Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

dobra ti je bila ta izbira izi, tudi sam bi se tako odločil, ampak dodal bi pa še savinjski želodec, tega pa ne smeš izpustit. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne pozabite radlčani na sobotna srečanja na iverčkem :D :D tretja ura popoldanska :D :D

Marjan, predvideno je, da se bomo ob sobotah med 2-3. uro zbirali v Radljah, polj pa na potep, tudi Ivarčko bo vmes.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Edina skoda je, da ni vec "pravih" motorjev v Radljah; da so same plastike, kroma pa tak malo. Pa sej, bomo pa tisti redki kruzerasi bol izstopali... Pa se tej vidimo, a ne! AJDIBAJDI

Ti ni znano za najnovejšega v Radljah ? 1000 ccm Honda crouser, sam chrom ga je !! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne pozabite radlčani na sobotna srečanja na iverčkem :D :D tretja ura popoldanska :D :D

Marjan, predvideno je, da se bomo ob sobotah med 2-3. uro zbirali v Radljah, polj pa na potep, tudi Ivarčko bo vmes.

LP

Takoj, ko dobim mojo Divo vas pridem pogledat! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo ob 15h v soboto na Ivarčkem... pridem, tako ali drugače. Upam da tako... :D

Vale, ti pošljem mojo tel. na PM, pa se lahko tudi še slišiva :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me tepst, ampak sem čisto izven teh moto for. Kaj se torej dogaja na Vranskem in zakaj bomo vsi tam... :oops: :D

Drugače pa se tudi Korošci prebujamo... :wink: Počasi pa ziher!!!

Kaj pa vreme? Nekoliko slabo kaže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me tepst, ampak sem čisto izven teh moto for. Kaj se torej dogaja na Vranskem in zakaj bomo vsi tam... :oops: :D

Drugače pa se tudi Korošci prebujamo... :wink: Počasi pa ziher!!!

Kaj pa vreme? Nekoliko slabo kaže...

Bikec, na Vranskem je skupščina društva MAKSI :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.redni občni zbor :D

..v zakonu o društvih piše, da se najmnaj enkrat letno izvede skupščina, to skupni sestanek vseh članov društva, ki je najvišji organ. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus junaki!

Kako kaj? Jz sem danes naredil svoje prve kilometre - prav fajn - saj mam občutek, da mojih 36 konjčkov vleče kot kakih 80 KM... :D

Kako je bilo na vašem srečanju v soboto fantje (Vransko) in na vašem punce (Ivarčko)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao sem se zdaj spomno sem še brez motorja, je še vedno v kranju, če bo uspelo v petek ga pripeljat pol z motorjem, če ne pa peš :x :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo jaz pišem.

v soboto ob 9 uri se prične na iverčkem kao mednarodno prvenstvo v preletu s padali, bo vse pisano po luftu :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!