Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Zdaj pa dosti pojdita v forum ljubezen, pa previdno vozita

Ma ni panike, otog... vse je lepo in prav... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Korošci in Korošice!

Vratila se ja iz Vodic :D Zelo lepa tura. Če bo kdo kaj kolovratil dol naj pove, majo ful lep bikerski kamp.

A gre kdo v soboto v Žiri na zbor?!? Jaz ziher če bo vreme :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Korošci in Korošice!

Vratila se ja iz Vodic  :D  Zelo lepa tura. Če bo kdo kaj kolovratil dol naj pove, majo ful lep bikerski kamp.

A gre kdo v soboto v Žiri na zbor?!? Jaz ziher če bo vreme  :D

Oj!

Vale, vreme gvišno bo! ... kakšno?!?.... This is the question! :lol:

LP Jaša, Honky

Popravljeno . Popravil Jasa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi koga zanimal zaključek na Jezerskem v soboto, naj pove in koroška sekcija piči prek avstrije na jezero :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi koga zanimal zaključek na Jezerskem v soboto, naj pove in koroška sekcija piči prek avstrije na jezero :D

Serbus!

O kakem zaključku ti to ?!?

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi koga zanimal zaključek na Jezerskem v soboto, naj pove in koroška sekcija piči prek avstrije na jezero :D

Serbus!

O kakem zaključku ti to ?!?

LP Jaša, Honky

amzs v sodelovanjem z društvom maksi organizira raly z preizkusom znanja iz cpp in vožnje iz ljubljane na jezersko, tam je pa pol zaključek, štekst du mir? :D sam ne grem v ljubljano se pa dogovarjam z guzzlni s koroške da krenemo s te strani na kofejček na tajhtu, vsaj to podporo jim lahko damo oz. nam damo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi koga zanimal zaključek na Jezerskem v soboto, naj pove in koroška sekcija piči prek avstrije na jezero :D

Serbus!

O kakem zaključku ti to ?!?

LP Jaša, Honky

amzs v sodelovanjem z društvom maksi organizira raly z preizkusom znanja iz cpp in vožnje iz ljubljane na jezersko, tam je pa pol zaključek, štekst du mir? :D sam ne grem v ljubljano se pa dogovarjam z guzzlni s koroške da krenemo s te strani na kofejček na tajhtu, vsaj to podporo jim lahko damo oz. nam damo :D

..pa srečno vožnjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alkica moja draga tule ti pošiljam en kup pozdravčkov, ker do tebe ne morem od Sande, Nearraina, Sax-a, Aje, Želvice (itaq danes k tebi pride), Alle in vseh ostalih ... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alkica moja draga tule ti pošiljam en kup pozdravčkov, ker do tebe ne morem od Sande, Nearraina, Sax-a, Aje, Želvice (itaq danes k tebi pride), Alle in vseh ostalih ... :wub:

Vale, kaj pa jaz? :( Želvica me je prišla osebno pozdravit. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vale in vsem za pozdrave! Ker se nekaj časa ne bomo videli na cesti, upam, da bo kdo na moj konc prišibal, čeprav mi boste delali lušte... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ZA - če me seveda kdo vzame zraven.  ;)

No če boš pa že na jezerskem me pa pokliči, da ga prekrivim gor ;)

Dean

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otog ti lepo čakaj na refošk, češenj itaq ne bo več, ko jaz pridem spet na Koroško :P , sploh pa si jih ne zaslužiš, ko si avto namesto motorja kupu :o (brezzameremalhecamorabit). Zdaj, ko je Alkič doma bi res lahko en piknik naredili, če ne prej konc junija. Kaj praviš/te?

Aja, a pride kdo v Žiri al ne?

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otog ti lepo čakaj na refošk, češenj itaq ne bo več, ko jaz pridem spet na Koroško :P , sploh pa si jih ne zaslužiš, ko si avto namesto motorja kupu :o (brezzameremalhecamorabit). Zdaj, ko je Alkič doma bi res lahko en piknik naredili, če ne prej konc junija. Kaj praviš/te?

Aja, a pride kdo v Žiri al ne?

Hojla Vale, kak bom pa motor domov pripelo, če nimam avta za prikolico? <_<

Ja, ko bi ti vedela, kak se jaz veselim tvojega refoška in pršuteka :P

Sinoči smo te res pogrešali ob mizi. Zaklepetali smo se, tak, da je GreenNinja pozabila, da je negdo ugasnil sonce in ji tema nena paše, polj pa gasa v MS.

Lp na tvoje vroče sonce iz hladne( prijetno) Koroške.

Oto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Zaklepetali smo se, tak, da je GreenNinja pozabila, da je negdo ugasnil sonce in ji tema nena paše, polj pa gasa v MS." :P

Greenninja prišla domov nekaj čez pol enajsto.. Pa nisem se tako dolgo vozila ;)

Sem pa mela celo pot odprt vizir.. <_<

Ste pa res super druščina in bom z veseljem prišla še večkrat. :)

Se vidimo.

Lp, Greenninja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka, bejbi! :( Daj se hitro pocajtaj, da bomo šli lahko spet na sladoljed...

Se kaj vidimo! (jazpasembolanazvročinoinglavobolozacrknitpress)

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alki in teyi želim čimprejšnjo ozdravitev... :rolleyes:

Nekaj pa mi ni jasno - kje ste se dobili in kdaj!? :huh: Jz bi tudi prišel...

A ste slučajno spet prestavili kraj in čas srečevanja? No, razsvetlite me prosim! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ti lučke Bikec!

Nič nismo prestavljali, vse ostane tako kot je bilo. Grenka je prišla mene pogledat, otog je slučajno takrat uletel, vale me je pa poklicala in bla samo glasovno prisotna - to je to!

Ko bom ena proti približno sposobna za furanje, pa vsem častim rundo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alki in teyi želim čimprejšnjo ozdravitev... :rolleyes:

Nekaj pa mi ni jasno - kje ste se dobili in kdaj!? :huh: Jz bi tudi prišel...

A ste slučajno spet prestavili kraj in čas srečevanja? No, razsvetlite me prosim! :P

Bikec zbiramo se namensko ali pač tudi ne pri bistroju Zanzibar na začetku Radelj nasproti bencinske. Ponavadi pozno popoldne in kakšno rečemo. Danes sta prižgala še Master in Suzuki GSX. Pokliči kaj če boš na tem koncu. :D

Lep dan in suhe ceste, pa zeeeelllo ukrivljene. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he bil v soboto na jezerskem bilo lepo in mokro, zanzibar je kje nad ino? županova služba bivša? bom se pricijazil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIM ZA POMOČ!!!

Pri nas v SG smo posvojili klateško muco, ki ima sedaj tri mlade mucke (spola muck še nismo definirali), če pozante koga, ki bi jih mel mi javite, če ne bodo mogle it v mačji raj :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolje v raj, kot na cesto

Ne, bog ne daj na cesto ... smo že mamo od tam pobrali, ker mamo itaq vsako leto srečo, da nam jih pred bajto puščajo. Pa da bi kakšnega kdaj dobila mu lastnoročno vse kosti polomim in ga vržem v kak zapuščen gozd, da tri dni ven ne najde :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!