomatic Tomos,zatem APN4 no tu se začneš počas učit osnov(sklopka,menjanje..itd) in po lestvici navzgor......se pravi čez kakih 10let pridš na BMW- je :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam veš kaj bi te zjebal, a veš tisto no kako se reče sklopka, pa šaltnge, pa k bi gas dal bi mislu, da te je kdo izstrelil ....

:grrr :grrr :grrr

To sklopko bodo do takrat še porihtali :OK: , to z istrelitvijo pa vasih pogrešam res :whistle: :whistle: :whistle: ,čeprav že sedanja iztrelitev zadostuje da te modri možje v modrem oberejo do kosti(denarno) :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti skuterček,bo treba še mal žgančku popapcat,da boš lahko kej takšnega vozu.......ne preskakuj,zdej si na skuterju,stopnička gor je bicikl,pol avtomatic Tomos,zatem APN4 no tu se začneš počas učit osnov(sklopka,menjanje..itd) in po lestvici navzgor......se pravi čez kakih 10let pridš na BMW- je :lol:

Očitno nisem ubral pravilnega vrstnega reda :eek: ah jebi ga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sklopko bodo do takrat še porihtali :OK: , to z istrelitvijo pa vasih pogrešam res :whistle: :whistle: :whistle: ,čeprav že sedanja iztrelitev zadostuje da te modri možje v modrem oberejo do kosti(denarno) :grim :grim :grim

sej so naredili nekaj za motorično manj sposobne

,post-36887-0-80349400-1336309433.jpg

pa še oprema skuterista

post-36887-0-11379200-1336309666.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kam potem vi / mi motoristi uvrščate uno Hondo, ki ne eno ne drugo oz je oboje?

S tem sem mislil DN 01:

honda-dn-01.jpg

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasi bo postalo tako kot pri avtih ...če boš delal izpit z avtomatskim menjalnikom potem ne boš smel vozit klasike in boš do konca življenja prilepljen na plastiko ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasi bo postalo tako kot pri avtih ...če boš delal izpit z avtomatskim menjalnikom potem ne boš smel vozit klasike in boš do konca življenja prilepljen na plastiko ..

sej tako je že, če delaš z avtomatskim menjalnikom, lahko voziš večno samo sesalec

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomatika pr avtu je itak sam za babe!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomatika pr avtu je itak sam za babe!

govorili smo o motorjih in ne o avtih, ko si pa glih omenil, ti moram povedat, da si eno lovsko ustrelil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš?

Čist vsega ameriškega sranja pa res ne rabmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo se vozili po Hriboviti in ovinkasti cesti v Albaniji so mi motoristi na koncu djali lahko tebi gusar,ker ti ni blo treba šaltat.In mi je res blo velik lažje vozit saj sem namesto šaltanja užival v prelepi vožnji

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!