Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

oto, nekje sem že spraševal,vem da je vprašanje butasto pa vseeno, a ni v radljah že ustanovljen nekakšen klub-kolikor vem pod okriljem starodobnikov oz. mačkom, pa misliš da se ne bi tu ........? :D

Ja imaš prav. Obstaja klub oldtaimerjev, ki vključuje motorje, mopede, avte, itd. Klub pa, kolikor mi je znano ni registriran, ampak ima samo naziv. Edini, ki je registriran me PAS Brothers iz Vuzenice, ki pa ne deluje več.

V soboto bo naše prvo skupno srečanje in se bomo dogovorili kaj in kako se bomo družili. Moje osebno mnenje je, da sploh ni potrebna kašna organizacijska oblika. Dovolj je če smo seznanjeni na enem mestu o dogajanju, kje se tedensko sestajamo in izmenjavamo informacije. Za kasneje se pa vidi odvisno od želja in potreb motoristov.

LP :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rade volje bi prišla v Radlje, pa imam druge obveznosti. Se bom pa rade volje udeležila kakšnega izleta :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rade volje bi prišla v Radlje, pa imam druge obveznosti. Se bom pa rade volje udeležila kakšnega izleta :lol:

Vale, kaj če bi pustila tiste obveznosti in ti mi naložimo kašne bolj prijetne? :wink:

LP

PS: ne bom pozabil in te bom vabil na srečanje ali izlet!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rade volje bi prišla v Radlje, pa imam druge obveznosti. Se bom pa rade volje udeležila kakšnega izleta :lol:

Vale, kaj če bi pustila tiste obveznosti in ti mi naložimo kašne bolj prijetne? :wink:

LP

PS: ne bom pozabil in te bom vabil na srečanje ali izlet!! :lol:

Veš kaj, tri leta že nisem smučala (kar sicer zelo rada počnem) in v soboto imam priliko, da se zopet zapodim po belih strminah! Še sejem v Padovi sem zaradi tega brisala! Drugič :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, kaj če bi pustila tiste obveznosti in ti mi naložimo kašne bolj prijetne? :wink:

LP

PS: ne bom pozabil in te bom vabil na srečanje ali izlet!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Schani, gospod sosed in ostali domaci! Morm rect, da je biv prvi sestanek radeljskih motoristov zelo zanimiv... V Radljah se bikerjem nedvomno obetajo dobri casi. Vse pohvale tistim, ki so in se bodo naredli kaj za to. Se vedno mi pa ni jasno, od kod za hudica 51 motoristov :?: :!: Se mi zdi, da motokultivatorjev in pa kakih delovnih strojev nebi rabli vabit v to "druzenje". Ali pac. Dobr je, dost za enkrat! PaPa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Schani, gospod sosed in ostali domaci! Morm rect, da je biv prvi sestanek radeljskih motoristov zelo zanimiv... V Radljah se bikerjem nedvomno obetajo dobri casi. Vse pohvale tistim, ki so in se bodo naredli kaj za to. Se vedno mi pa ni jasno, od kod za hudica 51 motoristov :?: :!: Se mi zdi, da motokultivatorjev in pa kakih delovnih strojev nebi rabli vabit v to "druzenje". Ali pac. Dobr je, dost za enkrat! PaPa!

Zanimivo, da te pripombe nisi podal na sestanku !

Je pa tudi res, da so manjkali nekateri, ki spadajo v razred motokultivatorjev, ker imajo mopede nad 1000 ccm.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj banda!

Kaj je bilo pol z ustanovnim srečanjem nevemčesa 18. januarja!? :o :shock:

Ste pisali o nekih vabilih, ampak dobil nisem ničesar?

Pa za naš kofe oz. pir bi se tudi že lahko dogovorili....

LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e moj bikec, ti bi kar pisno vabilo a, pa saj je oto napisal na koroškem forumu, da smo vsi vabljeni. bo pa sedaj moral napisati kaj več, pa še vedno smo za pir v radljah, a ne primus?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oj Marijan! Sem zgleda narobe prebral... :oops:

Seveda pa še vedno podpiram pir v radljah - čimprej! Če ne se bomo že z mopedi pripeljali... :shock: :lol:

A se zmenimo kaj, pa gremo pogleda kaj na naš mariborski krožek - kao koroška odprava... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z radlčani pa zgleda ni nič, noben ne reče za piring, pa sem fejst žejn. za obisk se bomo pa zmenli , pa gremo z motorji bo bolj lušno. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No, Korošci kaj je zdaj? Se nobenmu več na Ivarčko ne ljubi? Jaz sem prejšnjo soboto hotla eno pijačko gor zorganizirat, pa ste bili vsi nedosegljivi. Kaj zdaj to?

Se bomo še kaj dobil al kaj? No, mene zdaj naslednja dva vikenda ne bo na Koroško, pol bo pa že itak sredi motoristične sezone :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Korošci kaj je zdaj? Se nobenmu več na Ivarčko ne ljubi? Jaz sem prejšnjo soboto hotla eno pijačko gor zorganizirat, pa ste bili vsi nedosegljivi. Kaj zdaj to?

Se bomo še kaj dobil al kaj? No, mene zdaj naslednja dva vikenda ne bo na Koroško, pol bo pa že itak sredi motoristične sezone :wink:

Kak smo bili nedosegljivi? Saj nič nisi javila na tablo ali na GSM, ki je najbolj siguren :wink: Pa sa veš, da za pijačo smo vedno.

V vednost : v tem mesecu se bo zgodilo, da bomo imeli definitivni ustanovni sestanek kluba motoristov v Radljah in takrat bom to tudi objavil in vas seveda povabil na pir, tebe posebej Mačica.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dan smo tu, sobota je bila pa dan za po vodi hodit, končno se je odprla ribolovna sezona. sem bil cel dan v vodi. iverčko ob sobotah pa itak še velja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak smo bili nedosegljivi? Saj nič nisi javila na tablo ali na GSM, ki je najbolj siguren :wink: Pa sa veš, da za pijačo smo vedno.

LP

Tukaj nisem nič javila, ker nisem nič planirala.

Otog, ti si pa vmes cifro spremenil in meni nič javil (kakopanajtepolpokličempress), mali bik je bil nedosegljiv, od ostalih pa cifer nimam (žal). No. Tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je stvar tako daleč, da bomo imeli v petek 14.3. ustanovni sestanek Moto kluba ..... v Radljah. Ko bomo porihtali vse papirje, ki iz tega izhajajo, je v aprilu predvideno moto srečanje na katerega (upam, da boste že vsi poregirtrirali) boste vabljeni tako kot se šika. :lol: :lol:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sn zi cist v lufto zarad ttga lepega vremena!!! Komaj cakam, da nabavim mopija! Letosnja sezona bo divja! Koncno zgleda da bomo radlcani bol zorganizirani, tak da se bomo fkup pelali!! iiiiii!!!(Vse cestitke in pohvale Otonu G in ostalim trem al stirim, kste spravli fkup razkroplene motoristicne samotarje v Radlah!) Pa ne sam pet motoristov! Edina skoda je, da ni vec "pravih" motorjev v Radljah; da so same plastike, kroma pa tak malo. Pa sej, bomo pa tisti redki kruzerasi bol izstopali... Pa se tej vidimo, a ne! AJDIBAJDI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem. Lahko, da ga kje še majo. Sam jaz mislim, da tudi če ga še majo je bolj kisu podoben.

Ti bi pa tut sam pil. Najprej refošk, zdaj mošt :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi pa tut sam pil. Najprej refošk, zdaj mošt :lol:

... saj bi jedel tudi ... črn koroški kruh + primorski pršut + bovški sir + dalmatisnke olive ... pa na pogled na morje ne pozabiti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!