Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

za tiste, ki razmišljate neumosti, kaj boste vozili ko boste stari, Tale na fotki ima 94 let-74 let je že motorist, pa se še vedno ni vsedel na skuter

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

post-36887-0-66133600-1337374301_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tiste, ki razmišljate neumosti, kaj boste vozili ko boste stari, Tale na fotki ima 94 let-74 let je že motorist, pa se še vedno ni vsedel na skuter

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Potemje pa res že skrajni čas :D ,da se dečko vsede na eno res dobro vozilo :whistle: to je maxiscoter. :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možakar pri 94 dvigne nogo po moško, -nima razloga za Hello Kitty vozilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodilo se mi je.....četudi sem bil previden in pazim...pa toliko sem si ponavljal v glavi, pazi Dami, pazi, pazi, glej okrog sebe...

Naj opišem svojo žalostno zgodbo. Včeraj sem se vračal po rebernicah proti domu in lagano kresal ovinke in grbine (beri na pol spal), ko mi naenkrat prileti nekaj nasproti. Luč me je rahlo oslepela in v svojo obrambo lahko povem, da mi je sonce svetilo v obraz. Nakar me tale pilot prijazno pozdravi in jaz mu odzrdravim.

Na hitro pogledam v ogledalo in lej ga zlomka, tip na MP3ju me je pozdravil. Sedaj pa res ne vem ali naj se kesam, ali naj si roko odsekam :P al naj se celo življenje sekiram. Svetujte, kaj mi je storiti, pozdrava žal ne morem vzeti nazaj.

p.s. zakaj ne čutim nobene žalosti in mi je vseeno koga pozdravim oz komu odzdravim. Ali sem mogoče resno bolan? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodilo se mi je.....četudi sem bil previden in pazim...pa toliko sem si ponavljal v glavi, pazi Dami, pazi, pazi, glej okrog sebe...

Naj opišem svojo žalostno zgodbo. Včeraj sem se vračal po rebernicah proti domu in lagano kresal ovinke in grbine (beri na pol spal), ko mi naenkrat prileti nekaj nasproti. Luč me je rahlo oslepela in v svojo obrambo lahko povem, da mi je sonce svetilo v obraz. Nakar me tale pilot prijazno pozdravi in jaz mu odzrdravim.

Na hitro pogledam v ogledalo in lej ga zlomka, tip na MP3ju me je pozdravil. Sedaj pa res ne vem ali naj se kesam, ali naj si roko odsekam :P al naj se celo življenje sekiram. Svetujte, kaj mi je storiti, pozdrava žal ne morem vzeti nazaj.

p.s. zakaj ne čutim nobene žalosti in mi je vseeno koga pozdravim oz komu odzdravim. Ali sem mogoče resno bolan? :kva2:

pred disciplinsko komisijo greš, ker to je resen prekršek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodilo se mi je.....četudi sem bil previden in pazim...pa toliko sem si ponavljal v glavi, pazi Dami, pazi, pazi, glej okrog sebe...

Naj opišem svojo žalostno zgodbo. Včeraj sem se vračal po rebernicah proti domu in lagano kresal ovinke in grbine (beri na pol spal), ko mi naenkrat prileti nekaj nasproti. Luč me je rahlo oslepela in v svojo obrambo lahko povem, da mi je sonce svetilo v obraz. Nakar me tale pilot prijazno pozdravi in jaz mu odzrdravim.

Na hitro pogledam v ogledalo in lej ga zlomka, tip na MP3ju me je pozdravil. Sedaj pa res ne vem ali naj se kesam, ali naj si roko odsekam :P al naj se celo življenje sekiram. Svetujte, kaj mi je storiti, pozdrava žal ne morem vzeti nazaj.

p.s. zakaj ne čutim nobene žalosti in mi je vseeno koga pozdravim oz komu odzdravim. Ali sem mogoče resno bolan? :kva2:

..lej... naslednjič obrni, dohiti... počasi prehitevaj, vmes pa šureraš kukr se da... s tisto roko, k si ga pa pozdravu, ga pa tko... vzgojno po buč useki....

...zdej , ko se ti je to prvič zgodl, nej ti bo. Nisi bil zbran(beri : napol spal), zato ti predlagam, da tistega z MP3 poiščeš, se mu iskreno opravičiš, ker si ga odzdravil, skesano daš za pir...pol se nej pa tip žre do konc življejna, kaj je narobre naredu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potemje pa res že skrajni čas :D ,da se dečko vsede na eno res dobro vozilo :whistle: to je maxiscoter. :hooray:

motoristi so vedno motoristi, ker pa skuteriste že v osnovi jebe motorika, v penzionu presedlajo na nekaj takega

:grrr :grrr :grrr :grim

post-36887-0-09474600-1337457443_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodilo se mi je.....četudi sem bil previden in pazim...pa toliko sem si ponavljal v glavi, pazi Dami, pazi, pazi, glej okrog sebe...

Naj opišem svojo žalostno zgodbo. Včeraj sem se vračal po rebernicah proti domu in lagano kresal ovinke in grbine (beri na pol spal), ko mi naenkrat prileti nekaj nasproti. Luč me je rahlo oslepela in v svojo obrambo lahko povem, da mi je sonce svetilo v obraz. Nakar me tale pilot prijazno pozdravi in jaz mu odzrdravim.

Na hitro pogledam v ogledalo in lej ga zlomka, tip na MP3ju me je pozdravil. Sedaj pa res ne vem ali naj se kesam, ali naj si roko odsekam :P al naj se celo življenje sekiram. Svetujte, kaj mi je storiti, pozdrava žal ne morem vzeti nazaj.

p.s. zakaj ne čutim nobene žalosti in mi je vseeno koga pozdravim oz komu odzdravim. Ali sem mogoče resno bolan? :kva2:

Dab se ti roka posušila, izdajauc!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga zdaj, škoda je že narejena... Če bi MP3 mene pozdravil, bi mu verjetno tudi dvignil roko v pozdrav. Nimaš pojma, kako so potem veseli, ko jim odzdravi pravi motor. Kar spomni se otroških let, ko smo stali za cesto in gledali motorje. Potem pa je kakšen motorist potrobil v pozdrav.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potemje pa res že skrajni čas :D ,da se dečko vsede na eno res dobro vozilo :whistle: to je maxiscoter. :hooray:

post-36887-0-39755700-1337458780.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm enmu vzvisenemu skuteristu pokazal sredinca... in vem da sem storil prav :)... samo je en problem, nevem ce me je videl, ker je bila ze tema, stal je pa sredi krizisca pri dreci luci, se boh ni vedel kaj oni z skuterjem misli naredit :)

dami svetujem ti da za kesanje pokazes sredinca desetim skuteristom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodilo se mi je.....četudi sem bil previden in pazim...pa toliko sem si ponavljal v glavi, pazi Dami, pazi, pazi, glej okrog sebe...

Naj opišem svojo žalostno zgodbo. Včeraj sem se vračal po rebernicah proti domu in lagano kresal ovinke in grbine (beri na pol spal), ko mi naenkrat prileti nekaj nasproti. Luč me je rahlo oslepela in v svojo obrambo lahko povem, da mi je sonce svetilo v obraz. Nakar me tale pilot prijazno pozdravi in jaz mu odzrdravim.

Na hitro pogledam v ogledalo in lej ga zlomka, tip na MP3ju me je pozdravil. Sedaj pa res ne vem ali naj se kesam, ali naj si roko odsekam :P al naj se celo življenje sekiram. Svetujte, kaj mi je storiti, pozdrava žal ne morem vzeti nazaj.

p.s. zakaj ne čutim nobene žalosti in mi je vseeno koga pozdravim oz komu odzdravim. Ali sem mogoče resno bolan? :kva2:

Kot si rekel, roko si odseki, če te bo pa preveč bolel pa pust, pa upoštevaj kar si napisal pod p.s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami 34,sklicali bomo vrh MNČS in odločali o tvoji napaki,ker si priznal ti je pol že oproščeno......mislim,da se bomo odločili,da moraš z uno roko,ki si pozdravil bandita tolk dolgo častit ,da je tud premaknu več ne boš drugič kaj šele pozdravlal nepridiprave.....

Na vrhu MNČS se mormo sam še odločit v kateri oštariji se bo vse skupaj odvijalo :lol:

MNČS----motoristični navdušenci čeulajo scooteriste :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MNČS ---- motoristični navdušenci čeulajo scooteriste :yea2: :yea2: :yea2:

Jap, to smo mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim, sem res storil huuud prekršek. V opravičilo naj povem, da če bi pihnil v "pojočo travico" bi ta zaigrala, ker mi je res žal. Al pa če bi pihnil "kako drugo travico" bi mi tudi zaigralo...se pa ne bi spominjal al mi je ali mi ni žal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim, sem res storil huuud prekršek. V opravičilo naj povem, da če bi pihnil v "pojočo travico" bi ta zaigrala, ker mi je res žal. Al pa če bi pihnil "kako drugo travico" bi mi tudi zaigralo...se pa ne bi spominjal al mi je ali mi ni žal :P

Ma kakšen prekršek neki :slap: končno si pozdravil res dobrega človeka :worship: ,ne pa razni prenapihnjeni bmwjaši,aprilisti,itd :hmm:

travico pa kar pri miru pusti je živlenje čisto dobro brez nje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MNČS----motoristični navdušenci čeulajo scooteriste :D

Ma svašta :krneki: ,a sedaj že društvo, boste morali objavit spisek članov ,da bom vedel komu niti slučajno dati za :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zunaj prelepo vreme, a vi tapkate na motorju? Marš ven!

Maš prav ,še :kava: da se zbudim pa na motor ups :blush: -maxsiscoter :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tole bom pa čisto resno povedal : ne pozdravljam več skuteristov ker so ali skrajno neolikani ali pa totalni pussy-ji pa ne upajo snet roke z balance...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se pa morjo drzat belance kt nevem kaj, sej ves majo 200+ konj... Tud ce me pozrav mu od zadnic naprej odvrnem z sredincem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tole bom pa čisto resno povedal : ne pozdravljam več skuteristov ker so ali skrajno neolikani ali pa totalni pussy-ji pa ne upajo snet roke z balance...

glej tkole je to, k se skuterist doma fiksira je konc, do cilja drži balanco, da ma čist bele členke, a ti misliš,da je sposoben spustit balanco, zdej testirajo nov sistem, ki bo imel avtomatsko rokico in bo mahala, ko bo zaznala nasproti vozečega skuterista ( upam, da bo sistem ločil motor od skuterja)

:grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tole bom pa čisto resno povedal : ne pozdravljam več skuteristov ker so ali skrajno neolikani ali pa totalni pussy-ji pa ne upajo snet roke z balance...

No, no,no včeraj sem se vozil :D :D , so me motoristi veselo pozdravljali :D ,jaz pa njih :worship: tako, da to dlih ne drži vode :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov sistem, ki bo imel avtomatsko rokico in bo mahala, ko bo zaznala nasproti vozečega ......

:grim :grim :grim :grim :grim

Pri današnjem moto prometu :whistle: ideja sploh ni slaba :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!