Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Maxiscooter, to bomo požrli, potem bomo pa glasovali ali te pustimo na cesti ali te pošljemo v graben. Seveda ti bomo dali dva deci črnega s seboj :grim , če se odločimo za drugo opcijo :smoke: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejd na izlet po mojih koncih ,če si upaš....... :kva2:

Zakaj pa ne? A misliš ,da ne bi mogel pojesti in spiti, vsega kar bi mi častil v zahvalo, da sem te počastil z mojim osebnim prihodom v tvoje kraje ? :yes: :yes:

Sicer pa ne vem še, kej si doma, kajti če bi vedel bi že kole poštimal na cesti. :grim :grim

Prilagam traso poti, po kateri se bomo potepali. V kolikor te je kaj v hlačah, boš prišel nam mahat z zastavico v eni roki in steklenico dobrega v drugi. :OK: . Jasno tudi klobase vzami s seboj, ja ne boš špilal škota........

post-23577-0-36320700-1335472590_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne? A misliš ,da ne bi mogel pojesti in spiti, vsega kar bi mi častil v zahvalo, da sem te počastil z mojim osebnim prihodom v tvoje kraje ? :yes: :yes:

Sicer pa ne vem še, kej si doma, kajti če bi vedel bi že kole poštimal na cesti. :grim :grim

Prilagam traso poti, po kateri se bomo potepali. V kolikor te je kaj v hlačah, boš prišel nam mahat z zastavico v eni roki in steklenico dobrega v drugi. :OK: . Jasno tudi klobase vzami s seboj, ja ne boš špilal škota........

Do sedaj sem boškarina jedel samo na področju hrvaške istre, v Sloveniji ga še nisem zasledil, a nam boš ti kar svojega pripravil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne? A misliš ,da ne bi mogel pojesti in spiti, vsega kar bi mi častil v zahvalo, da sem te počastil z mojim osebnim prihodom v tvoje kraje ? :yes: :yes:

Sicer pa ne vem še, kej si doma, kajti če bi vedel bi že kole poštimal na cesti. :grim :grim

Prilagam traso poti, po kateri se bomo potepali. V kolikor te je kaj v hlačah, boš prišel nam mahat z zastavico v eni roki in steklenico dobrega v drugi. :OK: . Jasno tudi klobase vzami s seboj, ja ne boš špilal škota........

OOO lepa turca,ma boste zgrešil Kočevske konce,no en del bo(Osilnica),jaz sem pa že hotel dopust vzet,da vas počastim.... :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem boškarina jedel samo na področju hrvaške istre, v Sloveniji ga še nisem zasledil, a nam boš ti kar svojega pripravil

.....raje pujsekom nesem kar ostane, kakor da motorista hranim .... :evilgrin:

OOO lepa turca,ma boste zgrešil Kočevske konce,no en del bo(Osilnica),jaz sem pa že hotel dopust vzet,da vas počastim.... :D

Škrtica se je oglasil...... :BUA::BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....raje pujsekom nesem kar ostane, kakor da motorista hranim .... :evilgrin:

Škrtica se je oglasil...... :BUA::BUA:

A pri vas pujski meso jedo, kam smo prišli. Še dobro, da si na svojga boškarina dal napis scooter, drugače bi ga že predelali

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa res počas dojemaš,jaz bi počastil še dopust vzel,če bi šli čez Kočevje....ti pa men škrtica :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa res počas dojemaš,jaz bi počastil še dopust vzel,če bi šli čez Kočevje....ti pa men škrtica :slap:

Pa saj si rekel, da gremo mimo. Kaj se bojiš, da tvoj kup železja ne bo vžgal in ne bo zmogel to kratko razdaljo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična jedača z mojih krajev...kaj častiš...lepa gesta s tvoje strani :OK: ...Ok, za liter črnega dam jaz

A si predstavljaš da bi imel poleg očitno dobrega okusa za hrano še motor!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj si rekel, da gremo mimo. Kaj se bojiš, da tvoj kup železja ne bo vžgal in ne bo zmogel to kratko razdaljo :grim

Ne bojim se,da ko bom mim pržgal,da se vam razpade ta pocen radioaktivna poševnooka plastika.... :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bojim se,da ko bom mim pržgal,da se vam razpade ta pocen radioaktivna poševnooka plastika.... :P

Ko je več kot 20 stopinj se sploh vozit ne smejo, ker je to že kritična točka, kom se začnejo topiti

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si predstavljaš da bi imel poleg očitno dobrega okusa za hrano še motor!

Ne bojim se,da ko bom mim pržgal,da se vam razpade ta pocen radioaktivna poševnooka plastika.... :P

Ah z vama se ne da prav nič . Ni vama pomoči. Prvo bi častili in ne vem kaj še :slap: . Sama polna usta, ko pa je treba preiti k dejanjem pa rep med noge :slap: in se prijet za denarnico, da ne bi kak € po pomoti padel ven :evilgrin: . To pa so motoristične škrtice. Še vaši stanovni kolegi vas bodo izobčili :BUA: .

Grem kar spat, bo bolje........... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zastrupljati okolje.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah z vama se ne da prav nič . Ni vama pomoči. Prvo bi častili in ne vem kaj še :slap: . Sama polna usta, ko pa je treba preiti k dejanjem pa rep med noge :slap: in se prijet za denarnico, da ne bi kak € po pomoti padel ven :evilgrin: . To pa so motoristične škrtice. Še vaši stanovni kolegi vas bodo izobčili :BUA: .

Grem kar spat, bo bolje........... :whistle:

V sredo prideva, bova kruh sabo prnesla, a je ok

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah z vama se ne da prav nič . Ni vama pomoči. Prvo bi častili in ne vem kaj še :slap: . Sama polna usta, ko pa je treba preiti k dejanjem pa rep med noge :slap: in se prijet za denarnico, da ne bi kak € po pomoti padel ven :evilgrin: . To pa so motoristične škrtice. Še vaši stanovni kolegi vas bodo izobčili :BUA: .

Grem kar spat, bo bolje........... :whistle:

Pa a si ti na ajzenponu u službi, k tko zgodi spat hodš

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa a si ti na ajzenponu u službi, k tko zgodi spat hodš

Ni sam sta ata pa mama pršla domov......v štalo... :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni sam sta ata pa mama pršla domov......v štalo... :grim

se je šou še mal poguncat preden bo zaspal :grim

post-36887-0-51207300-1335476815.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem danes šiht prej končal in sem vedel,da bo Maxiscooter sesal okrog mojih krajev,sem šel na lov in ga tudi ujel in zbrcal z ceste za ograjo kamor spada,povrhu pa sem ga še z njegovim drekom namazal,da je bil rjav in ne več bel... :lol1:

Prilagam dokaz....

DSC02074.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beda...toatalna beda.... Si Kmet :grim pa ne ločiš med navadno kravo in pristnim Boškarinom....Zato pa je naše kmetijstvo, tam kjer je......a da ne govorim o motoristih.......

Sicer pa v tvoje kraje pridem v nedeljo oglej si tu http://www.maxiscoot...emid=25&lang=sl in uživaj. Pripravi jedačo in pijačo, da se ne bi slučajno ti špilal škrtice........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beda...toatalna beda.... Si Kmet :grim pa ne ločiš med navadno kravo in pristnim Boškarinom....Zato pa je naše kmetijstvo, tam kjer je......a da ne govorim o motoristih.......

Sicer pa v tvoje kraje pridem v nedeljo oglej si tu http://www.maxiscoot...emid=25&lang=sl in uživaj. Pripravi jedačo in pijačo, da se ne bi slučajno ti špilal škrtice........

Zdej pa zanalašč ne bom..... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi lepo vas je bilo danes videti na cestah. In prav pridno se pozdravljali Maxiscooteriste, ki smo vam pripeljali naproti.

Tukaj na forumu se nekaj duvate, ko pa se Burgman mimo pripelje pa lepo vzorno in ponižno zmanjšate hitrost, pozdravite in pazljivo odpeljete naprej.

Hvala vam. Polepšali ste mi dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil spet na potepu in iskal scooteriste da jih zbrcam v graben.Prišel sem v kraj,ki časti Maxiscooterja in to čisto zares,v njegovi podobi izdelujejo razne kipce ...itd...sem se potuhnil,da me ne prepoznajo,ker so bli v večini :glare:

Ker pa dobijo scooteristi alergijo na motoristični dotik,ni nič drugače tudi z kipci v podobi Maxiscooterja,ker je moja žena motoristka se je ponesreči dotaknila enega izmed kipcev in ta je takoj začel bruhat..... :lol1: huda alergična reakcija,ni kaj :P

IMG_0364.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi lepo vas je bilo danes videti na cestah. In prav pridno se pozdravljali Maxiscooteriste, ki smo vam pripeljali naproti.

Tukaj na forumu se nekaj duvate, ko pa se Burgman mimo pripelje pa lepo vzorno in ponižno zmanjšate hitrost, pozdravite in pazljivo odpeljete naprej.

Hvala vam. Polepšali ste mi dan.

.. maš srečo da so glih prazniki in smo praznično ravnodušni do skuteristov....

Hitrost pa zmanjšamo, da ne bi vas od zračnega udara ruknlo v grabn, pomahamo zato da ti na lep način sporočimo: "pejt raj po odstavnem pasu vozit" .....pol pa gremo spet "normalno" naprej...

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. maš srečo da so glih prazniki in smo praznično ravnodušni do skuteristov....

Hitrost pa zmanjšamo, da ne bi vas od zračnega udara ruknlo v grabn, pomahamo zato da ti na lep način sporočimo: "pejt raj po odstavnem pasu vozit" .....pol pa gremo spet "normalno" naprej...

:P

hahaahahaahahaahahaahahahahaahahahahaahahahahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi lepo vas je bilo danes videti na cestah. In prav pridno se pozdravljali Maxiscooteriste, ki smo vam pripeljali naproti.

Tukaj na forumu se nekaj duvate, ko pa se Burgman mimo pripelje pa lepo vzorno in ponižno zmanjšate hitrost, pozdravite in pazljivo odpeljete naprej.

Hvala vam. Polepšali ste mi dan.

Narobe si videl, to vam samo kažemo, da se spokajte s cest, da ne delate gneče in slabega vtisa. Hitrost pa zmanjšamo zato, da sploh vidite in razumete, kaj vam hočemo dopovedati, imate namreč preveč dela sami s seboj, da bi ob srečanju z nami dojeli kaj vam hočemo dopovedati. Pazljivo odpeljemo naprej zato, ker se ponavadi vi z debeloritnimi jajci naberete na kupu in vozite po celi cesti, kot da ste jo kupili.

Če bi bilo po moje, bi uzakonil, da morajo imeti skuterji gabaritne luči, ker so tako široki. To pa zato, če se slučajno kdaj kdo od vas "voznikov" po pomoti znajde na cesti in tam dela štalo (vijuga in pleše), pa še na večjo razdaljo bi bil viden (koli v kolesa, škornji v rit, scanje v rezervoar, pa to) :grim .

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!