Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

..mam en predlog..

v bistvu izboljšano prejšnjo varianto bohinjske cokle..

..isto kt prej, zdej za navadne skuterje nej bo lesena cokla ... sicer ošpičena.. pa po vsakem šutu na nov poublaš špico... za maxiskuteriste pa kar okowat špico... pa tako da se odlom, če ga oreng šutneš... pa v varžetu itaq pol met rezervne špice za novo zmago....

.. k če bi si popal gor nalepke... bi moral snemat dogodke, tko kot vojni piloti, k so se preveč hvalil, kolk zmag so mel... tlele, pa če mu skuterju okovana špica u debeli riti ostane, pa ni kej.... zadetek v polno...

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trebor.. a tebe kdaj zamika , da bi kar recimo z avtobusom zapeljal čez kak skuter... sam tko.. samo čez zadni konc recmo.. tko da se še vedno vidi da je bil skuter....nekoč...

... skuterista pa sevede ne bi smel poškodovat, .. no ja ...lahka mu sam mal čez kremple zapelješ, da bo hecn skakal, da se bomo lahka še bolj smejal.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne sem videl Kmeta, kako stoji na semaforju na Tržaški, poleg pa neka jajca od skuterja :evilgrin: . Žal nisem bil toliko časa tam, da bi videl, če ga je zrušil na tla in fajn zbrcal. Kmet, naslednjič to stori takoj in ne razmišljaj predolgo. Saj vem, bil si presenečen :eek: nad predrznostjo skuteraša, da si je upal pririniti v koloni do tebe. Nato mi porini skuter pod avtobus, da malo zmečkam tisto plastiko, da v kontejnerju za embalažo ne bo zavzela preveč prostora. Tako bi bil živnorc vesel, poleg tega bi pa še za okolje kaj dobrega naredili, ko bi odstranili skuter :yea1: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No izgleda da bom moral ta vikend na vojaški odpad :whistle: :whistle: :whistle: po kakšen dodaten del tankovskega oklepa :worship: ,da ojačam zaščito na skuterju proti coklarjem :D ,pa še nekaj vzamem za zaščito proti avtobusu, gor namontiram B) potem pa kar naj proba bo tako nasedel,da še sam ne bo verjel :eek::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Trebor nisem takoj mogu reagirat,ker je neki mežiku moji vzadi,pa sem se za trenutek zadržal,ker nisem vedel al mu je kej uč padel....sej veš ,da mi ne bi pol scooteristi kej očital da sem hendikepiranega sčeulou..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No izgleda da bom moral ta vikend na vojaški odpad :whistle: :whistle: :whistle: po kakšen dodaten del tankovskega oklepa :worship: ,da ojačam zaščito na skuterju proti coklarjem :D ,pa še nekaj vzamem za zaščito proti avtobusu, gor namontiram B) potem pa kar naj proba bo tako nasedel,da še sam ne bo verjel :eek::P

...predlagam, da za varnost narediš še korak več... da zamenjaš skuter za tank... pa da se potem s tankom voziš naokoli...

.... ma ..skuter mi je kar prelahka tarča.. enkrat šutneš.. un se strese..pa šus v graben.. ma sej je zanimivo od začetka.. pol se pa človk naveliča... če si pa s tankom, zna pa bit vsaj mal adrenalinsko... tko da je treba zbrcat ... pa tut kako taktiko užgat kako... pa potem se lahka doda kak faktor za točke..pa tko....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajca, še kolo se mu nazaj vrti :SS . Ne razumem teh ljudi, ki vozijo to sranje :eek: :surrender: :slap: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajca, še kolo se mu nazaj vrti :SS . Ne razumem teh ljudi, ki vozijo to sranje :eek: :surrender: :slap: .

LP Robert

A poznam motorista,ki jim popravlja ta sranja..... :P tud jaz ne razumem :lol1: svet se vrti narobe :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da imamo v Sloveniji referendume za vse pizdarije, bi lahko še mi zbrali podpise za razpis referenduma, da se enostavno prepove skuterje v Sloveniji, mislim da bi bil potrjen z veliko večino in stvar je rešena, kmalu bi nas posnemali še v ostalih državah

:grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da ne bi bili tako radikalni,bi lahko napisali aneks k zakonu,da je dovoljen ampak ga lahko pelje samo nežnejši spol in še to samo ob praznikih in v kiklci :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da ne bi bili tako radikalni,bi lahko napisali aneks k zakonu,da je dovoljen ampak ga lahko pelje samo nežnejši spol in še to samo ob praznikih in v kiklci brez gat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da ne bi bili tako radikalni,bi lahko napisali aneks k zakonu,da je dovoljen ampak ga lahko pelje samo nežnejši spol in še to samo ob praznikih in v kiklci :grim

a si predstavljaš boškarina v kiklci, k se bo hotu švercat

post-36887-0-20537300-1336678561.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da ne bi bili tako radikalni,bi lahko napisali aneks k zakonu,da je dovoljen ampak ga lahko pelje samo nežnejši spol in še to samo ob praznikih in v kiklci brez gat :grim in nikol ne sme reč ne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj kdo drug razen nežnega spola in mularije pa vozi skuterje...? Dobro, pustimo zdaj ob strani tisto, ko zaradi starosti ne gre dvigniti noge čez sedež in si moraš omisliti skuterja.

Ta pravi moški pa jasno, da bo vozil motor. Murko sicer trdi, da je moški, vozi pa skuterja. Po drugi strani pa...zamislite si Schwartzenegerja ali Chucka Norrisa na sesalcu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se jaz peljem s 50ccm skuterjem na pošto al pa v trafiko po novo motorevijo, nikoli ampak res nikoli ne pozdravim nobenega motorista.

Al me je strah, da se bi kdo ustavil in me dvakrat okol ušes prtisnu ;)

Popravljeno . Popravil Shinobi70
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chuck Norris je vozil skuter še preden so ga izumili :notworthy: ,Schwartzeneger pa ga bo vozil v novem delu terminatorja ,vam povem bo navdušen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A poznam motorista,ki jim popravlja ta sranja..... :P tud jaz ne razumem :lol1: svet se vrti narobe :)

Ne spominjaj me na temno epizodo mojega življenja, že tako je kruto :cry: , ko vsakodnevno gledam te sesalce, ki brenčijo okoli, jaz jih pa ne morem doseči :headbang: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se jaz peljem s 50ccm skuterjem na pošto al pa v trafiko po novo motorevijo, nikoli ampak res nikoli ne pozdravim nobenega motorista.

Al me je strah, da se bi kdo ustavil in me dvakrat okol ušes prtisnu ;)

... ne da bi... BO!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lej če ga lahka skloftam... pa se izživljam nad njim..ampak se mora vsaj malo upirat... da bo malo adrenalinsko mu dam pol še en pir za domu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, včeraj sem se cijazil z juga proti LJ po stari cesti in srečam napravo na treh kolesih-zadaj moped, spredaj gokart (CanAm).

A se jih pozdravlja? A so med sesalci in motorji? Morda celo pod sesalci...

In pa še moje mnenje, kaj je sesalec: vse, kar "žre" manj kot avto, ki ga voziš.. :grim

QED!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, včeraj sem se cijazil z juga proti LJ po stari cesti in srečam napravo na treh kolesih-zadaj moped, spredaj gokart (CanAm).

A se jih pozdravlja? A so med sesalci in motorji? Morda celo pod sesalci...

In pa še moje mnenje, kaj je sesalec: vse, kar "žre" manj kot avto, ki ga voziš.. :grim

QED!

Jasno da se teh trikolesnikov, ki se jih vozi z B kat. ne pozdravlja, drugače so pa pravila približno taka:

Koga pozdravljaš

- 50 kubov pa gor sam da ima šaltnge, torej tud unga k ma štirko pozdraviš

Koga ne pozdravljaš

- skuterjev (velkih in malih), raznih trikolesnikov

Vse te, ki jih ne pozdravljamo, če je le možno šutnemo iz ceste, jim zažgemo sesalec, jih pretepamo itd.

Za vsak uničen skuter boš dobil nalepkico, ki si jo nalimaš na motor, konec leta imamo letno skupščino, kjer bo tudi podelitev priznanj za tiste, ki bodo zbrali zadostno število nalepkic

Če se zmotiš boš šel pred disciplinsko komisijo, zdej pa na delo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K., hvala za pojasnilo. Pa saj je samo po sebi umevno...

Že zbiram dinarčke za ultimativni "sesalec killer". Z izpuhom topi plastiko...

Bom prej prišel do nalepk :grim

http://en.wikipedia.org/wiki/File:MTT_Streetfighter_Turbine_-_Flickr_-_Supermac1961.jpg

Vrum-klik-vruuum....

Popravljeno . Popravil rmarin
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K., hvala za pojasnilo. Pa saj je samo po sebi umevno...

Že zbiram dinarčke za ultimativni "sesalec killer". Z izpuhom topi plastiko...

Bom prej prišel do nalepk :grim

http://en.wikipedia.org/wiki/File:MTT_Streetfighter_Turbine_-_Flickr_-_Supermac1961.jpg

Vrum-klik-vruuum....

Odlično, vidim da si perspektiven kader, iz tebe še neki bo, sam pridno nalepkice zbiri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!