Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Vale!! Na seznamu zravn Alke nekoga napisi, al pa krtkneki (tud ce ne obstaja nj bo Alka+Fhsurghn ); sam da bo lepo zgledlo, da je par... da nebo edina brez. :afro1: Aja, sej ni edina... mmmm :unsure:

Popravljeno . Popravil Kreativc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otoq sprašuje v kateri gostilni bo to in če bo lahko z vozičkom zraven prišel (da ni kakšnih stopnic)!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Master007 - glede na tvoje mišice, pa res ne rabimo vozička!

Kreativc - kdo pa še je brez??? A spet ne bom edina?!?! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misli, da mu ni največja želja, da bi ga jaz nosil naokoli!  :P  .)  B)

Tvoje mišice bomo rabli samo toliko, da ga spravimo preko 2 ali 3 stopnic na vhodu v gostilno. Potem pa ga ne bo več treba nosit.

Če pa kdo stanuje blizu te gostilne, pa bi morda le malo pogledal, kako široki prehodi oz. vrata so med prostori, da se ne bomo kje zagozdli :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni straha, da bi se pri Roginatu kje zagozdili, ker majo velika vrata in tri ali štiri stopnice na vhodu, ki jih bomo zlahka premagali.

Za vegi meni vam še vse sporočim, ker ste večinoma vsi za kaj drugega kot pa ribo, tako da se morem dogovorit z gostitelji kaj bodo ponudli. Prosim vas vse vegije, da vzamete v zakup, da ne vem kakšne izbire nimajo, ker ipak slovijo po kolinah in dobrotah iz svinje, tako da vam še sporočim točen meni in ceno. Vem pa da imajo postrvi zelo dobre... čeprav kot ste napisali, ste pravi vegiji, pa tut teh ne jeste ...

Vse ostale mrhovinarje pa nas čakajo krvavice, pečenice, zaseka, grumpi in vse ostale svinjarije :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ostale mrhovinarje pa nas čakajo krvavice, pečenice, zaseka, grumpi in vse ostale svinjarije :yea2:

Uhh, Vale. Ob taki ponudbi pa se mene zamika, da bi kr za oba narocil vegi meni. Ostajam pr mesnem, ce bo kaka normalna klobasica, sam KRVAVIC NEEEE!! Je kdo gledal vceraj, kako jih pripravljajo :BUA: :BUA: bruhuhu. Grumpov pa tud ne jem, ker so se mi "zagravzali" ko sem gledav bico z kakim uzitkom jih jé! ..kot bi dozivljala deveti orgazem zapored.(boga bica) Spet bruhuhu. Pa dobr, bom z naso kaj zase; hope.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni straha, da bi se pri Roginatu kje zagozdili, ker majo velika vrata in tri ali štiri stopnice na vhodu, ki jih bomo zlahka premagali.

Žal sva se z Otom "zagozdila" že pred "Roginatom", ker do 7.feb. ne bova zmogla urediti vsega, kar potrebujemo doma, da bi spet lahko prišel na vikend. :(

Zato moram odpovedat najino udeležbo in se zahvalit vsem, ki ste bili pripravljeni pomagat.

Istočasno pa vam obljubljava, da prideva takoj, ko bo to možno, na naslednje srečanje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki pa že lahko zdej povem za tiste, ki boste ribo papali ... bo čista pristna domača postrv iz njihovega domačega ribnika (preverjeno je dobra) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!

Čakam na info!!!

:blink: a zdaj pa boš na Koroško žret hodo???? Pacek <_< !

Čeprav, če dobro pomislim........jaz bom februarja tud lačen..... :unsure:

Vale piši me na seznam..........LAČEEEEEEEN!!!!!!!

pa lepe pozdrave na Koroško DTW B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooooooooo Dawek dobrodošel ... že pišem ... a samega al še s kom :? ... a vegi al mesni meni :? (tortelinov pa rižote nimajo :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Windsurf (mesni)

2. Pthor (riba)

3. Alka (riba)

3. Marijan (mesni)

4. Dina (mesni)

5. Aja (mesni)

6. Beno (mesni)

7. Master (mesni)

8. Petra (??? še sporočimo)

9. Kreativc (mesni)

10. Vesna (??? še sporočimo)

11. Dawe The Wave (mesni, brez tortelinov :P )

12. Mario (mesni)

13. Vale (mesni)

15. Oto + Bina (še vedno upamo, da prideta na mesnega in držimo pesti)

17. Jaša (baje pride, čeprav ne verjamem dokler ga ne vidimi)

A KDO VE KAJ JE Z MALIM BIKOM :hmm: :? :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali bik je čisto v delo pado sma se pogovarjala in če mu bo uspelo bo prišel če ne pač ne. bom mu dal malo špeheca za koštat če bo prišo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bikec sej je samo kosilo ob treh popoldan, ni neka velika gauda ... une dve urci fraj si pa morš mal vzet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreativc - če se do 7.2. ne boš nič naučil, te tud tista dva dneva ne bota spasila. Tako da... izgovor je samo smrt. Mogoče je pa to priložnost, da se po dolgem cajtu spet vidiva. V bazi nama nika ne rata. A Schani ne pride?

Mogoče pa naš Bikec hujša in zato ne upa na kosilo prit?!?! Čeprav, če se ne motim, je uno pico zadnjič do konca pojedel.

KOMAJ ČAKAM!!! LAAAČNAAAAAAAAAAAA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!