Skoči na vsebino

"Clani" foruma


Priporočene objave

Po moje to spada v tole temo? No, a se bo kdo okorajžu? Js se bojim žensk :kva2:

Screenshot_2016-03-20-13-40-51.thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa kmalu imel novo Afriko,CB 1300 ,FJR 1300 in z malo sreče še kombi..

Sem spoznal Samantha Tino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Mene pa zanima, če kdo ve kaj se je zgodilo s članom "Mashina" kasneje "Imenitna priložnost"? Dolgo ni aktiven in mi je bilo fajn brat njegove provokacije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, sergini pravi:

Mene pa zanima, če kdo ve kaj se je zgodilo s članom "Mashina" kasneje "Imenitna priložnost"? Dolgo ni aktiven in mi je bilo fajn brat njegove provokacije :)

ne klič hudiča, še ta se mi je manjka, ja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Imam predlog da modsi odbanajo (oz. odopominijo) ene par naših članov. Nekaj v smislu abolicije.

 V ne tako daljni preteklosti je nekaj soforumašev (borut, ceagle, znorc, pa še bi se kdo našel...) dobilo opomin. In dokler tega opomina v svojih profilih ne potrdijo (zakaj ga ne potrdijo pa niti ni pomembno), ne morejo sodelovati v razpravah, komentarjih.... Da se jim vsaj omogoči, če želijo...

Ta ukrep predlagam, ker je že tako zelo malo (aktivnih in kvalitetnih) članov na tem forumu, in dodatna redukcija ni ravno produktivna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, izibajker pravi:

Imam predlog da modsi odbanajo (oz. odopominijo) ene par naših članov. Nekaj v smislu abolicije.

 V ne tako daljni preteklosti je nekaj soforumašev (borut, ceagle, znorc, pa še bi se kdo našel...) dobilo opomin. In dokler tega opomina v svojih profilih ne potrdijo (zakaj ga ne potrdijo pa niti ni pomembno), ne morejo sodelovati v razpravah, komentarjih.... Da se jim vsaj omogoči, če želijo...

Ta ukrep predlagam, ker je že tako zelo malo (aktivnih in kvalitetnih) članov na tem forumu, in dodatna redukcija ni ravno produktivna.

če želijo, samo kliknejo in pišejo dalje

verjemi mi, da kljub brisanju opozoril, ne bodo pisali

tako da se mi zdi tvoj predlog nesmiseln (moje mnenje) 

se je pa en od opozorjenih pred časom vrnil za hip in takoj povzročal konfliktno situacijo

v danih razmerah kaj dosti o motorizmu ni za pisat, to je jasno

po drugi strani pa se je npr. član @Kiri v teh razmerah spomnil in naredil izolacijski potopis, ki je lahko vsakega dosegel...

celo takšne, ki se fbja bojijo bolj kot korone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koncu ugotoviš, da bo en  moral kliknit, al član al mod. EN klik, EN :P

 

Peticijo za pomilostitev pa terja običajno daljši spisek, nagovor vseh članov, iskanje konsenza. Tako da vsaka čast avtorju za trud. O članih pa nebi, nekateri , ki so imeli interes so čudežno kliknili in izlili vsa čustva na MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Za vse tiste, ki ne vedo kako to zgleda. :) Tudi v najbolj brezvezni temi takoj kaznujejo. Tak, da ni šale. :lol1:Glej opomba člana. Če me ne bo nekaj časa, sem ...

ms.thumb.png.a03ee815ec6b5d3added3871a2eddfc4.png

 

ma pogrešaš kakega člana? Ker to je naslov teme. Tudi jaz imam kazni, od prejšnjih modov. Sem kliknil in preživel.

pred 3 urami, izibajker pravi:

Imam predlog da modsi odbanajo (oz. odopominijo) ene par naših članov. Nekaj v smislu abolicije.

 V ne tako daljni preteklosti je nekaj soforumašev (borut, ceagle, znorc, pa še bi se kdo našel...) dobilo opomin. In dokler tega opomina v svojih profilih ne potrdijo (zakaj ga ne potrdijo pa niti ni pomembno), ne morejo sodelovati v razpravah, komentarjih.... Da se jim vsaj omogoči, če želijo...

Ta ukrep predlagam, ker je že tako zelo malo (aktivnih in kvalitetnih) članov na tem forumu, in dodatna redukcija ni ravno produktivna.

informacija je netočna Živnorc se je poslovil.

Lahko pa konkretno našteješ imena, ki bi si jih želel nazaj. Bom odklikal, pa povprašal še druge člane če res hočejo tega člana nazaj. Verjetno Šeširja nihče ne pogreša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

 Tudi jaz imam kazni, od prejšnjih modov. Sem kliknil in preživel.

Lahko pa konkretno našteješ imena, ki bi si jih želel nazaj. Bom odklikal, pa povprašal še druge člane če res hočejo tega člana nazaj. Verjetno Šeširja nihče ne pogreša.

Ane, grdo si se obnašal, zdaj pa sam red delaš. :lol1:

Nobenega, ki se grdo obnaša, uporablja nizke besede in ponižujoče gleda na člane in ima v vsem prav ne pogrešam. Ampak še zmeraj je nekaj takšnih, predvsem na forumu Vlada in Korona.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Ane, grdo si se obnašal, zdaj pa sam red delaš. :lol1:

Nobenega, ki se grdo obnaša, uporablja nizke besede in ponižujoče gleda na člane in ima v vsem prav ne pogrešam. Ampak še zmeraj je nekaj takšnih, predvsem na forumu Vlada in Korona.

nene, ne želim zaostrovat polemike. Men je nepomembno, naslov teme je člani. Pogrešaš koga? Jaz nikogar.

Vse ostalo, je za druge teme.Oziroma se strinjam, še je preveč žaljenja. Ni pa za to temo.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ma pogrešaš kakega člana? Ker to je naslov teme. Tudi jaz imam kazni, od prejšnjih modov. Sem kliknil in preživel.

informacija je netočna Živnorc se je poslovil.

Lahko pa konkretno našteješ imena, ki bi si jih želel nazaj. Bom odklikal, pa povprašal še druge člane če res hočejo tega člana nazaj. Verjetno Šeširja nihče ne pogreša.

Pogrešamo. Pa še koga. Nimam tolk časa, da bi vse napisal. Včasih nas je bilo tukaj 200, 300 in več.

Sedaj pa 20, 30 in več. G. Codein kaj se je zgodilo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, hajamoto pravi:

Pogrešamo. Pa še koga. Nimam tolk časa, da bi vse napisal. Včasih nas je bilo tukaj 200, 300 in več.

Sedaj pa 20, 30 in več. G. Codein kaj se je zgodilo??

ti kr navedi kdo manjka, mu pošljemo posebej prošnjo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ti kr navedi kdo manjka, mu pošljemo posebej prošnjo :P

 

Men pa ni smešno. ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, hajamoto pravi:

Men pa ni smešno. ??

vsekakor imaš pravico, tako kot jo ima vsak, da se umakne s foruma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, hajamoto pravi:

Pogrešamo. Pa še koga. Nimam tolk časa, da bi vse napisal. Včasih nas je bilo tukaj 200, 300 in več.

Sedaj pa 20, 30 in več. G. Codein kaj se je zgodilo??

Mogoče tudi drugi nimajo več toliko časa, da bi sem pisali, a ne, ali so se naveličali, opustili motorizem, itd.

Sicer pa veliko obdobje forumov je mimo, zadeve so se preselile na lahkotna socialna omrežja. Prijavii se na FB v skupino motoristi, tam imaš 30.000 članov, kakšne so pa vsebinske objave pa naj vsak sam presodi... Za moje pojme 99,99% pod vsakim nivojem. S tem problemom se ubadajo vsi obstoječi še forumi pri nas.

Poleg tega da je FB povsem nepregleden, že čez par objav se izgubijo informacije, iskalnik pa je povsem neuporaben.

Lastnik foruma ne more proti temu narediti ničesar, to je trend.

Lahko pa ugasne forum, ampak to bi bila škoda, je edini moto forum v sloveniji in tu gor je več informacij kot na kateremkoli socialnem omrežju

V času, ko folk stoji v vrsti za wc papir in je motorizem na čisti nuli, je utopično pričakovati, da bodo cveteli moto članki.

Tudi če zamenjaš osebje in se vrne tistih par zamerljivčkov, nekega vsebinskega prirasta ni za pričakovat.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

vsekakor imaš pravico, tako kot jo ima vsak, da se umakne s foruma

Točno tak odgovor sem pričakoval. Bova vidla kdo bo dlje zdržav……..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, hajamoto pravi:

Točno tak odgovor sem pričakoval. Bova vidla kdo bo dlje zdržav……..

ja kak odgovor pa bi rad?

Ti, jaz in Pinko Palinko nismo nikjer podpisali, da bomo neskončno časa ostali na forumu. Nihče od nas, tudi ni obvezan biti tu in ali brati ali celo pisati prispevke. Vse je na prostovoljni bazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, hajamoto pravi:

Pogrešamo. Pa še koga. Nimam tolk časa, da bi vse napisal. Včasih nas je bilo tukaj 200, 300 in več.

Sedaj pa 20, 30 in več. G. Codein kaj se je zgodilo??

Nič se ni zgodilo, samo tistih 200 ali 300 o katerih blodiš, da jih poznaš pač ni več tukaj in hkrati pozabljaš, da motosvet obstaja že 20 let in da se v 20 leth marsikaj spremeni.

Glede člankov pa je zelo preprosto, vsak mesec mi zagotovi dovolj denarja, da bomo lahko dobili nekoga za sprejemljivo plačo, ki bo vsak dan pisal članke o motorizmu in to je to. Ali pa zrihtaj prostovoljce.

Drugače pa, še sam ne vem zakaj se preprosto v shell na strežniku ne napiše: mkfs.ext4 /dev/sdb1 in shutdown -P 0 pa bo mir. Strežnik pa se uporabi za kaj bolj produktivnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Snečer pravi:

Mogoče tudi drugi nimajo več toliko časa, da bi sem pisali, a ne, ali so se naveličali, opustili motorizem, itd.

Sicer pa veliko obdobje forumov je mimo, zadeve so se preselile na lahkotna socialna omrežja. Prijavii se na FB v skupino motoristi, tam imaš 30.000 članov, kakšne so pa vsebinske objave pa naj vsak sam presodi... Za moje pojme 99,99% pod vsakim nivojem. S tem problemom se ubadajo vsi obstoječi še forumi pri nas.

Poleg tega da je FB povsem nepregleden, že čez par objav se izgubijo informacije, iskalnik pa je povsem neuporaben.

Lastnik foruma ne more proti temu narediti ničesar, to je trend.

Lahko pa ugasne forum, ampak to bi bila škoda, je edini moto forum v sloveniji in tu gor je več informacij kot na kateremkoli socialnem omrežju

V času, ko folk stoji v vrsti za wc papir in je motorizem na čisti nuli, je utopično pričakovati, da bodo cveteli moto članki.

Tudi če zamenjaš osebje in se vrne tistih par zamerljivčkov, nekega vsebinskega prirasta ni za pričakovat.

 

 

Imaš delno prav, vendar je tu gor veliko pristranskih informacij, potem pa  če ti ni kaj všeč pa pojdi. (zgoraj)  Vsi smo doma - piše na rdeči podlagi - samo eden se vozi in pri tem dela še reklamo. Posmeh lastnemu forumu. Sedaj je veliko folka doma, obisk MS pa ni nič večji. Raje so na kuharskem. In še bi bilo. Drugače pa mi je všeč da si naredil malo reda. Vsaj nekaj.?

pred 1 minuto, Codeine pravi:

Nič se ni zgodilo, samo tistih 200 ali 300 o katerih blodiš, da jih poznaš pač ni več tukaj in hkrati pozabljaš, da motosvet obstaja že 20 let in da se v 20 leth marsikaj spremeni.

Glede člankov pa je zelo preprosto, vsak mesec mi zagotovi dovolj denarja, da bomo lahko dobili nekoga za sprejemljivo plačo, ki bo vsak dan pisal članke o motorizmu in to je to. Ali pa zrihtaj prostovoljce.

Drugače pa, še sam ne vem zakaj se preprosto v shell na strežniku ne napiše: mkfs.ext4 /dev/sdb1 in shutdown -P 0 pa bo mir. Strežnik pa se uporabi za kaj bolj produktivnega.

Hvala. Tudi to sem pričakoval.

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ja kak odgovor pa bi rad?

Ti, jaz in Pinko Palinko nismo nikjer podpisali, da bomo neskončno časa ostali na forumu. Nihče od nas, tudi ni obvezan biti tu in ali brati ali celo pisati prispevke. Vse je na prostovoljni bazi.

A poznam Pinkota.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!