Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Malo zapoznel odgovor za Otoga - žal ne.... :( Preveč dela doma - cel vikend nisem sedel na motor...

Pa drugič, vidim da ste se imeli fajn... ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dane = Danes

Pa, da ne pozabim - hvala Grenki, da je pripeljala unega s thundercat-om k meni!

(Grenka - a je tak oki?!?! :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dane = Danes

Pa, da ne pozabim - hvala Grenki, da je pripeljala unega s thundercat-om k meni!

(Grenka - a je tak oki?!?! :P )

Hvala, da si me omenila.. <_< :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dane = Danes

Pa, da ne pozabim - hvala Grenki, da je pripeljala unega s thundercat-om k meni!

(Grenka - a je tak oki?!?!  :P )

Hvala, da si me omenila.. <_< :P

Grenka, hvala, da si mi ponudila pizzo!! :lol: :P

Lp Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dane = Danes

Pa, da ne pozabim - hvala Grenki, da je pripeljala unega s thundercat-om k meni!

(Grenka - a je tak oki?!?!  :P )

Hvala, da si me omenila.. <_< :P

Grenka, hvala, da si mi ponudila pizzo!! :lol: :P

Lp Jaša, Honky

Obema korošcema se opravičujem, ker ne pizzi ni bilo oliv in paprike. Sem na dieti. B) Pa hvala natakarju za slastno jabolko, res je bila dobra :)

Še pridem..

Lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa ji naj čestitamo za nekaj kar ne vemo!?! :o :huh:

No, zdaj vem! ČESTITAM in veliko sreče! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dane = Danes

Pa, da ne pozabim - hvala Grenki, da je pripeljala unega s thundercat-om k meni!

(Grenka - a je tak oki?!?!  :P )

Hvala, da si me omenila.. <_< :P

Grenka, hvala, da si mi ponudila pizzo!! :lol: :P

Lp Jaša, Honky

Obema korošcema se opravičujem, ker ne pizzi ni bilo oliv in paprike. Sem na dieti. B) Pa hvala natakarju za slastno jabolko, res je bila dobra :)

Še pridem..

Lp, GREENNINJA

Naslednjič tako kot sem obljubo, gajbica najslajših jabolk iz posavja, katera rastejo v sadovnjakih ob nuklearki!!! Tako da bo grenka zadovoljna!!! ;)

(jabolkasovelikostilubenicepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAF - od kdaj pa si ti šel med "bice" :blink: ?

Vsem ostalim:

- pazite vse, ki jeste jabolka, ki jih okoli nosi RAF (saj ste brali pravljice anli ne), sam po vgrizu v njegovo jabolko ne zapiš, ampak ........

(nadaljevanjesamoprotiplačilupress) ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus Korošci! Vsi ste mi nekam potihnili... :huh:

Nobenih podrobnejših opisev iz Remšnika? Javite se kaj, pa niste menda vsi na Grobniku...

Jutri bom na Radeljskem koncu - se lahko zmenimo za pijačo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bila z Bikcem na kufetku - pa sva malo počvekala - pa še častit nisem smela - hvala še tukaj Bikec.

Pol sem pa lahko še na njegovga mopija sedla. Ma srečo, da se ne morem pelat - bi mu ga kar odpeljala (pa ne mu povedat ;) , ker pol mi ne bo več dovolil gor sest, ko bom spet oki!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bila z Bikcem na kufetku - pa sva malo počvekala - pa še častit nisem smela - hvala še tukaj Bikec.

Pol sem pa lahko še na njegovga mopija sedla. Ma srečo, da se ne morem pelat - bi mu ga kar odpeljala (pa ne mu povedat ;) , ker pol mi ne bo več dovolil gor sest, ko bom spet oki!).

dobro, sa se ne odpelješ z vsako stvarjo, na katero se vsedeš............bi morala imeti prekleto veliko garažo doma..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo za vikend v Poreč???

Midve z Vale bova tam, jaz se sicer od Kp dalje peljem "za" Vale (ne vem, kako bom to preživela ;) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo za vikend v Poreč???

Jaz bi šla.... a že tako zelooo pogrešam svojega možeka, da grem v Orašje :rolleyes: ;) :) :)

Gre kdo z mano?? ;)

Ja, pa hvala za vse čestitke :) :) ... zalili bomo pa na pikniku, ki bo nekje na Koroškem, verjetno nekje avgusta...

Popravljeno . Popravil aja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii torej draga Alkica greš v Poreč ................ SUPER :D :D :D

A pride še kdo? Jaz prirejam v petek bovla party za vse poznane ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživajte v Poreču!!!

Že cel teden je tako čudno vreme, da se sploh na da kam ekstra peljat, mam občutek, kot da se že cel mesec ne bi peljal... <_<

A ste vsi na morju al se bomo zmenli za kak pir?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Vale sva se imeli prav faaaajn! Kdor ni bil, mu je lahko malo žal, tudi zaradi bovle, ki pa smo jo prestavili na sobotni večer, ker breskve v petek niso hotele z drevesa past.

Uživala sem za Valinim hrbtom (moram vam priznat, da ma punca lepo "ozadje" ;) ).

Vale, še enkrat hvala za vse preživete užitke s tabo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Vale sva se imeli prav faaaajn! Kdor ni bil, mu je lahko malo žal, tudi zaradi bovle, ki pa smo jo prestavili na sobotni večer, ker breskve v petek niso hotele z drevesa past.

Uživala sem za Valinim hrbtom (moram vam priznat, da ma punca lepo "ozadje" ;) ).

Vale, še enkrat hvala za vse preživete užitke s tabo!!!

Smelling erotica in the air! :o :rolleyes: :P ;) :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Vale sva se imeli prav faaaajn! Kdor ni bil, mu je lahko malo žal, tudi zaradi bovle, ki pa smo jo prestavili na sobotni večer, ker breskve v petek niso hotele z drevesa past.

Uživala sem za Valinim hrbtom (moram vam priznat, da ma punca lepo "ozadje" ;) ).

Vale, še enkrat hvala za vse preživete užitke s tabo!!!

Alkica moja, jaz pa se ti opravičujem za vse grozote, ki si jih morala preživet :rolleyes: :P ...

... ja res je blo fajn ... drugič še ... :D ... sam drugič vsaka s svojim motorčkom :D

sprite10.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Vale sva se imeli prav faaaajn! Kdor ni bil, mu je lahko malo žal, tudi zaradi bovle, ki pa smo jo prestavili na sobotni večer, ker breskve v petek niso hotele z drevesa past.

Uživala sem za Valinim hrbtom (moram vam priznat, da ma punca lepo "ozadje"  ;) ).

Vale, še enkrat hvala za vse preživete užitke s tabo!!!

Smelling erotica in the air! :o :rolleyes: :P ;) :lol: B)

Ti kr vohi, kaj pa te ni blo zravn flipa.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!