Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

še vas moram obvestit glede NFS

dejte prosim prebrat v pravi temi in se zmenite, kdo bo v vašem koncu pobral denar in ga nato prnesu v OLP

ej, pa sej ne, da neb smel v OLP pridt........ ampak verjetn vsi ne boste mogl

lp

Haloo Korošci?

Kdo torej hodi v Lj, mu dam za majice in pir :drinking: , da mi jih dvigne, ok?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali bik zadje čase bolj poredko zahaja v Lj - no ja, samo skoraj vsak teden... :lol: Ampak kot vedno - nikoli ob sredah - izpiti so ponavadi v petek, zagovore mam v torek, ob četrtkih pa konsultacija za diplomo - torej nikoli nisem v LJ ob sredah! :( :cry:

Dragi motosvetovci - naredil sem najtežji izpit!!!!!!! 8) Srečen kot strela, zdaj me še eden čaka 13. decembra - žal spet petek.

Pol se pa res moramo zmenit za en pir!!! Lep pozdrav vsem!!!

P.S.: Tudi jaz ne grem na NFS, bi pa rad imel majice... Če bo kdo našel kakšen način naj mi sporoči!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

čakam, da se malo ogreje pol pa mopi z garaže :D

bik vsi smo na forumu, povej kako je z izpitom, pa kaj je novega na koroškem, še snega imajo v ljubljani več kot mi, pa vse se dogaja v ljubljani pi... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vsem srečno, pa zdravo, pa veliko varnih km..... :D 8)

O novi člani na Koroškem - ODLIČNO!!! Kdaj se dobimo na piru!? Predlagam Marijanovo novo moto sobico....

PA LP vsem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali bik...pa nismo tolk novi,,,smo se ze na ivarckem vidli,ce se se spomnis :) ....ja srecnega pa varnega tud z moje starni v letu 2003!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e moj mali bikec soba je še v tako surovem stanju kot je bila na začetku gradnje, sedaj bom šele štrom porihtal, pol pa tlaki, pa ometi aja najprej moram pa tastare motorje nekam deponirat za boljše čase, ko bo več dnarja za obnovitev :D

na piru se pa lahko kje dobimo, primus ima verjetno tudi kakšen bife poleg vulkanizerstva v radljah pa bi se lahko kak dan dobli, pa da čujemo kak klub se dela v radljah poleg veteranskega ki ga že imajo - maček kompanija. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem za stvar... :D Pira se mi vedno lušta... :wink:

Sporočite kraj, datum in uro, pa bom tam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

DELA SE NA TEM-OTO-G VSE VE HAHA

Halloo moji radovedneži! :P

res imate prave informacije, da se bo nekaj premaknilo glede organiziranosti motoristov v Radljah in okolici. Na mojem spisku vas je 51, ki boste v tem tednu dobili vabilo za ustanovno srečanje, ki bo predvidoma 18.01. ob 10h v gostilni Pogorelčnik-Ludo. Vse ostalo boste pravočasno izvedeli na kraju samem, OK?

Mali bik, Marjan, Vale in ostala druščina boste obveščeni preko foruma in seveda vabljeni.

Schani_ veš, da ti ne bom več odgovarjal, če boš na tem forumu pisaril v slengu.

LP vsem :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :o Se opravicujem...nisem vedel, da ste tako uradni tu :oops: , glede na to, da se tu zbira vecina koroscev za katere bi lahko rekel ....SMO PA JA SAMI DOMACI!!ok se bom drzal pravil! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuuuuu ti šment :? :? ....ste pa strogo slovensko knjižno uradni tu na Koroškem :shock: :shock: :roll: :( .... sočutje do schanita :wink:

Puzdrauleni pa usi pu vrst...fajn budte, pa jn vlk sjerbuuusss, s tukile iz Zasavja....,kurja, upam de se kmal ke vidmo, če nje prej, pa spumlad na cest :wink: :lol: :lol:

...prevod: Lep pozdrav vsem Korošcem iz Zasavja, upam da se kmalu kaj srečamo, če ne prej, pa spomladi na cesti :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đani ni treba prevajat sem vse zastopil, je pa res da mi še nimamo slovarja koroškega jezika kakor ga imate vi zasavci pa čeprav samo za izija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuuuuu ti šment :? :? ....ste pa strogo slovensko knjižno uradni tu na Koroškem :shock: :shock: :roll: :( .... sočutje do schanita :wink:

Puzdrauleni pa usi pu vrst...fajn budte, pa jn vlk sjerbuuusss, s tukile iz Zasavja....,kurja, upam de se kmal ke vidmo, če nje prej, pa spumlad na cest :wink: :lol: :lol:

...prevod: Lep pozdrav vsem Korošcem iz Zasavja, upam da se kmalu kaj srečamo, če ne prej, pa spomladi na cesti :wink: :lol: :lol:

Ali ti ni znana Netetika? Tudi jaz se osebno rad pogovarjam v "materinščini", na tabli ali drugod na intrenetu pa je prav, da uporabljamo slovenščino, saj se drugače prekmurci in ljubljančani ne bodo več razumeli. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :o Se opravicujem...nisem vedel, da ste tako uradni tu :oops: , glede na to, da se tu zbira vecina koroscev za katere bi lahko rekel ....SMO PA JA SAMI DOMACI!!ok se bom drzal pravil! :)

..saj ni bilo mišljeno tako hudo resno kot sem ti napisal :wink:

Ker sem glede na svojo poklicno delo naučen, da moramo in naj bi na medmrežju spoštovali leporečje, ga prenašam naprej in menim, da je prav. Saj pogovarjamo se na Koroškem čist drgač, a ne?

Sedaj je moja prvotna informacija tudi uradna:

v soboto 18.01.2003 ob 10h, restavracija Pogorelčnik, Radlje.

ustanovni sestanek druščine motoristov iz bivše občine Radlje ob Dravi :lol: Vabilo velja tudi ostalim na Koroškem, ki bi se želeli pridružiti brez obveznosti.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bivše občine-pa ne da je Alan spremenil kaj na tem področju?

..sedanja je Alanova, bivša pa je stara iz časa SFRJ, ko smo bili še skupaj od Vuzenice do Ožbalta! Tako se mi pogovarjamo, da vemo za obseg.

LP :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj mi je pa jasno, ravnška občina pred do črne in nazaj in po vojni samo ravne z okolico, a sem zadel poanto?

Yes bogami, vse si trofo. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oto, nekje sem že spraševal,vem da je vprašanje butasto pa vseeno, a ni v radljah že ustanovljen nekakšen klub-kolikor vem pod okriljem starodobnikov oz. mačkom, pa misliš da se ne bi tu nekje povezali, samo moje mnenje dva kluba na tako malem področju? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!