Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Ja -že tri tedne ( :rolleyes: ) hodim v "pravo" službo, poleg tega pa še vedno opravljam ta staro - honorarno.

Se bo treba ene rešit, da bo cajt za živet... B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer žal nimam časa - hodim v službo, kjer je 10-12 urni delavnik nekaj čisto normalnega, nadure pa se ne plačujejo... :wacko:

Welcome to the jungle :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali bik - velkam to d klab!

(vsega hudega se človek navadi, tudi delat in redno plačo prejemat!) :naughty:

kaj ko se ta plača ne raztegne kot prej ko delaš honorarno, malo tu malo tam pol si pa presenečen koliko si dobil :o :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali bik - velkam to d klab!

(vsega hudega se človek navadi, tudi delat in redno plačo prejemat!)  :naughty:

kaj ko se ta plača ne raztegne kot prej ko delaš honorarno, malo tu malo tam pol si pa presenečen koliko si dobil :o :yea2:

Ja res... pa odkar sem redno zaposlena je sicer res, da imam parkrat višje dohodke mesečno, kot prej... a začuda :hmm: tudi parkrat manj denarja kot prej!! (stroški stroški stroški... avto, pa motor, pa stanovanje, pa vse ostalo, za kar so prej še starši še kaj primaknili...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreativc & Schani!!!

Vale, Alla pa jaz gremo v torek na mariborski krožek. Gresta zraven?!?! Lahko gre seveda še kdo drug, če hoče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za dobre želje in nasvete - bom povedal kako bo, ko bo prva plača... :P Tako ali tako jo je treba zapiti!!!

Prednost je, da bom lahko kdaj vzel kredit za nov motor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nam delaj Bikec. Da se bomo lahko spomladi skup furali in odkrivali lepote Koroške in ostale Slovenije.

Pa glej, da nas obvestiš, kdaj bo prva plača. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreativc & Schani!!!

Vale, Alla pa jaz gremo v torek na mariborski krožek. Gresta zraven?!?! Lahko gre seveda še kdo drug, če hoče!

Pridem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreativc & Schani!!!

Vale, Alla pa jaz gremo v torek na mariborski krožek. Gresta zraven?!?! Lahko gre seveda še kdo drug, če hoče!

Joj! Z veseljem.. ce boma zbrala tolk poguma.. a z tvojim novim avtom? Sej bos lepo vozikala? Bom jaz Schanija obvestiv, pa se bomo zmenli kdaj tocno odrinemo. Hvala za povabilo. Ajdi! :004 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreativc & Schani!!!

Vale, Alla pa jaz gremo v torek na mariborski krožek. Gresta zraven?!?! Lahko gre seveda še kdo drug, če hoče!

Pridem....

:lol1: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004 :004 :004 :wub: vauuuuuu

to je za 53 stran koroške sekcije :D :OK: :yea2:

Popravljeno . Popravil marijan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keki!

Dobimo se pri meni, točno uro ti še sporočim!!! :P Pa motor ne pozabi! :ph34r:

To je ja ze juuutri!??! Motor bom pa tezko zravn vzev, ker sem vizir odmontirav, brez njega se pa pozimi nikakor ne vozim!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korošci, pa kaj je to z vami? :?

Ste bolj škrti kot Gorenjci, Škoti in Savinjčani skupaj. :naughty:

Nikakor ne zberete tistega denarja, da bi na Sončni upravi plačali za dodatno gretje.

Se človek pelje po toplem in sončnem vremenu, a komaj prilezeš čez tisti hrib v Mislinjo, že začne zebsti v prste na rokah in po stegnih. Potem pa nekako prilezeš do Mute in zopet je toplo tako, kot mora biti.

Ts, ts, ne bi si mislil, da ste takšni ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim Brrrm, da si okusil naše podnebje. Pa zakaj bi mi sonce kupovali, če spomladi itak samo pride?!?! Nauk tvoje zgodbe: Ne sili pozimi na Koroško (vsaj z motorjem ne).

Kreativc: kak zej za jutr???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaaaa. Fenix ridersi smo potem na toplem. Vozim se pa itak raje proti MBju kot pa proti dravskem toku. Koroska je res mrzla v tem casu, poleti pa prav pase. Koroski pir poleti bol odzeja kot kjerkoli :P A mam res?

Alka: matr, dans grem v Graz, Schani pa se menda fuuull uci ker ima 2 izpita drug tedn. Hvala za povabilo. Drugic. Enkrat naju bos pa ze spravla dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm...Kreativc..beseda FUL je malo pretirana to tk ves B) Res da je guzva v soli..sploh ce stare grehe popravlas B) Ja alka hvala za enkrat ..cez 14 dni bo zihr cajt tk, da upam da tej odrinemo (SMENT ..LIH TISTI CAJT BOJO REZULTATI :cry: )bom mev vsej razlog kak pir vec spit :OK: ...Drgac pa v bazo pridirkaj bomo kero rekli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schani! Jaz sem ja full napisav zato, da bi tvoja mama vidla kolk se ti res ucis, ce bi slucajno listala po forumu :lol:

Alka!: dejmo se dobit v bazi.. bos mal povedla kk je blo v LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm povedat, da je Alka zelo mocna. Mocna mislim kot mocna! Pred njo je uspesna kariera med mocnimi. Si bo mogla se kak mocnejsi motor nabavit; vsaj tolk kot je njen avto - v kubikih govorim :D ..kaj sem ze htev napisat? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!