Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

A planira kdo od Korošcev in seveda ostalih vožnjo na motozbor v Puli? Zbor mislim da je od 1.8.-3.8.

Fajn bi blo, da se na s več skupaj zmeni, pa se zapeljemo dol. Jz sem bil zadnji dve leti tam in je bilo več kot odlično - kamping ob morju, roštiljade, pivce...

Jz grem v vsakem primeru, bi pa rad mel s sabo kakšnega sotrpina, saj zna biti vožnja do Pule kar dolgočasna... (ni ovinkov). Je pa vse poplačano na cilju.... :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan :D odkar me ni bilo tu gr ste se pomenili za štiri strani, pripravili promocijsko vožnjo radeljskega kluba, se napijali najedali in ono kako se že reče... mi smo z dopusta bosna prekrasna, črna gora tudi, republika dalmacija je pa zakon. pol so pa itak sami hrvati :blink: vglavnem ajm bek, a sem prav napisal al bi moral ajm bi bek :( :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bikec - Pula je konc avgusta - zadnji vikend. Od 1. do 3. je pa Ivarčko. A boš znal tja prit??? al se zmenimo, da nas gre več??? :P

Marijan - velkom bek!!!

V bližnji prihodnosti se je treba zmenit za enga kufetka, ker če ne, bom jaz pozabila, kak vi vun zgledite!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marijan pozdravljen nazaj ... dej povej mal bolj podrobno kako je blo ... :rolleyes:

Če bo čez vikend lepo vreme prihajam na Koroško, tako da zaželjen kak drink, dva, trije ... :D

Alka hvala, ker me še maraš ;) :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marijan pozdravljen nazaj ... dej povej mal bolj podrobno kako je blo ... :rolleyes:

Če bo čez vikend lepo vreme prihajam na Koroško, tako da zaželjen kak drink, dva, trije ... :D

Alka hvala, ker me še maraš ;) :D :P

Vale a veš kok sem fauš Alki, ker je uživala na tvojem mopedu, jaz ga tud nimam. A bi mene tud zapelkjala, pa bi men tud pasalo za tabo sedet :D Žal me ta teden ni več, ker odhajam na jug, tako, da se imejte fajn in max uživajte in po pameti <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan :D odkar me ni bilo tu gr ste se pomenili za štiri strani, pripravili promocijsko vožnjo radeljskega kluba, se napijali najedali in ono kako se že reče... mi smo z dopusta bosna prekrasna, črna gora tudi, republika dalmacija je pa zakon. pol so pa itak sami hrvati :blink: vglavnem ajm bek, a sem prav napisal al bi moral ajm bi bek :( :D :P

Marjan najbolj smo te pogrešali na tabli, nekam prazna je bila. Jao zamudil, pa si dober piknik ob otvoritvi kluba Fenix v Radljah. Naj te malo potolažim, da bo še eden malo žirši in lahko takrat vse nadoknadiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz grem v vsakem primeru, bi pa rad mel s sabo kakšnega sotrpina, saj zna biti vožnja do Pule kar dolgočasna... (ni ovinkov). Je pa vse poplačano na cilju.... :D :P

:o :o

Dolgočasna??? Pa saj ne misliš resno. :o :o

Bo treba malo bolj "pognat", pa se avtocest izogibat... :P :P :ph34r:

Relacija je (vsaj) zame idealna za v, recimo, nedeljo zjutraj. Prazna široka cesta, mala verjetnost policajev, ovnek za ovinkom. Poezija.

(dveureodmariboradopule press) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Furi! Ne furamo vsi Peko 41 - tako kot ti. :P Eni mamo bolj švohcene motorčke, pa ni kaj gnati ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pooaa Alka a u zivo si pa tega ne upas priznat....v navidezni resnicnosti si pa kr dokaj odkrita pa realna :))....samo cakam se izpoved, ko bos rekla čoper je ZAKON in ne DREKPUMPA!!!!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga schani! Kdaj se dobiva v Zanzibarju - pa da ti VSE priznam! O drekpumpah me pa pri mojem stotem letu vprašaj! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel nazaj Marijan!

Alka glede zbora se motiš - očitno bosta letos spet dva - enako kot predlani. sem dobil mial od organizatorjev:

Hello bikers,

Biker Days is this year from 1-3.08.2003. and always in Pula - soon on web pages all informations - www.bikerdays.com...

bd_r2_c3.gif

A pol gremo - to je uni zbor na obali... :rolleyes: B) :D

več info na www.bikerdays.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejeje zopet dva pa verjetno v istem terminu huh ga.... :D

ejga Marjan naredi krožno vožnjo in preglej oba, saj ni težko, ker nista dost narazen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alkica moja - kaka kavica čez vikend - Vale je v SG-ju ... če se seveda še družiš z mano ... :P

Aja, kako ti je vščeč spodnji BTP :D :D :D

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zej Korošci! Kje se dobimo Vale na čast. Takle velecenjeni obisk s Primorske pa že mormo dočakat...

Valda Vale, da se še družim s tabo - za kavico VSE!!! :P BTP rulz!

A se dobimo v soboto na Ivarčkem ob treh al pade kak drugi predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zej Korošci! Kje se dobimo Vale na čast. Takle velecenjeni obisk s Primorske pa že mormo dočakat...

Valda Vale, da se še družim s tabo - za kavico VSE!!! :P BTP rulz!

A se dobimo v soboto na Ivarčkem ob treh al pade kak drugi predlog?

Če pride še kdo velja ob 15.00 na Ivarčkem v soboto ... halo Korošci kaj zdej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa delala :( :( .. imam eno prireditev v Idriji...

Če ne prej, se pojavim, ko bom imela dopust in ko bo tu že moj Benjamin ;) :) :)

Spijte eno kavico ali pa pivo ali karkoli že... še zame!

Pozdrav vsem! ;)

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav vam bodi ... ko vas ni blo ... mi smo se meli prav fajn ... pa še Štajerci so bli zraven ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jz sem se ta vikend namakal na slovenski obali... Vale na koroško - korošci na primorsko... :o :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!