Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Ne,ne ni blo zastonj,si vsaj držal nadzor na cesti,zato jih pa ni blo.....sej veš ko kragulj kroži nad travnikom tud ni nobene miške na spregled :D

Hvala za moralno podporo.

Takoj mi je postalo

bolj toplo

.

.

.

.

v nogo.

Je že pripravljena na nove akcije.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa že nogo na radiatorju grejem, imam čisto zmrznjeno pa krč me grabi ker sem imel ves čas za vas na brco pripravljeno. Pa je bilo đabe. :closedeyes:

Vidiš,vidiš če bi bil na skuterju ne bi bilo problemov z nogo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš,vidiš če bi bil na skuterju ne bi bilo problemov z nogo :P

Za nogo sem si bil sam kriv. Če bi razmišljal, vas itak ne bi pričakoval in bi jo imel lepo k mašini prislonjeno, da bi se grela.

Pripravljenost za borbo pa tudi nekaj velja. Ni mi žal.

Za svet brez skunterjev z motorji naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vas že mački čakajo, rajš ne na cesto

Ta mucek čaka na motoriste z odprtimi auspuhi :bum: ,ker mu je prekipelo od hrupa ,tako da pazite se :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mucek čaka na motoriste z odprtimi auspuhi :bum: ,ker mu je prekipelo od hrupa ,tako da pazite se :lol:

Ni hujšega hrupa kot tisti iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii od teh vaših sesalcev. :eek:

Ti ne preostane drugega kot hitro našaltat pa zbrisat, ali pa sesauc u graben zbrcat.

Ta zadnje je pravzaprav še najbolj humano, ker še ostalim prihraniš trpljenje. :grim

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš,vidiš če bi bil na skuterju ne bi bilo problemov z nogo :P

v soboto na tomosih mi pravi eden : "jaz imam tudi motor !" th : "kerga pa ?" on : " yamaho" ...th :"kero?" on: " tmax" th:" Vmax? hud motor" on : " ne,ne...tmax" th : "a nis reku de maš motor ?" on: "ja sej ga mam" th: " ja kerga ?" on : " yamaho" th :"ja kero pa ? on: " tmax" th: "aVmax?" on: " ne..tmax" th: " čak mal..a nis reku de maš motor?" on: ja ssej ga mam " th: " ja kerga ?" on:" yamaho" th : " kero yamaho?" on "tmax" ... th." Vmax??????" on." ma ne Vmax...tmax" th : " ja sam če si mi reku de maš MOTOR!!!" on :" ja no ok ...skuter mam :cry: "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima pa Tmaxa :OK: ,je pa že vredu možakar :smoke: , pa še vas mopediste je prišel pogledat, :grim vi pa takole grdo :nono: ,bo treba župniku se spovedat, pa tri zdravemarije zmolit :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOOOOOOOO!!!! THUMPEK, DEJ GA PRASCA!! A si ga pol tud kej zbrcal?

Tudi tebi spoved ne uide :angry: ,ti bo župnik še večjo pokoro naložil :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni hujšega hrupa kot tisti iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii od teh vaših sesalcev. :eek:

Ti ne preostane drugega kot hitro našaltat pa zbrisat, ali pa sesauc u graben zbrcat.

Ta zadnje je pravzaprav še najbolj humano, ker še ostalim prihraniš trpljenje. :grim

Naš hrup ni nič posebnega,lahko pa damo auspuhe dol ,potem bo pa :BUA: :BUA: :BUA: ,

pa spet bi nekaj u grabne metal :jezen :slap: , pa komaj smo jih očistili :yes: enako tudi zate spoved :devil: pa še denarno kazen za onesnaževanje grabnov :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima pa Tmaxa :OK: ,je pa že vredu možakar :smoke: , pa še vas mopediste je prišel pogledat, :grim vi pa takole grdo :nono: ,bo treba župniku se spovedat, pa tri zdravemarije zmolit :P :P :P

očitno je šele sedaj zvedu kruto resnico kam sploh spada, ubogi revež

:grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno je šele sedaj zvedu kruto resnico kam sploh spada, ubogi revež

:grim :grim :grim :grim

Dečko je že vedel kaj je kupil :hooray: samo ni pričakoval takega,takega,takega,ne najdem besede motorističnega prezira :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečko je že vedel kaj je kupil :hooray: samo ni pričakoval takega,takega,takega,ne najdem besede motorističnega prezira :P :P :P

ne more hodit po širnem svetu in govorit, da ima motor - kaj se to prav :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter ali maxi skuter... še vedno je skuter, a ne? Pa ne mislim kaj slabega, tako pač je. Nekdo ne obvlada šaltanja z nogo in uporabe sklopke, pač kupi skuterja. Pa zato ni slab človek. Samo... skuterja ima. Bog mu odpusti.

Isto kot osel, če se skoti v Lipici.. tudi ni Lipicanec. Pa čeprav ima štiri noge in grivo.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne more hodit po širnem svetu in govorit, da ima motor - kaj se to prav :smoke:

No ne vem no :hmm: skuter kupijo ljudje da jim ni trebna več hodit :D , pri motoristih je mogoče drugače,pešhodijo in govorijo da imajo motor :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne vem no :hmm: skuter kupijo ljudje da jim ni trebna več hodit :D , pri motoristih je mogoče drugače,pešhodijo in govorijo da imajo motor :whistle: :whistle: :whistle:

vas tok motorika jebe, da ne znate niti hodit, kaj šele motor vozit - sklopka, menjalnik, prva bremza, zadnja bremza, žmigavci, ta dolga za pozdravt motorista ....GROZA ČE SAMO POMISLTE NA TA DEJANJA :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vas tok motorika jebe, da ne znate niti hodit, kaj šele motor vozit - sklopka, menjalnik, prva bremza, zadnja bremza, žmigavci, ta dolga za pozdravt motorista ....GROZA ČE SAMO POMISLTE NA TA DEJANJA :blush:

Vse to še dobro obvladamo :notworthy: samo z leti se razvadimo :D (pa kdo bi danes še toliko delal na motorju) tehnika pa tudi gre naprej.

Sicer pa dosti za danes moram :zzz: :zzz: se čujemo jutri :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse to še dobro obvladamo :notworthy: samo z leti se razvadimo :D (pa kdo bi danes še toliko delal na motorju) tehnika pa tudi gre naprej.

Sicer pa dosti za danes moram :zzz: :zzz: se čujemo jutri :yea1:

kva je pusi a si zmatran?? :lol1:

men pa ni za spat ..gruntam da moram bonija na sprehod pelat da ne bo ljubosumen ... ( pa da mu ne bo povedal kdo da sem pogledal nov dizajn napisa tomos - pol pa opazu / fuj in fej / da je na skuterju) ... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vas tok motorika jebe, da ne znate niti hodit, kaj šele motor vozit - sklopka, menjalnik, prva bremza, zadnja bremza, žmigavci, ta dolga za pozdravt motorista ....GROZA ČE SAMO POMISLTE NA TA DEJANJA :blush:

Veš koko je eni uživamo v vožnji eni pa v šaltanju ne vidm kaj je tu narobe?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh skuteristi ... niti zašaltat se ne morte :lol: ... res brezveze :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima pa Tmaxa :OK: ,je pa že vredu možakar :smoke: ,...

No, to že ne bo držal!.

Ampak, mogoče si pa ni sam kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je pusi a si zmatran?? :lol1:

men pa ni za spat ..gruntam da moram bonija na sprehod pelat da ne bo ljubosumen ... ( pa da mu ne bo povedal kdo da sem pogledal nov dizajn napisa tomos - pol pa opazu / fuj in fej / da je na skuterju) ... :xx:

Jaz moram podnevi delat :huh: ,pa ponoči :zzz:

No ne bo dolgo, :whistle: ko bo pri tebi doma nov Tomos :hooray: in to skuter :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to že ne bo držal!.

Ampak, mogoče si pa ni sam kriv.

Skuteristi smo fejst ljudje :yea1: pika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!