Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

jst sm pa skoz mislu de je bistvo v tem da se vozi ...ne pa poriva pa šlepa pa prevaža .... eh kaj čm ...na stara leta se mi pač čudno zdi da moraš rinit kišto za 7000€ ...

Tu ti dam pa popolnoma prav :worship: pred mnogimi leti sta se prijatelja z Tomos APN 4 vozila po vseh hribih brez problemov ,da samo gledaš :eek: :eek: ,jaz veliki frajer pa potiskal zadaj Tomos 15slc date kap :slap: , no po ravnini je bila pa drug pesem :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm.... :surrender: ...vi skuteristi ste čist prehitri zame.. 6 ur pa pou me ni tlele gor, pa moram cele tri strani prebirat postov , da ugotovim, da ste še zmerm tam, k ste bli...

Zadnje čase ta tema laufa :whistle: :whistle: :whistle: , da je veselje,ko jo pogledam sem takoj boljše volje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase ta tema laufa :whistle: :whistle: :whistle: , da je veselje,ko jo pogledam sem takoj boljše volje :yea1:

a tebe tudi pes okol vozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tebe tudi pes okol vozi

To je iz šole treninga varne vožnje , kako prepričati sopotnika da se dobro oprime ročajev motorja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo že enkrat red naredil med temi sesalčkarji al ne! :glare:

Sploh ne vem, kaj se pregovarjamo z njimi. Treba počakat, da se vreme naredi, da prilezejo iz lukenj, pa črte na tank risat. Za vsak skuter po eno!

Se podpišem pod tole :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tebe tudi pes okol vozi

...pr teb', se je šel še slikat namest tebe... hahahhahahhahahaha

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pr teb', se je šel še slikat namest tebe... hahahhahahhahahaha

Pa kaki grdi pes je toti!
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa pobereš in mi žogico prineseš kot priden " Labradorc " :grim :grim ti priden štirinožni prijatelj.... :OK: :OK:

Kot sem že mnogokrat rekel, če bi se takih napihunov bal bi s seboj nosil pips, da vas popisam in kot mrčes uničim :smoke::smoke:

Nam ni treba prilezt iz lukenj, kot vam, ki se kot podgane stiskate v kotu. Mi se vsak dan čez celo leto vozimo, če ne na dolgo vožno pa vsaj do služb :yes:

Črtice pa lahko komot delaš na tvojem kupu rjastega železja, saj tako ga lahko le polepšaš, kajti sedaj ni za nikamor :yea1:

Kar se pasjih značajev pri meni tiče je daleč od labradorca. In pips uparabljamo motoristi za jutranje osvežitev namesto ustne vodice. To sem ti že enkrat razlagal, pa se te ne prime, ker karšno prevozno sredstvo, tak voznik.

O vožnji vsak dan pa nikar nakladat! Dokler si enkrat po cvetenju marjetic belih štumfkov ne nataknete, še sploh iz maminega naročja ne pogledate.

Železo je vsaj ekološko, se da predelati in rodi se nov motoristični čudež ali pa preša za plastiko mlet.

Železo ima značaj, kaj pa skuterska plastika? Tolk je švoh, da so skuterjem še dodatna kolesa začel natikat, da se sploh skup držijo!

Dodajam sliko našga cucka. Sedaj ko se je začelo sonce in se je počasi pojavlja mrčes vsak teden kakšnega skuterčka zmelje. Potem pa kozla revež. To ga moram odvaditi, da ravno vsakega dreka ne pobere pa požre! :hmm:

post-33199-0-08600100-1334640673_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a.aaa.jpg

to je pa tisti, ki tud z avtomatikom ni izpita naredu, je spet psa prosu,če ga zapele

Ja sam je psu moral prej nastavt, se vid, mu še zmeraj stoji. Brez tega še pes ne bi hotu skuterja vozt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pasjih značajev pri meni tiče je daleč od labradorca. In pips uparabljamo motoristi za jutranje osvežitev namesto ustne vodice. To sem ti že enkrat razlagal, pa se te ne prime, ker karšno prevozno sredstvo, tak voznik.

O vožnji vsak dan pa nikar nakladat! Dokler si enkrat po cvetenju marjetic belih štumfkov ne nataknete, še sploh iz maminega naročja ne pogledate.

Železo je vsaj ekološko, se da predelati in rodi se nov motoristični čudež ali pa preša za plastiko mlet.

Železo ima značaj, kaj pa skuterska plastika? Tolk je švoh, da so skuterjem še dodatna kolesa začel natikat, da se sploh skup držijo!

Dodajam sliko našga cucka. Sedaj ko se je začelo sonce in se je počasi pojavlja mrčes vsak teden kakšnega skuterčka zmelje. Potem pa kozla revež. To ga moram odvaditi, da ravno vsakega dreka ne pobere pa požre! :hmm:

Jest pa mojga z govedino futram tko,da na motor še noge noče dvignt raj drevo izbere al pa kanderlaber.
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam je psu moral prej nastavt, se vid, mu še zmeraj stoji. Brez tega še pes ne bi hotu skuterja vozt!

Kok se ti dobr spoznaš na pasji seks,kdo b si mislu.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mojga z govedino futram tko,da na motor še noge noče dvignt raj drevo izbere al pa kanderlaber.

sej, če ga boš dobr futru, te bo še šaltat nauču

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok se ti dobr spoznaš na pasji seks,kdo b si mislu.

Niti ne. Sam ob pogledu na psa k mu stoji in skuterista k ima roke na riti, si druzga mislit ne morem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol:

črtice delu za šutnene skuteriste :lol: ... a lahko nalepkice na tank, prečrtan skuter :? ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol:

črtice delu za šutnene skuteriste :lol: ... a lahko nalepkice na tank, prečrtan skuter :? ...

...sem že dal delat nalepke... v stilu nemških letalskih vojnih asov koliko nasprotnikov sko sklatili.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUU... a bo dost placa na tanku za take nalepke? Da naujo prevelike...

p.s. za mausa morjo bit zlate barve...

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deset bronastih zamenja eno srebrno in deset srebrnih zamenja eno zlato .. js bi se trudu samo za zlate :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, bi pa hitr nabil kilometrino na Minđi, k bi maksijevce lovil po celi Sloveniji :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej, kje se dobi tisto igrco... un.. HUGO.. k si balone streljal preko telefona.. da začnem trenirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

streljat ne smeš, sam brcat pa poscat v tank :D

..

...ampak ko bom scal, bo huj pritisk kot na unih vodnih topih, ko po greenpeasovcih ščijejo s kitolovk......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.najdi.si/...898844efe8f7323 sam tega bi pa mel, pa čeprav me Jaka nkol več ne pozdravi :P

Ah, dej no dej!

Poglej si samo ta stavek:

"Zato izdelek podjetja Gnus Design, futuristični maksi skuter zecOO ni nekako presenečenje. Gre za nizek skuter, z okvirjem in vpetjem vzmetenja, ki je zelo podoben slavni Bimoti Tesi 3D."

A ni dovolj da že iz tega vidiš, da so skunterji le neki wanna be ponaredki in da nikoli ne bodo in ne morejo biti motorji?!

Tako kot zelenjavni zrezek. :SS Ni mesa, ni duše. Kr neki, kr neki ...

Mah, kaj se sploh z izdajalcem pregovarjam! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, dej no dej!

Poglej si samo ta stavek:

"Zato izdelek podjetja Gnus Design, futuristični maksi skuter zecOO ni nekako presenečenje. Gre za nizek skuter, z okvirjem in vpetjem vzmetenja, ki je zelo podoben slavni Bimoti Tesi 3D."

A ni dovolj da že iz tega vidiš, da so skunterji le neki wanna be ponaredki in da nikoli ne bodo in ne morejo biti motorji?!

Tako kot zelenjavni zrezek. :SS Ni mesa, ni duše. Kr neki, kr neki ...

Mah, kaj se sploh z izdajalcem pregovarjam! :glare:

sam res! :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!