Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Oto (otog) se je ponesrečil s svojim bivšim motorjem na otoku Viru v nedeljo zvečer (17.08.2003). Trčil je v osebni avto, ki je nenadoma zavil levo, ko ga je Oto že prehiteval. V ponedeljek je bil operiran v zadarski bolnišnici. Včeraj popoldne so ga s helikopterjem prepeljali v mariborsko bolnišnico, kjer bodo nadaljevali zdravljenje. Ko bo lahko sprejemal obiske, vam bom javil, v bolnišnico pa ne kličite. Motor sem včeraj pripeljal z Vira na domačo lokacijo. Želimo mu hitro in uspešno okrevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otog! Želim ti čimprejšnje okrevanje... :o :)

Po dopustu sem spet z vami! Žalostna novica je, da nisem več motorist - motor je šel pa-pa! Prodan, da ne bo pomote... B)

Kljub mojemu nemotorističnemu statusu se lahko zmenimo za kako pijačo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Otogovem stanju po nesreči lahko prebereš več v kategoriji Ostalo/Kr' neki/Žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, a Otogu gre že kaj bolje in da ste ostali vi še celi, ker se nbeden ne javlja...

Ko sem prišel iz morja sem slišal nekaj o nesrečah na Koroškem in o smrtnih žrtvah - tistega iz Holmeca sem celo oznal na videz... :(

Javite se banda!!!! :o :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokorno se javljam! :P

Ker vem, da je Vale na Koroškem in da bo tukaj še nekaj časa, bi se lahko zmenli za kako pijačo.

Kdor je za, naj dvigne roko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z največjim veseljem elbarto, če mi seveda svetuješ, kako jo naj uporabim.

Evo, z miško idi na spodnjo sliko ter si jo shrani na računalnik (klikneš desni gumb in izbereš "save picture as" oz. "shrani sliko kot" če imaš slo winse) in si seveda zapomniš, kam jo boš shranila.

Potem greš v svoj kontrolni center, kjer najdeš pod moj profil "avatar".

zrolaš malo dol, klikneš gumb "browse" in označis sliko, ki si jo malo prej shranila.

klikneš "posodobi avatar" in voila!

Če ti pa ne gre, pa me pokliči na mojo brojko.

LP, El b.

p.s. zakaj si se morala na novo prijavit na forum?

post-12-1062335601.jpg

Popravljeno . Popravil elbarto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala elbarto!!! Lubija ti pa ne dam, da me ne bo pol D. po Mb lovila. Bova pa eno pijačo zato skup spila (spomni me :P )!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokorno se javljam!  :P

Ker vem, da je Vale na Koroškem in da bo tukaj še nekaj časa, bi se lahko zmenli za kako pijačo.

Kdor je za, naj dvigne roko.

Sem za, bi rad, želim, hočem...pa n' vem ne kdaj, ne kje???

:P :) :D :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kako kaj koroški motosvtovci? Ste se že vsi pogreznili v zimsko spanje.

sem v nedeljo srečal Marijana in ženo na igri, pa sem si rekel, da moram malo pobarat kaj počnete v teh lepih jesenskih dneh.

Ko se vozim z avtom po cestah vidim vsak dan več Korošcev na motorjih, jaz pa brez... :( Se še vozite al ste že vsi odjavli motorje. Če komu kakšen motor kje stoji, se jaz priporočam za kako furo, mi je končno potekla omejitev A-350 in sem NEOMEJEN!!!

No, pa lep pozdrav in javite se kaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve Korošici zadnje čase po Primorski in Krasu klativa ... prav fajn je, ker je precej bolj toplo ... motorja pa ne odjavljam ... pri nas na Primorskem se ga ne splača spljoh ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem tu, vsak dan prebiram motomars ampak mi je bil bolj všečprej motosvet, na motor se včasih še vsedem ampak se mizdi da sem že malo utrujen :zzz: lete so tu kurba pa menda ja ne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marijan, Marijan!

Seveda še niso lete tu, sam sezona je bila kr dolga... :P

Enim je pač fajn Vale - vas bomo prišli obiskat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bikec - jaz motorja ne bom odjavla, pa lahko prideš sprobat, če še znaš sedet na taki čudni rohneči zadevi. Ni boh ve kaj, malo več je pa le kot tvoj. Pa zdaj ko mam zic znižan, ni niti kaj extra večji od tvojga, tako da ti sprememba ne bo prevelika. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha... :P :D

Hvala za ponudbo... Bom verjetno sprejel - saj drugače mi tudi gianni svojega ZZ-R 600 posodi, ampak se bom potrudil, da se privadim tvojemu motorčku s 50 KM manj... :rolleyes: B)

Malo heca...

Kje ste ostali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni korošci (da vas malo zbudim iz spanca)!

V MB krožku je že kar nekaj časa govora o dejstvu, da smo motoristi sorazmerno pogosti

porabniki krvi in njenih derivatov, katerih pa, žal prepogosto, primanjkuje v prav vseh slovenskih bolnišnicah.

Nam vsem bi radi dali malo zagona in pripravili motosvetovce in ostale motoriste, da bi naslednji teden, recimo v torek in/ali sredo, v sklopu svojih sekcij, krožkov... organizirano stopili do lokalne bolnišnice in zavihali rokave!

Več o tem v TEJ TEMI...

Lep motoristični pozdrav iz Maribora!

Windsurf

p.s.: sporočilo z enako vsebino bo objavljeno v vsaki sekciji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo ravno zadnjič na "srečanju" Primorske sekcije ugotovili, da smo vsi za, tako da se bom te akcije udeležila kar na Primorskem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Vale: Pohvalno, a žal je od "vsi za" do "vsi na oddelku za transfuzijo" osip neverjetno velik... :cry:

Zato toliko truda in pisanja...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
@Vale: Pohvalno, a žal je od "vsi za" do "vsi na oddelku za transfuzijo" osip neverjetno velik... :cry:

Zato toliko truda in pisanja...

LP

Windsurf

Pa kako prav maš od VSI smo prišli na TRI ... sicer ne spada v to sekcijo ma vseeno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte, koroški motoristi!

Jutri 30.10. od 7. do 9. ure v bolnici v Slovenj Gradcu, v kletnih prostorih kirurgije! Pa menda ja ne bova samo dva ali trije tam sedeli?! :( Malo poglejte slike z mariborskega konca - polna čakalnica folka!

LP Dina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je Korošce pač težko "zbuditi", sem jaz raje kr k Mariborčanom šla. Žal pa mi niso hoteli vzeti krvi. :cry:

Dina dobrodošla med nami!!! Upam, da bova zdaj vsaj dve, ki bova občasno kaj napisali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!