Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Ko smo se vozili po Hriboviti in ovinkasti cesti v Albaniji so mi motoristi na koncu djali lahko tebi gusar,ker ti ni blo treba šaltat.In mi je res blo velik lažje vozit saj sem namesto šaltanja užival v prelepi vožnji

ne razumem, a oni v balanco gledajo med šaltanjem

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo se vozili po Hriboviti in ovinkasti cesti v Albaniji so mi motoristi na koncu djali lahko tebi gusar,ker ti ni blo treba šaltat.In mi je res blo velik lažje vozit saj sem namesto šaltanja užival v prelepi vožnji

Pa Gusar...a ti si res njihov :blush:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so naredili nekaj za motorično manj sposobne

,post-36887-0-80349400-1336309433.jpg

pa še oprema skuterista

post-36887-0-11379200-1336309666.jpg

Sem se že malo pozanimal o njemu :) ,pa ga najprej naj dobro ulavfajo in odpravijo celi kup začetni težav ,so hoteli prehiteti sami sebe :D

Zaščitna oprema :hmm: se strinjam manjka mu zaščitna kapica ,bi ga inšpektor :l_01::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tisti BMW poskus s skuterji... kaj jim je tega treba? Naj ostanejo pri tem, kar znajo delat -potovalne in zadnje čase športne motorje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tisti BMW poskus s skuterji... kaj jim je tega treba? Naj ostanejo pri tem, kar znajo delat -potovalne in zadnje čase športne motorje...

:OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...maaa dejte se bolj počas kregat... jest ne dohajam več... sploh pa skuteristov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...maaa dejte se bolj počas kregat... jest ne dohajam več... sploh pa skuteristov....

Tole ni kreganje ampak tekmovanje kdo bo obol trapasto brihtn. :kva1::kva2:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ni kreganje ampak tekmovanje kdo bo obol trapasto brihtn. :kva1::kva2:

Če je tako, potem pa so motoristi zmagovalci z @Kmetom in Ruf-om na čelu :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lani je kolega kupu ganz novo VFR 1200.... pa je zdej odkril tole temo, pa je takoj videl povezavo, da je njegova Honda res malo podobna skuterju...

....in je takoj zamenjal auspuh, ki je bil zelo podoben skuterskemu..u bistvu bolj unmu kromanmu toasterju iz 60-ih let... in dal gor karbonca...

...zdej ga pa spet pozdravljajo na cesti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tako, potem pa so motoristi zmagovalci z @Kmetom in Ruf-om na čelu :grim :grim

Boškarin, greš stavit!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tako, potem pa so motoristi zmagovalci z @Kmetom in Ruf-om na čelu :grim :grim

Ja,ja sej vem ,da nas pogrešaš..... :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tako, potem pa so motoristi zmagovalci z @Kmetom in Ruf-om na čelu :grim :grim

A to pomeni, da naju vabiš na pljukance z boškarinom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni, da naju vabiš na pljukance z boškarinom

Oooo,kaj moje oči vidijo. " TA PRAVI " motoristi bi se družili z maxiscooteristi :eek::eek: .

Da ne boš pomislil, da nas je kaj strah, nas maxiscooteriste. Tudi na pljukance vas lahko peljemo, mi nismo zakomleksani in nimamo predsodkov.. :OK: :grim :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo,kaj moje oči vidijo. " TA PRAVI " motoristi bi se družili z maxiscooteristi :eek::eek: .

Da ne boš pomislil, da nas je kaj strah, nas maxiscooteriste. Tudi na pljukance vas lahko peljemo, mi nismo zakomleksani in nimamo predsodkov.. :OK: :grim :grim

Glej dobra hrana je eno, ostalo je pa ostalo, tko da ne mešaj stvari, zdej pa k ostalemu:

Ocitno vas je strah, sej že govoriš, da nas peljete, pa glej da vas bo zadost, da ne bova brez veze na primorsko hodila.

Drugač ste pa zakompleksani od kar ste se prvič usedl na maxije, vaše govoričenje je pa samo kislo grozdje, sej vidš da vozte že neke vizualne kopije motorjev, sam da vas bi še kdo pozdravu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej dobra hrana je eno, ostalo je pa ostalo, tko da ne mešaj stvari, zdej pa k ostalemu:

Ok, spet se neki vlečeš ven. To so vaše neke čudne fore. Prej bi potem ne bi, kaj če me vidi drugi motorist, kaj si bo mislu. Ljudje brez osebne drže.

Ocitno vas je strah, sej že govoriš, da nas peljete, pa glej da vas bo zadost, da ne bova brez veze na primorsko hodila.

Drugač ste pa zakompleksani od kar ste se prvič usedl na maxije, vaše govoričenje je pa samo kislo grozdje, sej vidš da vozte že neke vizualne kopije motorjev, sam da vas bi še kdo pozdravu

Strah nas ni in nikoli nas ne bo, pa tudi, če bi nas nevem kak hud pes (@Ruf) napadel :grim :grim ali pa kaki @Kmet z vilami in grabljami lovil :grrr :grrr ,

Mi vas z veseljem peljemo, kjer se dobra domača hrana dobi in vinček dober zori vi pa vse lepo plačali. Ali vam je spet pri srcu težko in se vam pritisk dviga, ker se boste morali za denarnico primit :grim :grim .

Sicer, pa boš imel izjemno možnost se družiti z pravo ekipo in če boš res prideeeen ti bom dovolil, da se vsedeš na maxija.... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, spet se neki vlečeš ven. To so vaše neke čudne fore. Prej bi potem ne bi, kaj če me vidi drugi motorist, kaj si bo mislu. Ljudje brez osebne drže.

Strah nas ni in nikoli nas ne bo, pa tudi, če bi nas nevem kak hud pes (@Ruf) napadel :grim :grim ali pa kaki @Kmet z vilami in grabljami lovil :grrr :grrr ,

Mi vas z veseljem peljemo, kjer se dobra domača hrana dobi in vinček dober zori vi pa vse lepo plačali. Ali vam je spet pri srcu težko in se vam pritisk dviga, ker se boste morali za denarnico primit :grim :grim .

Sicer, pa boš imel izjemno možnost se družiti z pravo ekipo in če boš res prideeeen ti bom dovolil, da se vsedeš na maxija.... :OK:

ne,ne, z veseljem se odzoven vabilu, ker ti bom oziroma vam bom ob dobri kapljici in hrani mogoče še oči odpru in boš čudežno ugotovil, da je biti motorist res nekaj krasnega, ko boš videl prave motorje boš imel takoj rosne oči..... in rekel JEST BI BIL TUDI MOTORIST

:OK: :OK: :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeul v vsak skuter :angry:

Poraba čevljev bo kar velika :hmm: pa le glejte da bo slovenski proizvod :OK: ,da čevljarska industrija pride iz krize :whistle: :whistle: :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba čevljev bo kar velika :hmm: pa le glejte da bo slovenski proizvod :OK: ,da čevljarska industrija pride iz krize :whistle: :whistle: :whistle:

... z bohinjsko coklo... fejst je špičasta, ekološka, trda, pa ko se zapiči v skuter, se sname z noge in to je dokaz, da si ga res oreng načeulu...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... z bohinjsko coklo... fejst je špičasta, ekološka, trda, pa ko se zapiči v skuter, se sname z noge in to je dokaz, da si ga res oreng načeulu...

:lol1: ja sam treba pazt na maxiscooterja,ker lahko sam takšne obuje ker ma kopita,da se nam nebi kakšen v čeu zapiču,ko se vpira :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se dobijo kšne nalepke malih skuterjev, da bi jih uporabil nekako v stilu oznak, kot so jih imela lovska letala za označitev števila sestreljenih sovražnikov?

takoj ko kšnega skuterja dol počiš, nalepka gor.

bi pa morale biti bolj majhne, kandidatov je namreč veliko. :) :) :) :)

20120509065244_plane-shot.JPG

http://www.motosvet.com/album/images/2010/680/20120509065244_plane-shot.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Mi vas z veseljem peljemo, kjer se dobra domača hrana dobi in vinček dober zori vi pa vse lepo plačali.

...

:kva1: Od kedaj so pa še carji podložnikom plačevali!? :fight2:

:bum: Biriiiiič, takoj tega maksiskuterskega tlačana na natezalnico, prebičat, nohte popult, glavo odsekat, na kol natakniti in če se ne bo skesal, toliko časa ponavljati, da se omehča!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj si je drznil eden od te raje me pozdravit. :SS

Je imel srečo, da se mi je fejst mudilo.

A sem ga vseeno tako grdo pogledal, da ga je kar nekaj po cesti premetavalo. Jedi tečaj očitno pride prav. :grim Gran-Devaronian-Zabrak.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba čevljev bo kar velika :hmm: pa le glejte da bo slovenski proizvod :OK: ,da čevljarska industrija pride iz krize :whistle: :whistle: :whistle:

mam vse škornje po meri narejene ... v sloveniji ... nč bat mam ene 3 pare bolj ponošenih bo še anestezija zraven da vas ne bo tako zelo bolelo za uno plastiko ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!