Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

dami kej češ s to japonsko zadevo, nima ne kufra, ne po sedežem placa za špežo! brez veze!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami kej češ s to japonsko zadevo, nima ne kufra, ne po sedežem placa za špežo! brez veze!

je pa šmeksi :grim
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahaah sam ste opazl,da se scooteristi sploh več ne oglašajo..........zmaaaaga je naša :kva2: itak smo pa vsi pravi motoristi od začetka vedli,da se bodo :surrender: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpišem pod tole :)

Marcc, a se ne bi raje na skuterje podpisoval, ne pod tole? .) S ključem mislim, ne s svinčnikom :naughty: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pri DUNLOPU prijavljen za moto-gume novice, zdej mi pa pošiljajo, neke gume za skuter?...kdo bi to razumu... grem jih napisat mail, da moto-skuter ni isto! ....mora jim en povedat, da so za časom..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi skuteristi, na semaforju se pririnete na prvo startno pozicijo, se pržge zelena, potem pa se začne vaš projekt speljevanja, KI JE KATASTROFALEN,vsak avto spelje hitreje kot vi, kar pomeni da ovirate promet.

SMOTANI STE, PEJTE SE PO TIVOLIJU VOZIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi skuteristi, na semaforju se pririnete na prvo startno pozicijo, se pržge zelena, potem pa se začne vaš projekt speljevanja, KI JE KATASTROFALEN,vsak avto spelje hitreje kot vi, kar pomeni da ovirate promet.

SMOTANI STE, PEJTE SE PO TIVOLIJU VOZIT

Ha ha ha. Očitno ne ločiš skuterja in maxi skuterja. Ne meči jih jih v isti koš.

Sicer pa si dragi motoristi poglejte tale prispevek.

http://www.motosvet.com/tmax-na-giru-2012.html

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena korist od padlega sesalčkarja pa je....odprejo lahko tovarno glavnikov, da predelajo vsoo odpadno plastiko......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa a vi mislite, da vas bodo kolesarji po dolomitih šlepal, po klancih dol bo pa sploh drama - to bo smeha

Rufi tok maš brihtno glavo,da bi lahko imela 4ri noge. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Če je slika tvoja pol ti je oproščen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rufi tok maš brihtno glavo,da bi lahko imela 4ri noge. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Če je slika tvoja pol ti je oproščen.

ne želi si imeti bližnjega srečanja s tole glavo, je alergična na skuterje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi skuteristi, na semaforju se pririnete na prvo startno pozicijo, se pržge zelena, potem pa se začne vaš projekt speljevanja, KI JE KATASTROFALEN,vsak avto spelje hitreje kot vi, kar pomeni da ovirate promet.

SMOTANI STE, PEJTE SE PO TIVOLIJU VOZIT

Kar naj se prerinejo naprej, ni panike. Jaz se na semaforjih skoraj vedno držim one kavbojske modrosti. So na cro-chopper forumu lepo napisali ''najpre stoka, pa onda kavboji''...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar naj se prerinejo naprej, ni panike. Jaz se na semaforjih skoraj vedno držim one kavbojske modrosti. So na cro-chopper forumu lepo napisali ''najpre stoka, pa onda kavboji''...

Kavboj se v slovenščino lahko prevede kravar te so pa toko vedno zadnji še stoka je pred njimi Sto tvojo modrostjo si si pa res drek u šalco naliu.

Vsaka čast :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi skuteristi, na semaforju se pririnete na prvo startno pozicijo, se pržge zelena, potem pa se začne vaš projekt speljevanja, KI JE KATASTROFALEN,vsak avto spelje hitreje kot vi, kar pomeni da ovirate promet.

SMOTANI STE, PEJTE SE PO TIVOLIJU VOZIT

...zdej ko sem našel to temo, sem si malo bolj natančno ogledal tole speljevanje... ma se mi zdi, ko da mu skoz kuplunga drsi, k speluje... kr neki se u prazn vrti.. no sej pol počas začne it nekam..ampak vseeno...

..a to je zarad varnosti, k skuteristi ne znajo z gasom, da ga na tazadnga ne dvigne, al jim je to tko ratal, ko so konstruiral... mislm skup pacal...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zdej ko sem našel to temo, sem si malo bolj natančno ogledal tole speljevanje... ma se mi zdi, ko da mu skoz kuplunga drsi, k speluje... kr neki se u prazn vrti.. no sej pol počas začne it nekam..ampak vseeno...

..a to je zarad varnosti, k skuteristi ne znajo z gasom, da ga na tazadnga ne dvigne, al jim je to tko ratal, ko so konstruiral... mislm skup pacal...

Ja to je isto kot pri policajih,ko potrebujejo nekoga,ki bi reševal težko nalogo(miselno)vzamejo z sabo psa,scooteristi imajo pa pač scooter......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavboj se v slovenščino lahko prevede kravar te so pa toko vedno zadnji še stoka je pred njimi Sto tvojo modrostjo si si pa res drek u šalco naliu.

Vsaka čast :kva2: :kva2:

Zakaj.. če je pa res. Pa ne velja samo za skuteriste. Če misli, da je đek, ker je pred motorjem, pa naj. Itak ga kasneje prehitiš. Sem enkrat peljal za enim debeloritim (na firme sesalcev se ne spoznam, priznam), ki se je na vse kriplje trudil, da bi bil hitrejši in mi ušel... Potem ga je pa slaba cesta malo zjebala (ubošček s tistimi malimi kolesci...). V glavnem -ja, žvat naj bezlja, mi pa elegantno prehitimo potem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je isto kot pri policajih,ko potrebujejo nekoga,ki bi reševal težko nalogo(miselno)vzamejo z sabo psa,scooteristi imajo pa pač scooter......

In kot smo videli, imajo nekateri tolikšen deficit, da še psa zraven rabijo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kot smo videli, imajo nekateri tolikšen deficit, da še psa zraven rabijo. :grim

Se mi dozdeva,da te ,ki jih omenjaš,sedijo v našem parlamentu......... :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih učer se je en skuterist na Kajuhovi na semaforju zravn mene postavu ... pr rumeni je pa tooook štartu, zvok je pa tok hud :lol: .. k da bi se napenju in da se bo vsak cajt usrau :lol: ... še dobr, da ga ni avto zbou, ki je šu tut čez rumeno :(

sj bi se pelju za njim, ampak mi motor pod štangsom gre hitrej :lol:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih učer se je en skuterist na Kajuhovi na semaforju zravn mene postavu ... pr rumeni je pa tooook štartu, zvok je pa tok hud :lol: .. k da bi se napenju in da se bo vsak cajt usrau :lol: ... še dobr, da ga ni avto zbou, ki je šu tut čez rumeno :(

sj bi se pelju za njim, ampak mi motor pod štangsom gre hitrej :lol:

aja .. eno nalepkico sm si zaslužu za čeulanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!