Skoči na vsebino

aprilia sr 50 r factory (piaggio agregat)


DrummY

Priporočene objave

pozdravljeni!

danes se je prijatelj malo vozu z mojim skuterjem(keeway focus), ki sem mu nekaj delov menjal(nič kaj večjega), in je bil navdušen nad pospeški. sam ima zgoraj omenjeni skuter (aprilia sr 50 r factory 2005).

odstranjeno ima elektronsko blokado in blokado na variomatu.

želi si, da bi imel njegov skuter veliko navora, brez kita, brez menjave izpuha, problem pa je še v tem da ima elektronski vbrizg in ne more menjati vplinjača(nekateri so to naredili za boljše pospeške an :) )

prosim če lahko poveste, karkoli se da!

LP

p.s. ne gre mu za končno hitrost, reku je da je lahk max 70 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.zajebal je že ker je kupil motor na vbrizg goriva

2.jst bi tut rad mel 1.5 mašino pa 1000KM, brez kakšnih posegov v motor

3.aja on bi rad mel več navora brez menjave cilindra in izpuha.......povej mu da je retard

4.skuterja z el. vbrizgom se ne da tunat, oz. se ga zelo težko, ker potem crkuje vse po spisku

........skratka, misija nemogoče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak tudi na uradu za nemogoče misije misije opravijo ?

a se res nč ne da nardit?

če bi menju prenose, fedre na sklopki, mogoče valjčke?

ne vem js, zato pa vas prašam ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kake prenose kmet na 50ki.. nic ne mors nardit.. skuter ko ga dobis je ze nastavlen takko treba in ne rabis menjavat fedrc pa valckov pa tega kaj sele prenose na 50cc dajte se zresnit no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej nima več blokad.. bi moral it gladko mimo tebe, tako v pospeških kot v končni :) Že jaz sem te takrat nesel (proti Letušu), pa sem samo 70 peljal... :) Ta tvoj prijatelj je malo čuden :) Povej kje ste, pa pridem da mu mojega dam, sam pol mu bo verjetn utrgalo od veselja? lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej nima več blokad.. bi moral it gladko mimo tebe, tako v pospeških kot v končni :) Že jaz sem te takrat nesel (proti Letušu), pa sem samo 70 peljal... :) Ta tvoj prijatelj je malo čuden :) Povej kje ste, pa pridem da mu mojega dam, sam pol mu bo verjetn utrgalo od veselja? lol

nisi mene stegnu, stegnu si enga mičota(gostilna na klancu, sj veš kje je to), moj gre mal več ko 70 realnih, pa njegov je zdj še bolj porihtan ko ga je odblokiru!

:topic: :topic:

am, pa povei kdaj maš cajt da sprobama pospeške če si tk glasn ...

letuška ravnina je primerna ...

Popravljeno . Popravil DrummY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej pametno, če je podobne sorte k js, bo ugotovil da še to gre prehitr za njega (odblokiran) ;) Pa itq sam odblokiran tale factory gre čist super (mislim če gre stari ditech z 3-mi on board 60+ ... :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej pametno, če je podobne sorte k js, bo ugotovil da še to gre prehitr za njega (odblokiran) ;) Pa itq sam odblokiran tale factory gre čist super (mislim če gre stari ditech z 3-mi on board 60+ ... :OK: )

aja? noro :OK: :OK: .

mi smo se pelali 3, sami težka kategorija, vsi večji od 180cm :D na tomosu avtomatik, pa je uleku enih 50 :OK: :OK: .

LOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peugeot elyseo, 50 kubikov, 3-je, 115kg, 95 kg, 75 kg.. :) Je vlekel v tk klanc da si vi to mislat ne morte (pa še zablokiran je bil) :D (ok, zdej je zariban, lol) :OK: Pardon za offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema je dost dzabe fantje k ma itak PIA/ gil masino not .)

PS: ne gre iz osla nardit dirkalnga konja ;)

Hmm nima piaggio masine ker je neke vrste nov di tech sam da se rece factory :D :D Frendu je pa crknu po 5 min vozne po dzju :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm nima piaggio masine ker je neke vrste nov di tech sam da se rece factory :D :D Frendu je pa crknu po 5 min vozne po dzju :BUA: :BUA:

to pa zato ker mu je voda špricala po loputi za zrak oz. njeni elektroniki

to je men delalo na ditechu ko sem ga pral.....v bistvu je kr fajn trokiral, ampak ko se je posušilo je delal normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

brez veze govori tvoj prjatu k škarik more zamenjat pod mus k bujši kot je izpuh lepše teče motor brez veze imet originalnega vsaj to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: kšna je razlika med aprilio sr factory in di tech lahko sm flu pri napisu ne zamerit :topic:

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze govori tvoj prjatu k škarik more zamenjat pod mus k bujši kot je izpuh lepše teče motor brez veze imet originalnega vsaj to

Bi lahko po slovensko napisal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: kšna je razlika med aprilio sr factory in di tech lahko sm flu pri napisu ne zamerit :topic:

hvala

factory je nov model, ditech pa star, oba pa imata vbrizg goriva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!