Skoči na vsebino

Kateri avto za cca 2000 evrov?


uporabnik123

Priporočene objave

ja 1.8 je baje kr poskočna zadeva ja :)

aha :grim :grim 131 KM... končna čez 200.... pa res je full prostoren in udoben za vozit... jaz kaj boljšega ne rabim in niti ne želim kaj pretirano... raje še kaki motor... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enga dizla ubod ,npr Marea ,al Brava, mal porabe pa kurilca not,pa bos lazi nasparu za druzga mal boljsga ,Fiat je zakon za cviček,ni sumljiv (CARINA),tko k WV-ji.ti povem iz lastnih izkušenj cca 180000 brez problema vsak dan delam 150 km,nikol problema da bi me previrjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest za 2000€dobil bmw318i letnik 96/97,dvojna klima,ABS,vsa elektrika.......se ful dobr vozi,poceni vzdrževanje.........drugo opcijo bi dal pa hyundaja.........zih dobr dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vem pa za tega Cliota,letnik 96, solidno ohranjen izpod jurja €. :naughty: PM,če koga zanima,upam da še ga kolega ni prodal? :hmm:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm za 2000EUR prodal sosedovga BMW-ja X5.l,20007 z vso ful navigacijo. :kva2: :OK: :grim ((((((sam so me dobil)))))) :eek: :nono: :slap: Tko da takšne dobre kupčije še en čas ne bo, ŽAL :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :zzz: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet si postavil takšno vprašanje, da ne boš dobil nobenega pametnega odgovora, ker se bo folk itaq samo kregal med sabo.

Jest mislm, da Lantra ni slaba izbira, saj sem sam tudi že nekoč razmišljal o nakupu tega avtomobila in takrat nisem slišal nobenega slabega mnenja o tem modelu.

Se strinjam, moj frend ma 12 let staro Lantro z 200.000 km in je neverjetno v dobrem stanju. Itak je tehnologija Mitsubishi Lancer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

mene pa zanima če se splača kupit fiat bravo za tam do 2k €, dobil bi letnik 96,97,98 s klimo, je avto vzdržljiv, kako je kaj s servisi, porabo itd.

mogoče pa bi kupil tudi accenta za podoben denar

kaj priporočate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi se dalo mogoče mal opisat zakaj bi raje accenta, ubistvu o accentu sem že kar precej slišu, in so baje precej uredu, razn pleh je bol tko, predvsem me zanima kaj si mislite o bravotih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr jest vem ti lohk povem: Tipo (vsaj 1.9TD) je odličen avto, Bravo ki ima še isti motor kot Tipo je tudi OK, vse naprej od tu so crap avti. Puntoti tanovejši šit, Stilo-meli doma, prodali ker je bil crap, kolega ma Stilota, tudi klinca čez vse... Od accenta pa slišal same pohvale, tisti tamočnejši kar dobro gre-ma kolega...

Tko da če bi se jaz odločal bi vzel al Bravota TD, stara mašina(BTW, motor je res odličen, doma imamo Tipota in gre ko smrad in vzdržljiv je->330k km s še prvo turbino :evilgrin: ) alpa tamočnejšga accenta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si mazdo 323f letnik 1994, ostal denar pa za predelavo :naughty:

ta avto je bil včasih nš

4. prestava 180km/h pol pa pride še 5.

post-13867-1191779107_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!