Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

1.prijatli motoristi, v Italiji sem opazoval, kako se skuteristi pozdravljajo med seboj - roka pod kotom ca 30 stopinj iztegnjena ob telesu, dlan pod kotom 90 stopinj in potem obračaš dlan levo desno, upam da si predstavljate, skratka da te srat prime, groza, kakšne pederčine :BUA:

2. vidim, da bomo morali uvesti šolanje, kako prepoznati skuterista na cesti, ker nekateri še vedno delate napake in pozdravljate to bando, :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi motoristi so pobegnili za ograjo, ko smo MI prišli :grim :grim v slikah je dokaz. Toliko jih je panika grabla, da so kar v krogu začeli bežat. Kot kure brez glave :OK::OK:

post-23577-0-57057600-1335812332_thumb.jpg

post-23577-0-61680800-1335812698_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi motoristi so pobegnili za ograjo, ko smo MI prišli :grim :grim v slikah je dokaz. Toliko jih je panika grabla, da so kar v krogu začeli bežat. Kot kure brez glave :OK::OK:

U wish. To kar motoristi tam počnejo,vi lohk sam od daleč za ograjo gledate in sanjate. :kva2:.Ker motoristi so na PRAVI strani ograje :D

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar sem mojo Hondo CBF zamenjal za skuter me nobeden več ne pozdravi :blush:

No, dva sta se vseeno zmotila in si naredila sramoto :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in kaj je prevagalo, da si motor menjal za skuterja? Resno, ne hecam se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker nekateri še vedno delate napake in pozdravljate to bando...

Zdej sicer nisem šel vse 99 stranske soalte brat, ampak a ni motorist tisti ko vozi dvokolo z več kot 50ccm?

Včasih, ko se srečam z burgamon ali silrvervingom si prav zaželim ''fotelja'' ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in kaj je prevagalo, da si motor menjal za skuterja? Resno, ne hecam se.

isto, kar čaka tebe, noge več ne more dvigniti čez zic :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in kaj je prevagalo, da si motor menjal za skuterja? Resno, ne hecam se.

isto, kar čaka tebe, noge več ne more dvigniti čez zic :kva1:

Počakajte na napisano diplomsko nalogo s strani Kmeta o tej zadevi :grim :grim .....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sicer nisem šel vse 99 stranske soalte brat, ampak a ni motorist tisti ko vozi dvokolo z več kot 50ccm?

Včasih, ko se srečam z burgamon ali silrvervingom si prav zaželim ''fotelja'' ...

že sam, če pomisliš, kaj takega, kot si ti celo napisal, pomeni, da si ti en navaden skuterist, pa še oni te ne bodo vzeli za svojega, boškarinu reč motorist, če si upaš, najbolje zate bo, če si kupiši ponija in odjahaš

:grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že sam, če pomisliš, kaj takega, kot si ti celo napisal, pomeni, da si ti en navaden skuterist, pa še oni te ne bodo vzeli za svojega, boškarinu reč motorist, če si upaš, najbolje zate bo, če si kupiši ponija in odjahaš

:grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

Še si tu prisoten.? Jaz pa sem mislil, da že ko si potoval po Italiji , da si se zaprl v kak samostan in preživljal prečiščenje in si se spreoobrnil v maxiscooterista . :grim

Sicer pa, zadnje čase se veliko motoristov seli med maxiscooteriste. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še si tu prisoten.? Jaz pa sem mislil, da že ko si potoval po Italiji , da si se zaprl v kak samostan in preživljal prečiščenje in si se spreoobrnil v maxiscooterista . :grim

Sicer pa, zadnje čase se veliko motoristov seli med maxiscooteriste. :OK:

Prosim te ne govori neumnosti :P, tist k se seli med skuteriste, se je pač nekaj časa tolažil, da je lahko motorist, sam na koncu je podlegel in se moral preselit tam kamor pač sodi... na sesalc, da bo še lažje in hitreje pripeljal tisto kilo kruha ženi iz mesta.

Če pa že kdaj koga pozdravim, je pa to samo zaradi tistih 10kil plastik spredaj in skopiranih luči od Japoncev naprej.., da več nevem, al je sesalc al motor... Lepo se je skrivat za masko drugih...

Pa naj še kdo loči v trenutku sekunde ko pripelje iza ovinka med tema dvema naprimer...

srv850600b.jpgaprilia-rsv4-1000.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motoristi dogovorite se za testno vožnjo maxiscoterja :D, pa boste videli kaj bo prevagalo B) ,sigurno pa ni to dvig noge :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motoristi dogovorite se za testno vožnjo maxiscoterja :D, pa boste videli kaj bo prevagalo B) ,sigurno pa ni to dvig noge :P

Prevaga te glih na eno stran tistih 300kil nepotrebne plastike in železa.....prevaga na tla!

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAVNO PRIZNAM, želim si maksiskuter!! In samo zato, da ga lahko takoj prodam naprej in si kupim skiro, bom več naredu!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sesalec ali motor :hmm: meni v prometni lepo piše :book: vrsta vozila: motorno kolo B)

Da bi se naši uradniki slučajno zmotili, ah dajte no :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevaga te glih na eno stran tistih 300kil nepotrebne plastike in železa.....prevaga na tla!

No ja če naložiš nanj za eno krajšo furico :hmm: še pol delavnice in eno garderobno omaro oblek od punce potem pa že :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAVNO PRIZNAM, želim si maksiskuter!! In samo zato, da ga lahko takoj prodam naprej in si kupim skiro, bom več naredu!

Velike besede za publiko oh in sploh :whistle: ,a srček za maxiskuterček :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še si tu prisoten.? Jaz pa sem mislil, da že ko si potoval po Italiji , da si se zaprl v kak samostan in preživljal prečiščenje in si se spreoobrnil v maxiscooterista . :grim

Sicer pa, zadnje čase se veliko motoristov seli med maxiscooteriste. :OK:

tele selivke nikoli niso bili motoristi, kar mejte jih, kar se moje spreobrnitve tiče ti lahko povem, da trdno ostajam na motorju. V italiji karabinerji zapirajo skuteriste, če slučajno pozdravijo motorista, ker je to eden večjih grehov.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še si tu prisoten.? Jaz pa sem mislil, da že ko si potoval po Italiji , da si se zaprl v kak samostan in preživljal prečiščenje in si se spreoobrnil v maxiscooterista . :grim

Sicer pa, zadnje čase se veliko motoristov seli med maxiscooteriste. :OK:

da ne boš v dvomih o mojih spreobremenitvah, ti pošiljam še fotko motorja, ki ga imam, da lahko mojo mularijo učim osnov motorizma, da mi ne bo kdo domov kakšnega sesalca pripeljal

post-36887-0-46296500-1336253612_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čim se ne oglasim par dni,scooteristom zraste perje in bla,bla,bla....... :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!