Skoči na vsebino

Avanturistke pozor!!!!!!


vrbjeganc

Priporočene objave

Kaj pa je narobe z vami fantje, da si takole iščete sopotnice? Ali ni bolj prijetno, da se lepo urediš in jo zvečer mahneš v mesto na oglede in iskanja, odkrivanja in raziskovanja!

LP Naka

menim,da je možnost zadetka manjša....najboljši so mali oglasi tipa iščem -iščeš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lizat????

ja ja to pa vsi počnemo radi :twisted:

A tem zdravim fantom??

MaxSI midva se od sedaj naprej samo še frontalno srečujeva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lizat????

ja ja to pa vsi počnemo radi :twisted:

A tem zdravim fantom??

MaxSI midva se od sedaj naprej samo še frontalno srečujeva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla se ponujaš? :lol: Jaz sem tud sam od včeraj pa do nedelje...!!! :roll: 8) :wink:

Hm, jaz sem "sama" šele od srede zvečer pa do petka zvečer. A bo padla kaka drinka? :wink: :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a mate sneg? :shock: Aja, megla, se opravičujem! :oops: :lol: Kaj če bi se mi2 zmenla neki na sredini poti...recimo na Trojanah pa te povabim na kaki krof? :roll: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a mate sneg? :shock: Aja, megla, se opravičujem! :oops: :lol: Kaj če bi se mi2 zmenla neki na sredini poti...recimo na Trojanah pa te povabim na kaki krof? :roll: :twisted:

Pol se pa rajš zmenva na Vranskem, k bom morala tko al tko mal tja skočit. Sporoč kdaj, pa se vidma... :wink: :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočim najkasneje jutri do večera :wink: Jaz bom pa šel po vsej verjetnosti malo na morje čekirat v četrtek...če nebo tak scalo :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekhmmm.... kua je klele eno kurbajne, al kua?! :wink :D :D :D :D

Ma ne..... A rabte kaksno cifro?! Lohka zrihtam, samo 090 je treba vedno prej odtipkati..... No ja, Alla, sej takrat mas pa res cajt... sam glej, da prides nazaj enkrat v petek zvecer.... :wink

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Area, pa pazi, ker je Alla HUDO fejst decva.... taka fletna bjondica.... Sam, da nimas CBRe, pa bo vse v redu.... :wink: :D Bo treba pol prehitr mofo menat.... eheheheeh..... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, uf, hja no...... :oops: :oops: :oops:

Sem malo prehitra, moj se ni šel na morje... :oops:

No, saj bom čisto pridna, na kako drinko pa menda lahko grem... :roll: 8) 8)

Sicer pa, eni gremo sam na kako drinko (če se bom uspela zmenit), eni pa greste še malo na morje in to k samim bejbam, pa še spali bojo tam (spet med samimi dobrimi bejbami).... Uf, kako zaupam.... :wink: :D :D :D

Skratka, v četrtek bom sigurno na Vranskem.....

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... eni pa greste še malo na morje in to k samim bejbam, pa še spali bojo tam (spet med samimi dobrimi bejbami) ...

... so pa tudi čudni ... grejo na morje s samimi dobrimi bejbami, potem bodo pa med njimi spali ... ajajajajaj ... le kako jim uspe v takšnih primerih spati? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... eni pa greste še malo na morje in to k samim bejbam, pa še spali bojo tam (spet med samimi dobrimi bejbami) ...

... so pa tudi čudni ... grejo na morje s samimi dobrimi bejbami, potem bodo pa med njimi spali ... ajajajajaj ... le kako jim uspe v takšnih primerih spati? :roll:

Bolš zanjga, da bo sam spal in ne bo stegoval svojih prstkov.... Menda ja ve kaj je dobr zanjga..... :twisted: :evil: :twisted:

Jest nisem tko blazn miroljubna, kot mogoče zgledam na prvi pogled..... :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolš zanjga' date=' da bo sam spal in ne bo stegoval svojih prstkov.... Menda ja ve kaj je dobr zanjga..... :[/quote']

... tudi če ne bo stegoval svojih prstkov, me zanima, kako mu bo uspelo zaspati ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla Vs. Gregs = 3:0,

Gregs p'rjatu, ... heh ni tebi niti najmanj lahko, a kamoli teško! :lol:

Alla, GO Girl GO! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo, kaj je ze tvoj middle name?! ...hmmmm.... Ah ja!!!

ZLOBA!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Namesto, da bi drzal z mano.... eh, ob takih prijateljih clovek ne rabi sovraznikov... ali kako ze to gre?! :wink: :D

Ehehheehheehehe.... Ma ja, zenske so pac brihtne... vsaj nekatere.... Ampak ne skrbi... bom ze izenacil... ehehheheehhe..... :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!