Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

To je pa zato ker so talibani tudi telebani :lol1:

Uvodna vožnja v sezono 2012

Kdaj: sobota 21.04.2012 ob 09:00

Ste pa hitri pri začetku oziroma uvodu v sezono. :grim :grim Kaj, čmo to so pa motoristični (Bmw-ejaši) šminkerji. A ja mamica je ukazala, da prej se ne sme, ker zebe, lahko pade kaka kapljica vode..... Bojo UMAZALI motorje... :BUA::BUA:

Sicer pa raje taliban ali teleban kot pa zafrustriran z motoristično malarijo ali motoristično shizfrenijo bolan motorist..... :smoke:

V kolikor pa,če boste še težili in se napihovali kot pavijani bomo uzakonili zakon da vsi motoristi boste nosili burko.........vsaj vaših grdih fac ne bomo gledali :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) ...ker zebe, lahko pade kaka kapljica vode..... Bojo UMAZALI motorje... :BUA::BUA:

2.) .....vsaj vaših grdih fac ne bomo gledali :grim :grim

1.) Nevem, zakaj ste potem skenslali vožnjo v soboto na Kočevsko?..ste ko cukrčki, mal dežja puuuf pa vas več ni. Jaz sem pa že od Ribnce do Kolpe protitankovske mine zakopal... no sej sigurno še kdaj pridete... bodo prav prišle..

2.) sem hotu nekaj napisat, pa je bla prekruta..... (brez zamere :P)

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvodna vožnja v sezono 2012

Kdaj: sobota 21.04.2012 ob 09:00

Ste pa hitri pri začetku oziroma uvodu v sezono. :grim :grim Kaj, čmo to so pa motoristični (Bmw-ejaši) šminkerji. A ja mamica je ukazala, da prej se ne sme, ker zebe, lahko pade kaka kapljica vode..... Bojo UMAZALI motorje... :BUA::BUA:

Sicer pa raje taliban ali teleban kot pa zafrustriran z motoristično malarijo ali motoristično shizfrenijo bolan motorist..... :smoke:

V kolikor pa,če boste še težili in se napihovali kot pavijani bomo uzakonili zakon da vsi motoristi boste nosili burko.........vsaj vaših grdih fac ne bomo gledali :grim :grim

Kere blodnje :eek: in ti men o shizofreniji :slap::P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cukrčki tole je neki za vas :OK: :OK: :OK: :OK:

Seveda, da je dobrodošlo, posebno po srečanju z motoristi, ko jim zlijemo vso gnojnico za vrat in v čelado. Motoristi pa itak za te zadeve uporabljate lastno čelado :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič so mi v trgovini posodili skuter, da sem šel urejat papirje. Prvič sem se vozil s skuterjem. Občutek je bil takšen kot sem si predstavljal. Fantje, v kuhinji za mizo sedim bolš kot se sedi na skuterju, pa nimam nekih hudih stolov! To je podn od podna od vozila. Mah, to sploh ni vozilo, ampak je kr neki! Naslednjič grem raje peš, s kolesom ali s trolo.

Sergini, če prideš k meni na bus, te peljem brezplačno. Da ti pa polepšam dan, bom pa skuterje zbijal po mestu :kva2::yea1: .

Bom pa v soboto tudi na srečanju Tomosov v Kopru na testni vožnji v tovarni kakšnega skuterja razbil :grim , da jih bo tovarna nehala delati in bo raje prešla na proizvodnjo normalnih mopedov :yes:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj pa še varianta za deževne, ker ste čist usrani, ko je mal mokro

:grrr :grrr

če ga boš še tolko sral bo v prihodnje to tvoj novi dom............. :grim :grim ................

p.s.

to so bile besede tvoje žene........ :whistle: :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga boš še tolko sral bo v prihodnje to tvoj novi dom............. :grim :grim ................

p.s.

to so bile besede tvoje žene........ :whistle: :whistle:

če bi se že kdaj tvoje blodnje uresničile, potem je to moj dom

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

post-36887-0-15772400-1334865136_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se že kdaj tvoje blodnje uresničile, potem je to moj dom

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Kva pa je to?Kontejnerji za ločeno zbiranje odpatkov.??? :kva1::blush:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa je to?Kontejnerji za ločeno zbiranje odpatkov.??? :kva1::blush:

Gusar ne izivej,ker te bomo zaprli v te kontejnerje,potem pa čez drn in strn..... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se nismo skrili, le vozimo se ter uživamo in ne nabijamo neumnosti kot motoristi. Ko pa bo deževalo pa itak spet motoristi ne smete na cesto, da vam vaša jajca ne zarjavijo. Posebno imam v mislih Bmw, Aprilie, Yamahe pa morda še kak Kawa....

Poleg vožnje pa sem imel veliko dela, s špičenjem kolov, katere jih bom uporabil, tako da jih bom med špice zapičil motoristom. :grim

ne ser ida si se vozil... ker če bi se , bi meni dal za laško v alter bar-u --- sam gobc vas je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvodna vožnja v sezono 2012

Kdaj: sobota 21.04.2012 ob 09:00

Ste pa hitri pri začetku oziroma uvodu v sezono.

a maš 500km prevoženih z apn ??? nimaš... a maš 2450 km prevoženih z motorjem ??? nimaš ... no nimaš tudi pravice do oglašanja ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se nismo skrili, le vozimo se ter uživamo in ne nabijamo neumnosti kot motoristi. Ko pa bo deževalo pa itak spet motoristi ne smete na cesto, da vam vaša jajca ne zarjavijo. Posebno imam v mislih Bmw, Aprilie, Yamahe pa morda še kak Kawa....

Se vidi da pojma nimaš o motorjih. Na rjavenje je najbolj občutljiva Honda, najmanj ali praktično nič pa Kawasaki. Imel in imamo oboje!

Ima pa Honda vrsto drugih prednosti in ji je to odpuščeno in se kompenzira s primerno oskrbo.

Da se ne vozite na tistem edinem preostalem sekretu, ki vam ni zgorel se pa vidi na sliki, ko imate jajca z lesenim klocnom podložena, da se ne zvrnejo. A tud ravnotežja skuteristi ne znate držat? Ja potlej je pa res najbolje, da vam še dve kolesi došvasajo. Ups, pardon s fenom na plastiko nalimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) Nevem, zakaj ste potem skenslali vožnjo v soboto na Kočevsko?..ste ko cukrčki, mal dežja puuuf pa vas več ni. Jaz sem pa že od Ribnce do Kolpe protitankovske mine zakopal... no sej sigurno še kdaj pridete... bodo prav prišle..

2.) sem hotu nekaj napisat, pa je bla prekruta..... (brez zamere :P)

Zajebu si! A ne delajo protitankovske na magnet? Kam pa naj zagrabijo? Za tiste plastične zobnike v mlinčkih? Treba drugič nagazne nastavit!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajebu si! A ne delajo protitankovske na magnet? Kam pa naj zagrabijo? Za tiste plastične zobnike v mlinčkih? Treba drugič nagazne nastavit!

Na kovinske plombe v zobeh!...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi samo nabijajte. Kovči so res kot kante za ločevanje odpadkov, nastane pa problem, ko odpelješ na smetišče, da ti tudi BMW zaplenijo na smetišču, kot nevaren odpadek.....

Za pijačo ni problema, ko se boš spreobrnil.......častim. Žal v Tomosu me ne bo, grem na lepše za nekaj dni...kako mi je žal, ker sem kar nekaj kolov našpičil...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo sikal kdo??

Zgodbica...

bmw-e-scooter.jpg --> sniperrifle.jpg ---> mulhollandscootercrash.jpg ---> 4de644de509c7image.jpg

--------------------------------

nikomur ne privoščim padca!! Veliko varnih kilometrov še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je danes mirno :music2: le kam so šli vsi prikriti skuteristi :grim vozijo se sigurno ne :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je danes mirno :music2: le kam so šli vsi prikriti skuteristi :grim vozijo se sigurno ne :evilgrin:

To s' ti reku! Za prikrite in prave skuteriste mogoče še velja. Za motoriste pa ne.

Sem vas cel dan iskal po cesti, da vas u grabne zbrcam, pa ni bilo nikjer nobenega. :mellow:

Sedaj pa že nogo na radiatorju grejem, imam čisto zmrznjeno pa krč me grabi ker sem imel ves čas za vas na brco pripravljeno. Pa je bilo đabe. :closedeyes:

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,ne ni blo zastonj,si vsaj držal nadzor na cesti,zato jih pa ni blo.....sej veš ko kragulj kroži nad travnikom tud ni nobene miške na spregled :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!