Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

U jebenti, dobr da si me spomnu, da ne smem slamce pozabit. Pa tablico morm dol odšraufat, pa se zakamuflirat...

Ej doktore a nimaš tolk jajc,da b se pokazov se morš skrivat?

Ja delč smo pršli.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej doktore a nimaš tolk jajc,da b se pokazov se morš skrivat?

Ja delč smo pršli.

sj, on da tablico dol, pa zgleda isto k da bi mel skuterja za do 25 km/h .... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj, on da tablico dol, pa zgleda isto k da bi mel skuterja za do 25 km/h .... :lol:

tis pa en zwat pzde pa se še skrit namorš!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tis pa en zwat pzde pa se še skrit namorš!

itak te ne razumem, kaj si mi hotel povedati, mi je pa vseeno smešno :lol:

s čeulom u skuter pogumno naprej :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj pa bi kar vsi z nami na pijačo. Prave pijavke so ti motoristi, samo da jim kdo časti pijačo. Čudim se, da se v komentar ni priključil Kmet in Ruf ter I30.

Jaz vsem vam častim tooooploooo pivo, pa da ne boste rekli, da sem škrt :grim :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boškarin,jaz toplo sam ščijem in še to sam po scooterjih :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boškarin,jaz toplo sam ščijem in še to sam po scooterjih :grim

Zato, pa sem se ponudil, da vam jaz častim :grim :grim ali si ti morda mislil, da bi vam lahko, res častil pravo pivo ?? :whistle::whistle: Jojjj jojjj tolko nizko pa res nisem padel :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na zboru skuteristov je možna udeležba samo v spremstvu staršev in zaželjeno je znanje plesnih korakov na muziko RAČKE

:grim :grim :grim :OK: :OK: :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Prave pijavke so ti motoristi, samo da jim kdo časti pijačo. Čudim se, da se v komentar ni priključil Kmet in Ruf ter I30. ...

Te, ki za pijačo prodajajo motoristično dušo vam kar prepustimo. Navadni kolaborantje :SS , kar imejte jih in obdržite!

Skuteristu rajši vratno žilo pregriznem, pa mu kri spijem, kot da bi mi on za pijačo dajal. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuteristično kri bi piu :O:? ... fuj in fej :SS

Hja, nižjo raso je treba zažirat. Sej se kremžim zraven. no :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, nižjo raso je treba zažirat. Sej se kremžim zraven. no :grim

In potem se čudite, ko vas avtomobilisti hočejo fentat... :( vi ste isto nebodigatreba za njih... :glare: in tako dalje... :ninja:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem se čudite, ko vas avtomobilisti hočejo fentat... :( vi ste isto nebodigatreba za njih... :glare: in tako dalje... :ninja:

Se da tudi piksnarje spedenat, brez skrbi. Tako kot teli mokasinarji boškulinski, se tudi oni bojijo vsake praskice na svojih debeloritih karjolah.

Se pa ni kaj čuditi. Bikerska je trda in borba za preživetje nujna. Najmočnejši preživijo. Motoristi. :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nas vse čaka skuterska... Ko ne bomo mogli več dvigniti noge čez sedež na motorju. Skuter ali pa štirikolesnik.. :xx: :rtfm: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nas vse čaka skuterska... Ko ne bomo mogli več dvigniti noge čez sedež na motorju. Skuter ali pa štirikolesnik.. :xx: :rtfm: :xx:

ko ne bom mogu več zajahat motorja (čeprav ga že zdaj težko), ne bo več smisla žiulenja ... raje umrem takoj, kot da se brukam kot skuterist :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scooters are like fat girls, they are fun to ride till your friends find out... :smoke: lep vikend vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nas vse čaka skuterska... Ko ne bomo mogli več dvigniti noge čez sedež na motorju. Skuter ali pa štirikolesnik.. :xx: :rtfm: :xx:

še zmer ostane low rider na zračno blazino ...pa še štender ma vgrajen serijsko ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom RES Uber hudo star (recimo, tam nekje, 50 ali bognedaj kej več), pol kupim al Harleya al pa BMW (oboje spada v hud No-No.. .)

Do takrat pa furam motorje!

Aja, skuter pa mogoče nekoč, ko PEKEL ZMRZNE, KO BOJO PRASCI LETELI ITD., torej SVETEGA NIKOLI!!

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom RES Uber hudo star (recimo, tam nekje, 50 ali bognedaj kej več), pol kupim al Harleya al pa BMW (oboje spada v hud No-No.. .)

Do takrat pa furam motorje!

Aja, skuter pa mogoče nekoč, ko PEKEL ZMRZNE, KO BOJO PRASCI LETELI ITD., torej SVETEGA NIKOLI!!

Da te vidimo koliko si deca, ki stoji za svojimi besedami! Skuterist. :P

post-10572-0-79939100-1337337719_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom RES Uber hudo star (recimo, tam nekje, 50 ali bognedaj kej več), pol kupim al Harleya al pa BMW (oboje spada v hud No-No.. .)

Do takrat pa furam motorje!

Aja, skuter pa mogoče nekoč, ko PEKEL ZMRZNE, KO BOJO PRASCI LETELI ITD., torej SVETEGA NIKOLI!!

Pa tudi prasci so že leteli. ;)

post-10572-0-41438100-1337345810_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa dosti kreganja ........................ :OK: :OK:

JUTRI PRIDITE V CELJE - TEHARJE OB 10,30 PA SI BOSTE MALO OČKE POPRAVILI PA ŠE IZJEMNO ČAST BOSTE IMELI............................................. ČAST DA NAM PIVO PLAČATE :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom RES Uber hudo star (recimo, tam nekje, 50 ali bognedaj kej več), pol kupim al Harleya al pa BMW (oboje spada v hud No-No.. .)

Imam izpolnjena oba pogoja pa se mi še ni tolk skisal da bi kupu Harleya al pa BMW :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam izpolnjena oba pogoja pa se mi še ni tolk skisal da bi kupu Harleya al pa BMW :glare:

to boš lahko rekel šele takrat , ko boš vsaj 37 let starejši od mene ... :D

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj starost je samo stanje duha.... Nekdo bo še pri 80 vozil motor, drugi bo pa že pri 30 samo še za skuterja... Ljudje smo si različni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam izpolnjena oba pogoja pa se mi še ni tolk skisal da bi kupu Harleya al pa BMW :glare:

:lol1: bog ne daj BMW-ja,ker se boš po glavi tolku,ko boš uvidel,da se ti je že zdavnaj skisalo ker Triumpha voziš :lol: bolje da si kupiš scooter,bo manjši šok :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!