Skoči na vsebino

Honda CBF 250 in Yamaha YBR 250


ShadoW88

Priporočene objave

Hellow!

Glede na to, da se kar dovolj piše o 250 kubičnih motorjih, me zanima, če ima kdo od vas Hondo CBF ali pa Yamaho YBR ... Ni mi treba podat tehničnih podatkov, zanima me le, koliko imata motorja končne hitrosti in koliko je cena Honde CBF?

Če kdorkoli kaj ve, so podatki zelo dobrodošli.

Hvala!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novopečeni član spet a :zzz:

uporablaj iskalnik

obstaja tema o cbf250, posebej tema o ybr 250 in še ena tema z zelo podobnim naslovom kot tvoja... .)

moderatorji... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pametuj preveč človek... Kot da nisem šla gledat pot ti dve temi??! Pa še vseeno nisem nikjer zasledila, da bi karkoli pisalo o končnih hitrostih in ceni Honde!

Tako kot ste ugibali, koliko bo cena nove YBR in ste se v tem nepričakovano motili, tudi o končni hitrosti ne moreš vedet.. Drugače sem pa tudi za Hondo že pod prejšnjo temo vprašala pa ni nihče odgovoril, zato sem odprla novo in mimo grede omenila še YBR..

Pričakujem pa uporabne odgovore ne pa neko tvezanje.. saj zato pa so forumi?! :huh:

Nočem kakršnega koli prerekanja s tem, če ti tema ni všeč, ni treba odgovarjat!

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: hm na sploh je te motorjev zlo mal... v avstrij pa nemčij sta samo 2 oglasa:

klik

klik

glede končne hitrosti je pa tko... če bi mal primerjov... moj motorčk(supercity) ma v teh. podatkih 17kw, ampak ma aerodinamiko čist v kurcu, (supermoto pač) in top speed nej bi bla 145km/h.

Hondica ma 15kw, samo ma pa aerodinamiko boljšo, tako da bi se 130km/h vrjetno dal normaln pelat, končna hitrost bi bla pa tud lahko okol 140-150.

Ne vem pa kok je smiselno se it o končni hitrosti...tistih 10km/h gor al pa dol... :doze:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novopečeni član spet a :zzz:

uporablaj iskalnik

obstaja tema o cbf250, posebej tema o ybr 250 in še ena tema z zelo podobnim naslovom kot tvoja... .)

moderatorji... :doze:

no, no, cavalier, kaj ne vidiš da to ni spet kaki pokavec ampak punca, ena redkih v motociklizmu, ti pa bi rad še te pregnal. :D :D :D . raje ji povej kaj uporabnega, ti ko si ybr manijak, ne pa da tu odganjaš punce iz foruma, ko so itak tak redke kot dež v puščavi :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pametuj preveč človek... Kot da nisem šla gledat pot ti dve temi??! Pa še vseeno nisem nikjer zasledila, da bi karkoli pisalo o končnih hitrostih in ceni Honde!

Tako kot ste ugibali, koliko bo cena nove YBR in ste se v tem nepričakovano motili, tudi o končni hitrosti ne moreš vedet.. Drugače sem pa tudi za Hondo že pod prejšnjo temo vprašala pa ni nihče odgovoril, zato sem odprla novo in mimo grede omenila še YBR..

Pričakujem pa uporabne odgovore ne pa neko tvezanje.. saj zato pa so forumi?! :huh:

Nočem kakršnega koli prerekanja s tem, če ti tema ni všeč, ni treba odgovarjat!

YBR končna med 120 in 130 km/h (odvisno od teže in "obilnosti" voznika). Cena Honde: najbolje vprašati As Domžale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, no, cavalier, kaj ne vidiš da to ni spet kaki pokavec ampak punca, ena redkih v motociklizmu, ti pa bi rad še te pregnal. :D :D :D . raje ji povej kaj uporabnega, ti ko si ybr manijak, ne pa da tu odganjaš punce iz foruma, ko so itak tak redke kot dež v puščavi :D :D :D :D

no ok ok, sicer bi se dal to vprašat tud v obstoječih temah, sicer sem pa čist na lep način povedu :doze:

nebi pa rad nikogar pregnau s tega foruma, sploh pa punce so dobrodošle :OK:

ybr manijak :hmm: o tem bi se dal razpravlat :doze:

glede hitrosti pa mislm d so ti že povedal, kej več res ni za prčakvat, če si pa odkrila tisti dve temi je pa tud cena za ybr že povedana in sicer 4200€.

honda gre po moje nekje enako, sej ma isto moč (okol 15kW se mi zdi), cene pa nisem nikjer zasledu ker jih pr nas praktično ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YBR končna med 120 in 130 km/h (odvisno od teže in "obilnosti" voznika). Cena Honde: najbolje vprašati As Domžale...

To je podatek za 125 ali 250? Ker meni so v trgovini rekli za 125 "ti, ki si lahki, bi znal letet do 110" in je bilo to to slišati kot puna kapa. Za 250 pa se mi zdi malo malo. Ampak nisem jaz tu strokovnjak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YBR končna med 120 in 130 km/h (odvisno od teže in "obilnosti" voznika). Cena Honde: najbolje vprašati As Domžale...

250. 125 gre 100 km/h (110 kvečjemu brez voznika...) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala vsem za odgovore :)

Verjetno se bo vseeno bolj splačalo kaj 600 kubičnega z blokado :hmm:

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala vsem za odgovore :)

Verjetno se bo vseeno bolj splačalo kaj 600 kubičnega z blokado :hmm:

Ohka tut jurja. Jst ti ugodno vtr-jko prodam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja to sem ti glih mislo rect...jaz sem se vedno mnenja, da se ne splaca kupovat 250ccm motorja...to je nek "mrtev" razred...

Tako da si kupi 500 al 600ccm motorcek, ga tako kot si rekla zablokiraj na 25kW in je stvar resena

Pa se bolj dolgo bos mela veselje z njim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja to sem ti glih mislo rect...jaz sem se vedno mnenja, da se ne splaca kupovat 250ccm motorja...to je nek "mrtev" razred...

Tako da si kupi 500 al 600ccm motorcek, ga tako kot si rekla zablokiraj na 25kW in je stvar resena

Pa se bolj dolgo bos mela veselje z njim...

ja ja, ti si mrtev razred..., punca, kupi si rs 250, pa boma lahko drugo leto ko bom jo jaz mel, skup šraufala če nama bo kaj ribnilo, :naughty: :naughty: :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: ne mores primerjat 2t kurca od Aprilie, pa 4t motorcka ki si ga zeli ona (predvsem ciljam na obliko in stil voznje motorja ki ga gleda)

vrjamem pa da bi rad sraufal z njo ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: ne mores primerjat 2t kurca od Aprilie, pa 4t motorcka ki si ga zeli ona (predvsem ciljam na obliko in stil voznje motorja ki ga gleda)

vrjamem pa da bi rad sraufal z njo ja :D

kaj te ti veš kaj si ona želi :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, čuj ga..., da ne bo punca še ki res misla da sn kaki obsedenec :D :D , jaz sn ji pač samo predlagal katera 250-ka ji še pride v poštev, če že išče to ne, pa če ji bo kaj šlo narobe pri motorju se bo mela na koga obrnit...hehehe. no drugače pa maš prav da je s 600-kami manj sranja kot z dvotaktno 250-ko, in bi ti jaz tudi raje to priporočal ne, razn če maš izredno željo po šraufanju v dvoje :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prestara :blush: :P

Maš prav :grim

Predsem sta pa ybr pa cbf veliko lepši od vtr-jke :doze:

:slap: ne mores primerjat 2t kurca od Aprilie, pa 4t motorcka ki si ga zeli ona (predvsem ciljam na obliko in stil voznje motorja ki ga gleda)

vrjamem pa da bi rad sraufal z njo ja :D

Čaki mal, primerjaš racing stroj od aprilie in pa prdulo od ybr, pa praviš ja je aprilia kurac :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal, primerjaš racing stroj od aprilie in pa prdulo od ybr, pa praviš ja je aprilia kurac :eek:

ne ne nisem jaz primerjal teh dveh oz. treh motorjev...jaz sem samo povedal da nimata nic skupnega in da ona ocitno ne razmislja o 2t stroju....tukaj ni bilo nobenega primerjanja, ker ga tako kot si rekel niti ne more bit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne nisem jaz primerjal teh dveh oz. treh motorjev...jaz sem samo povedal da nimata nic skupnega in da ona ocitno ne razmislja o 2t stroju....tukaj ni bilo nobenega primerjanja, ker ga tako kot si rekel niti ne more bit...

Ja že, samo ne moreš rečt za aprilio, da je kurac. Pač ne smeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je! :) Nikakor ne bi rada imela 2t motorja.. Nekako mi ne sede :grrr

Glede Aprilie ne bom nič komentirala, ker se ne zanimam ravno zanjo, mi pa tudi vizuelno ni preveč všeč (namreč RS 250).. Poznam pa nekoga ki jo ima pa se mu ves čas kvari :doze:

Mah tko bom rekla.. Preveč izbire motorjev je, potem pa ratamo zbirčni :grim

Glede šraufanja pa... Za kakšne dele bi se dal zmenit :yes: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250. 125 gre 100 km/h (110 kvečjemu brez voznika...) ;)

125-ka gre 110-115 realnih...ampak to ni čist v izi vožnja ampak priganjanje...pr 250-ki je pa po moje 130 nekje normalno, kar je več pa matranje

Najlepša hvala vsem za odgovore :)

Verjetno se bo vseeno bolj splačalo kaj 600 kubičnega z blokado :hmm:

js tud mislm...in mislm d ti bo 99% forumašev tako svetovalo...razen izjem ala nejko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!