Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Dragi prijatelji in prijateljice, žal vam moram sporočiti, da nisem več motorist, ker sem včeraj prodaj svojo HondicoTA in sem do nadaljnjega bos. :( Mogoče se pojavim kje na Ivarčkem kot sopotnik in spijemo kaj dobrega. :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje sožalje :angry: pa si jo menda ja prodal v dobre roke. pa si mu zraven dal tudi naslov motosvetove spletne strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo v soboto na Ivarčkem?????? Jaz in moja Diva sva cel vikend na Koroškem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priletim na Ivarčko, v soboto ob 15.00. A bo vredu, a bo kakšen šnops padu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drage moje Korošice, dragi moji Korošci!

Sporočam vam, da bomo to soboto ob 15.00 prisotni:

Alka

Jaša

Mitja

Marjan (če ne bo spet tašča vmes padla :D )

in moja malenkost

Prosim vse ostale, da se nam pridružijo :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marijan, glede na to, da se še ne poznamo, te prosim, če imaš v gumbnici zataknjeno kako gartrožo, al pa nagelj, lahko tudi marjetico al pa begonijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo problema, sem najmanjši, najl...., mam rdečega guzzlna no broblemos

Zdej pa še reči, da si manjši od Alke - nemogoče :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne to pa ne, alka je manjš od mene :D , saj tako se je zgodilo s forumskim12+1, dogovarjali smo se za pir na koncu smo se dogovorili za forumsko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam sobote, da vidim kolko se nas bo zbralo. Upam, da Mali bik ne bo zatajil, pa bo prišel vsaj kako rundo plačat. :P

Če bo po sreči, pripeljem še kakega motosvetovca zraven, nekaj se CrashOver napoveduje.

Otog - a rabiš prevoz za soboto ??? Ti mojo stoenko posodim - ampak morš bit takole opremljen - :ph34r: - da te ne bo preveč napihala "klima".

Do sobote ČAV BAV!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo problema, sem najmanjši, najl...., mam rdečega guzzlna no broblemos

Zdej pa še reči, da si manjši od Alke - nemogoče :blink:

Tak mali, da mora na prste stopit, če hoče na tla pljunit :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam sobote, da vidim kolko se nas bo zbralo. Upam, da Mali bik ne bo zatajil, pa bo prišel vsaj kako rundo plačat. :P

Če bo po sreči, pripeljem še kakega motosvetovca zraven, nekaj se CrashOver napoveduje.

Otog - a rabiš prevoz za soboto ??? Ti mojo stoenko posodim - ampak morš bit takole opremljen - :ph34r: - da te ne bo preveč napihala "klima".

Do sobote ČAV BAV!!!

kaj klima, da me no bojo prepoznali v 101. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej poglej!

Se nas bo res nekaj zbralo... :D Lepo, seveda pridem tudi jaz...

Alka! Kolikor razumem ti med Korošce prištevaš samo Mežiško dolino.... :huh: :( No, potem ti moram zaupati, da smo samo trije (3) koroški motosetovci... Jaša, Marijan in moja malenkost... Cruiser se že kakšno leto ne udeležuje foruma - žal! Zaradi velikega števila naših članov različnih starostnih skupin se zato seveda ne moremo udeležiti prav vsake priredite oz. srečanja, vožnje v našem ogromnem polnem številu... B) :lol:

Lep pozdrav do sobote!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Poglej poglej!

Se nas bo res nekaj zbralo... Lepo, seveda pridem tudi jaz..."

:rolleyes: Z prikolico in kravato, plačat kavico, da se odkupiš za prejšnjič? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!