Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Ja ona sama, brez njega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako komaj čaka, da se bo peljala? A vi skuteristi ne vidite njenega zaničljivega nasmeha, ko gleda tisto skrpucalo ob robu pločnika??? :slap::BUA:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj hočeš povedati, da je to skuter ali kaj, kaj je pa potem BMW 1600 GT, a tudi skuter

ne ni; je pa avtobus ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni; je pa avtobus ...

ti svetujem,da se greš pelat s tem avtobusom, da boš lažje komentarje pisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodilo se mi je.....četudi sem bil previden in pazim...pa toliko sem si ponavljal v glavi, pazi Dami, pazi, pazi, glej okrog sebe...

Naj opišem svojo žalostno zgodbo. Včeraj sem se vračal po rebernicah proti domu in lagano kresal ovinke in grbine (beri na pol spal), ko mi naenkrat prileti nekaj nasproti. Luč me je rahlo oslepela in v svojo obrambo lahko povem, da mi je sonce svetilo v obraz. Nakar me tale pilot prijazno pozdravi in jaz mu odzrdravim.

Na hitro pogledam v ogledalo in lej ga zlomka, tip na MP3ju me je pozdravil. Sedaj pa res ne vem ali naj se kesam, ali naj si roko odsekam :P al naj se celo življenje sekiram. Svetujte, kaj mi je storiti, pozdrava žal ne morem vzeti nazaj.

p.s. zakaj ne čutim nobene žalosti in mi je vseeno koga pozdravim oz komu odzdravim. Ali sem mogoče resno bolan? :kva2:

dec, gotov si ... definitivno si šel v qrac ... k b vsaj skuterista pozdravu ... faaaaaaaaaaaaaaaaaak :cry: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti svetujem,da se greš pelat s tem avtobusom, da boš lažje komentarje pisal

jst pa teb da kšn motor probaš pelat ... al pa še bolš, da greš na kšno sprostitveno masažo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je pa tok fajn zdel u soboto k so/ste me motoristi pozdravlal :rolleyes::yea1:

morm večkrat na kako dolgo furo v hardcore opremi z mojim skuterjem :xx:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeul u skuter :glare: ... :krneki:

Jst tud v nedeljo popoldan dva sčeulou v Postojni na ÖMV! :grrr (sej bi jih še več pa nism sfolgu k jih je blo tok)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud v nedeljo popoldan v Postojni na ÖMV! :grrr (sej bi jih še več pa nism sfolgu k jih je blo tok)

res je, veliko nas je bilo...in vsi kvazi motoristi ala ( Ruf, jakob, Kmet Gandi, Maus, i30....in če sem katerega pozabil naj ne zameri ) so se kot miši poskrili :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, veliko nas je bilo...in vsi kvazi motoristi ala ( Ruf, jakob, Kmet Gandi, Maus, i30....in če sem katerega pozabil naj ne zameri ) so se kot miši poskrili :BUA: :BUA: :BUA:

res je, ker sem v soboto užival, k ste bili skor vsi okoli Celje, uživali smo po drugih delih Slo in se mi v nedelo ni šlo na cesto, da vas spet gledam :kva2: :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, veliko nas je bilo...in vsi kvazi motoristi ala ( Ruf, jakob, Kmet Gandi, Maus, i30....in če sem katerega pozabil naj ne zameri ) so se kot miši poskrili :BUA: :BUA: :BUA:

nič nisi povedu kako ste se mel, pa če ste sprejeli kakšno pametno odločitev, npr. da bi se vozili samo enkrat tedensko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič nisi povedu kako ste se mel, pa če ste sprejeli kakšno pametno odločitev, npr. da bi se vozili samo enkrat tedensko :OK:

Kaj bom vam razlagal, vi itak tega ne morete razumet.

Sicer pa da si videl kako so nas motoristi veselo pozdravljali....razen kakega prenapihnjenega zafrustriranega BMW-ejaša.

Lahko pa še povem, da celo bogove smo imeli na naši strani, da smo imeli izjemno toplo in sončno vreme, da je srečanje lahko izpadlo še bolje..... sicer pa več o tem http://www.motosvet.com/tabla/topic/36346-otvoritveno-srecanje-maxiscooter-sezone-stajerska-2012/page__st__195

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, veliko nas je bilo...in vsi kvazi motoristi ala jakob so se kot miši poskrili :BUA: :BUA: :BUA:

Thja. Moram priznat, da sem imel res namen prit na obljubljen malinovc in hrenovko, ampak se nekako ni izšlo. Pr men še vedno velja, da ima družina prednost, celo pred maksiskuteristi :P , pa tuu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. da bi se vozili samo enkrat tedensko :OK:

Samo enkrat tedensko :bum: ,bo takoj abstinenčna kriza kot pri :drunk: no gume bi že prišparal, jih tako hitro radira :jezen verjetno zato ker so tako majhne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, veliko nas je bilo...in vsi kvazi motoristi ala ( Ruf, jakob, Kmet Gandi, Maus, i30....in če sem katerega pozabil naj ne zameri ) so se kot miši poskrili :BUA: :BUA: :BUA:

Nisem mogel pridt,ker sem imel razbolene noge od čeulanja.....počas si jih utrjujem....in pride dan ko te dobim,pa če pol takoj......... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, veliko nas je bilo...in vsi kvazi motoristi ala ( Ruf, jakob, Kmet Gandi, Maus, i30....in če sem katerega pozabil naj ne zameri ) so se kot miši poskrili :BUA: :BUA: :BUA:

Ti se kar tolaži. Tako kot sem jaz upal, da se boste peljali na morje, in ker vaša jajca še pošteno žlajfat ne morejo, v morje tudi padli in se v njem raztopili. Zato sem se tudi vozil po drugih koncih in golazen skutersko naganjal proti vam. In samo zato vas je bilo toliko. Le načrt dokončne rešitve se je nekako sfižil. Bo treba dodelat ... :hmm:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm jih v nedeljo z nunčaki čaku na ridah ... ene par se jih je mim peljalo ... takrat so jim skuterići delal na pouno :lol: , da ne bi ujel kakšn kamn :P

p.s. .. nunčaki so delani iz vilc od predhodno sčeulanga skuterja umes pa ketna od kawasakija :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: kako ločiš maxi skuter in goldvinga,ko ti prihajata nasproti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: kako ločiš maxi skuter in goldvinga,ko ti prihajata nasproti?

oba si kamn in čeul zaslužta :lol: ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!