Skoči na vsebino

Vse


C4V4L13R

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

še Dodge Tomahawk, ne sme se uporabljat v cestnem prometu, 2.6 sekunde do 100, končna hitrost 676 km/h, teža 680 kg :kva1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj prisegam na japonske avte... trenutno se furam z subaru legacyjem od starih ki je res nenormalno vzdržljiv avto, ko bom pa "vlki" pa bi rad mel subaru imprezo, ko pa bom(če) še "večji" pa nissana 350Z :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbl pa bi imel MERCEDES S600

Cena: 165.248 €

Motor

Tip motorja: V 12

Prostornina: 5513 cm3

Moč motorja: 380 kW (517 KM) pri 5000/min

Navor: 830 Nm pri 1900/min

Oblika in dimenzije

Karoserija: limuzina

Število vrat: 4

Mere (DxŠxV): 5076 x 1871 x 1473 mm

Medosna razdalja: 3035 mm

Mehanika in podvozje

Lega motorja: spredaj

Pogon: zadaj

Menjalnik: automatic, petstopenjski

Zavore: ABS, spredaj koluta, zadaj koluta

Pnevmatike: 275/45R18Z

Kapaciteta

Število sedežev: 5

Rezervoar: 90 l

Prtljažnik: 560 l

Gorivo in poraba

Gorivo: bencin

Zmogljivost

Največja hitrost: 250 km/h

Garancija

Splošna: 2 leti (brez omejitve prevoženih kilometrov)

Proti prerjavenju: brez garancije za prerjavenje

DA BI DELAL KONKURENCO BRATU :kva2:

Popravljeno . Popravil Ćardak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k bi ti vidu v živo s65 amg :wub: z dobrimi 600 konjički v12 biturbo :devil:

še huje je, ko vidiš v živo bruna ianela ali pa georg plaso, seveda v svojem naravnem okolju :P :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k bi ti vidu v živo s65 amg :wub: z dobrimi 600 konjički v12 biturbo :devil:

še huje je, ko vidiš v živo bruna ianela ali pa georg plaso, seveda v svojem naravnem okolju :P :blink:

tud to se je zgodilo :OK: .... sam jst bi mel S600 zadost :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno prisegam na nemce, japonci so mi ql, ker majo dobro dodelano tehnologijo, vse v enem maš pa pr švedih, čeprav tam me pa nekak oblika ne fascinira, vse je preveč strogo togo...

drugač pa volvo, saab :wub:

zdej sm se še posebej zagledau v c30, samo kaj, ko dober avto ma tud dobro ceno... :cry:

post-12378-1179243873_thumb.jpg

post-12378-1179243901_thumb.jpg

post-12378-1179243955_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno prisegam na nemce, japonci so mi ql, ker majo dobro dodelano tehnologijo, vse v enem maš pa pr švedih, čeprav tam me pa nekak oblika ne fascinira, vse je preveč strogo togo...

drugač pa volvo, saab :wub:

zdej sm se še posebej zagledau v c30, samo kaj, ko dober avto ma tud dobro ceno... :cry:

ni slabo ne :OK: ....ful lep avto....ful lepa cena :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj...kokr sm reku...švedi niso nikol bli nekak posebni...nekako mrtvi so mi deloval. če pogledaš volve, sej so skor vsi isti, samo nekateri večji, drugi manjši. ampak so mi kr všeč ratal, tale c30 je res :OK:

saabi me pa nikol niso impresioniral, razen 9-3 v športnejši verziji mi je pa res všeč

aja, še cena c30:

čist osnovni (1,6 bencinar 100KM) stane 18.200 € .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C30 spredaj špica, zadaj pa (vsaj za moj okus) malo zgrešeno :)

zdej je v modi nostalgija in to se kaže tud pr avtomobilskih proizvajalcih, ki se vse bolj vračajo nazaj, če ne po obliki pa vsaj z imeni (opel gt, vw jetta...ipd) in tud ta volvo se naslanja na svojega predhodnika iz 80 let, volva 480

post-12378-1179320374_thumb.jpg

post-12378-1179320410_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se ga tud nebi branu, samo mi ne potegnejo neki taki superavtomobili, ker so "oguljeni" oz. njihovo ime je že "oguljeno"...

kaj hočm povedat...da vsi padajo na neke avtomobile k so najkarkoli...najhitrejši, najdražji... :doze: nekako s tem zgubijo tist blišč in sijaj, ker se preveč govori samo o njih... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se ga tud nebi branu, samo mi ne potegnejo neki taki superavtomobili, ker so "oguljeni" oz. njihovo ime je že "oguljeno"...

kaj hočm povedat...da vsi padajo na neke avtomobile k so najkarkoli...najhitrejši, najdražji... :doze: nekako s tem zgubijo tist blišč in sijaj, ker se preveč govori samo o njih... :glare:

tako je, vendar ti avtomobili za katere raja misli da so naj naj, v bistvu sploh niso... no jaz še vedno prisegam na subaru imprezo pa nissan 350z.... nemci jima ne sežejo niti do kolen :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na subaru imprezo pa nissan 350z.... nemci jima ne sežejo niti do kolen :D :D :D

A si preprican? :naughty: ( nista slaba samo js nebi bil tok samozavestn)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je, vendar ti avtomobili za katere raja misli da so naj naj, v bistvu sploh niso... no jaz še vedno prisegam na subaru imprezo pa nissan 350z.... nemci jima ne sežejo niti do kolen :D :D :D

za rajo je ferrari, zakon. :P :krneki:

tale bugatti je pa avto med avti za avtomobilske sladokusce, tako kot mclaren f1 .)

to je moje skromno mnenje :rolleyes: .

zakaj je meni všeč zato ker je že v osnovi močan pa še lep avto. subaru mu ne seže do gležnjev :naughty:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za rajo je ferrari, zakon. :P :krneki:

tale bugatti je pa avto med avti za avtomobilske sladokusce, tako kot mclaren f1 .)

to je moje skromno mnenje :rolleyes: .

zakaj je meni všeč zato ker je že v osnovi močan pa še lep avto. subaru mu ne seže do gležnjev :naughty:

dr.looney :devil:

kaj sm mal prej reku :slap:

ferrari, ferrari, ferrari...to ime je že tako zguljeno, da mi gre na bruhanje...ferrari pa porsche...sej so res superšportni in superudobni in superdragi avtomobili...ampak je že tako zguleno ime da strah...

če mene vprašaš, danes pali ekzotika...da rečeš da maš attacka al pa azcarija al pa ne vem...nekej v tem stilu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sm mal prej reku :slap:

ferrari, ferrari, ferrari...to ime je že tako zguljeno, da mi gre na bruhanje...ferrari pa porsche...sej so res superšportni in superudobni in superdragi avtomobili...ampak je že tako zguleno ime da strah...

če mene vprašaš, danes pali ekzotika...da rečeš da maš attacka al pa azcarija al pa ne vem...nekej v tem stilu

al pa fičota... :P :naughty: :naughty:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!