Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

O.K., hvala za pojasnilo. Pa saj je samo po sebi umevno...

Že zbiram dinarčke za ultimativni "sesalec killer". Z izpuhom topi plastiko...

Bom prej prišel do nalepk :grim

http://en.wikipedia....upermac1961.jpg

Vrum-klik-vruuum....

Enega takega ima Jay Leno v svoji zbirki. Če se kdo spomni, je pred leti bila ena dokumentarna oddaja o njegovi zbirki motorjev. Ko je predstavljal tega, se je samo široko smejal, ko je pripovedoval dogodek, prav s tem v zvezi. Na semaforju se je ustavil, zadaj pa mu je en sesalec prišel čisto za rit. Bolj ko se je umikal naprej, bolj je sesalo rinilo za njim... Ko se je prižgala zelena.... predstavljajte si, kaj je ostalo od sesalčevih plastik... Pa lepo je imel nalepko ''hot air''..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak tricikel (MP3) je še en korak naprej v lenosti... Najprej se odvadijo (oziroma ne znajo uporabljati sklopke in prestav) prestavljati, zdaj so pa še za noge dol dati preleni. Da je zato udobnejši? In manj piha? Ja, jebelacesta, potem si pa ja avto kupite, bo še manj pihalo in še streha bo nad glavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak tricikel (MP3) je še en korak naprej v lenosti... Najprej se odvadijo (oziroma ne znajo uporabljati sklopke in prestav) prestavljati, zdaj so pa še za noge dol dati preleni. Da je zato udobnejši? In manj piha? Ja, jebelacesta, potem si pa ja avto kupite, bo še manj pihalo in še streha bo nad glavo...

pa pozim ne morš nikamor it sam ...ko te skipa na prvem sneženem ovinku ga ne morš vzdignit ker je pretežak... če ti pa rata pa ne morš spelat ... in pol zmrzneš v tisti vukojebini - za nas je tam idila ker gledamo lepo naravo in občasno ledene skulpture zmrznjenih sesalnikov...
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No včeri sem neki vidu. In tud vsi ki so bili v Umagu na motozboru. Na vhodu na prizorišče te pozdravi lep velik napis SKUTERIMA ULAZ ZABRANJEN! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No včeri sem neki vidu. In tud vsi ki so bili v Umagu na motozboru. Na vhodu na prizorišče te pozdravi lep velik napis SKUTERIMA ULAZ ZABRANJEN! :OK:

No dobro, bomo pa kar doma dali za :beer2::beer2:

njihovo aroganco do drugačnih bo pa danes ohladil dež :grim :grim :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scooters are like Fat Chicks, Fun to ride but you don't want your buddies finding out. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko kdo v ulici kupi Scooter,ga takoj kupi še sosed ali dva,da si potem lahko kradejo dele med sabo :grim ja recesija je,scooterji pa vemo,da so ko zelenjava....hitro pokvarljiva roba :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavti ze dlje casa ni imel srece z nakupom scooterja, katerega si je zelel

imeti. Nekega dne pa je le naletel na Yamaha T max z napisom "naprodaj"._ _

Scooter je izgledal celo bolje od novega v trgovini, ceprav je bil ze deset let star. Kljub letom se je svetil in bil odlicno ohranjen. Takoj se je odlocil in ga kupil, na koncu pa je se povprasal prodajalca kako mu je ga uspelo

obdrzati v taksnem stanju skozi vsa ta leta.

"Zelo preprosto. Kadarkoli imas scooter zunaj in se vreme pripravlja na dež, namaži pocen japonske plastike z vazelinom. To ga potem sciti proti posledicam dezja." mu odvrne prodajalec in mu poda kozarec vazelina.

Ta isto noc ga njegova punca povabi na srecanje z njenimi starsi.

Seveda sta se do tja odpeljala z kupljenim T maxom. Tik pred vstopom v hiso ga punca ustavi in ga opozori: "Nekaj ti moram povedati o starsih preden vstopiva. Ko jemo vecerjo, ne govorimo. Kdor prvi spregovori med vecerjo, je potem dolzan pomiti posodo."

"Razumem, ni problema." odgovori Mavti in se odpravita v hiso.

Ob vstopu Mavtija sokira pogled na kup umazane posode sredi dnevne sobe. V kuhinji opazi se en kup umazane posode. Nakopicena posoda je bila celo na stopnicah, hodniku, povsod kamor je vrgel pogled, kupi nepomite posode. Koncno se skupaj usedejo k vecerji in seveda nihce ni zinil ene besede. Ko tako dalje vecerjajo,se Mavti odloci izkoristiti situacijo. Nagne se k dekletu in jo poljubi. Nihce ne rece besede, zato se skloni se nizje in ji zacne poljubljati prsi. Se vedno se nihce ne oglasi, zato Mavti, zagrabi dekle, iz nje strga obleko, jo vrze na mizo in jo poseksa pred ocmi njenih starsev.

Punca je bila vsa iz sebe, njen oce ves bled in njena mati vsa prestrasena, ko se Mavti mirno usede nazaj na svoj stol in se vedno nihce nic ne rece.

Mavti pogleda po mami in si misli: "cudovito telo ima za svoja leta.".

Zato zagrabi se njo, jo skloni cez jedilno mizo in se spravi nanjo na vse nacine.

Sedaj dekle postane besna, ocetu se kuha para, ampak se vedno prevlada tisina.

Kar naenkrat se zunaj pobliska, zagrmi in zacne dezevati. Mavti se takoj

spomni na svoj scooter in pocen japonske olastike, zato hitro vstane in iz svojega zepa potegne vazelin.

Tisti trenutek pa vstane se oce, stopi stran od mize in se zadere:

"Dovolj! Bom pa jaz pomil posodo!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavti ze dlje casa ni imel srece z nakupom scooterja, katerega si je zelel

imeti. Nekega dne pa je le naletel na Yamaha T max z napisom "naprodaj"._ _

A si me najdu :blush: , za vraga le gdo ti je to povedal :hmm::bum: , no sicer pa vidiš mazat je treba pa se zadeva sveti in deluje :hooray: , se moram danes na eno bencinsko črpalko zapeljat po vazelino, sem jo za včerajšno deževje vso porabil :P

No tudi starega je posoda dotolkla pa se je odločil in nabavi pomivalni stroj :D :D :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si me najdu :blush: , za vraga le gdo ti je to povedal :hmm::bum: , no sicer pa vidiš mazat je treba pa se zadeva sveti in deluje :hooray: , se moram danes na eno bencinsko črpalko zapeljat po vazelino, sem jo za včerajšno deževje vso porabil :P

No tudi starega je posoda dotolkla pa se je odločil in nabavi pomivalni stroj :D :D :D

a ti boš potem najboljši prodajalec pomivalnih strojev letos ???

pomivalni stroj v vsako slovensko hišo! to morte met če že nimate sesalca ! ohranja vaše nohte cele in rit nepekočo ! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si me najdu :blush: , za vraga le gdo ti je to povedal :hmm::bum: , no sicer pa vidiš mazat je treba pa se zadeva sveti in deluje :hooray: , se moram danes na eno bencinsko črpalko zapeljat po vazelino, sem jo za včerajšno deževje vso porabil :P

No tudi starega je posoda dotolkla pa se je odločil in nabavi pomivalni stroj :D :D :D

Tvoj kolega Maxiscooterist bi rekel da sem napisal diplomsko nalogo,sej veš kakšen je na unmu kitajcu ma dva kolesa pa že misli,da je na motorju,napišeš več kot dva stavka,pa že misli da je diplomska naloga :lol1:

P.S. sam te je stari zaj..bu :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti boš potem najboljši prodajalec pomivalnih strojev letos ???

pomivalni stroj v vsako slovensko hišo! to morte met če že nimate sesalca ! ohranja vaše nohte cele in rit nepekočo ! :lol:

Jebemti sveca sem se pozabil za procente pri prodaji pomivalcev zmenit :slap: :slap:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. sam te je stari zaj..bu :P

Stari je prav uredu za kakšno :beer2: zalit, drugač pa ne, mamici pa malo spremembe dobro de :whistle: , problem je potem žena ko vzame valjar v roke in sledi :bum: ................................... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa konec heca. Vsi na cesto in se nehajte kregati. Tito je rekel, radi se imejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa tud uni ki se imajo istospolno radi,so se skrival...... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..k so jih za šport strelal... tko kt zdej skuteriste šutamo....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa konec heca. Vsi na cesto in se nehajte kregati. Tito je rekel, radi se imejte.

tito je bil šlosar ... ne plastični kirurg ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bisvu bi velika večina motoristov mela maksi skuter, pa se ne upajo.

jez bi koj enga 400 kubičnega burgmana ubodu, za male pare. sam. . .kaj pa če se mi pol ne bo dalo več na motor?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Že dolgo se vam nisem oglasil, ker sem bil zelooo zaseden. V Umagu se je zbrala čreda razpuščenih nemarnih motoristov. Takoj sem izkoristil priliko in jim z kolom prebil gume in se poscal v rezervarje. Izbire je bilo na pretek, glede na to, da so lastniki spali v blatu in vodi kakor so pač doma navajeni...

Zato, dragi motoristi, če bi si ogledali pravo srečanje in moto dogodek pridite v soboto v Celje, oziroma Teharje , kjer se bo res dogajalo :OK: :OK:

Več o tem mega dogodku :

Štajerski MAXI izlet ob otvoritvi maxi skuter sezone 19.- 20.05.2012

TeharjeKoordinate_small.jpgmaxi_znak.jpg

Sobota, 19.05.2012

  1. zbiranje 10:00 - 10:45 ure (v TEHARJIH, koordinate: 46.228916, 15.301015 ) new1.gif

  1. odhod ob 11:00 proti Žički kartuziji,
  2. ogled najstarejše štajerske gostilne (postanek cca. 1 ura)
  3. vožnja Žiče-Slovenske Konjice;
  4. ogled vinske kleti "Zlati Grič" in degustacija vin;
  5. vožnja do Zreč, kjer bo kratek postenek, da se odloži prtljaga v prenočišču Zvon (kjer bomo spali)
  6. vožnja Zreče-Rogla (prihod na Roglo predvidoma okoli 14:00 ure)

- na Rogli možnost vožnje s sankami,

- ogled cerkvice z znamenitimi orglami,

- vzpon na razgledni stolp;

- okrepčilo /pijača, juha,../ v Koči na Pesku (predviden postanek cca 2 uri);

  • vožnja Rogla - Zreče;
  • nastanitev v garni hotelu Zvon;
  • "MAXI" piknik" ob cca. 16:00;

- v bližini hotela je tudi bazen, savna, squash,...

- zabava do spanja...

Nedelja, 20.05.2012

  • Zbor pred garni hotelom Zvon (med 8:30-9:00);

  • Odhod Zreče-Celje (ob 9:15 uri)
  • predviden ogled Celja (vožnja do Celjskega gradu, ogled gradu);
  • kosilo na žlico ali po naročilu v zelo znani celjski gostilni ČULK (na Lavi, ob cca. 12:00 uri); new1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boškarin,sej bi pršu, sam še nisem tok v formi,da vas bi lahko vse zbrcal naenkrat,res mate srečo,sem povabu še Zivganorca,da mi pomaga pa si je ob čeulanju scooteristov zlomil noht,I30 si je prehladu nogo,ko jo je imel v pripravljenosti za čeulanje,Dr_Jakob se je usral,ker vas je preveč na kupu,Thumper pa noče prpelat v gnezdo scooteristov Triumpha,da ne bi kak virus dobu,z štirko bi pa glih enkrat v nedeljo zvečer pršu ko bi se že razbežal......ja boškarin res mate srečo,se bomo za drugo leto prpravl in pršparal .......do takrat pa uživejte,dok me ne srečate :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boškarin,sej bi pršu, sam še nisem tok v formi,da vas bi lahko vse zbrcal naenkrat,res mate srečo,sem povabu še Zivganorca,da mi pomaga pa si je ob čeulanju scooteristov zlomil noht,I30 si je prehladu nogo,ko jo je imel v pripravljenosti za čeulanje,Dr_Jakob se je usral,ker vas je preveč na kupu,Thumper pa noče prpelat v gnezdo scooteristov Triumpha,da ne bi kak virus dobu,z štirko bi pa glih enkrat v nedeljo zvečer pršu ko bi se že razbežal......ja boškarin res mate srečo,se bomo za drugo leto prpravl in pršparal .......do takrat pa uživejte,dok me ne srečate :grim

KWA KWA KWA??? Jst sm pa lih tuhtal, da bi šel mal čeulat tja!! Sej sm čist v bližini! Benti, sam morm res en buzdovan najdet do takrat, ker je te golazni res tolk preveč, da sam čeulajne nau pomagalo!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!