Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

@ Alka, nič bat Bertojevih groženj, ti bom napisal opravičilo, poštemplano, imam štempiljko Društva rejcev bengalskih črvov .)

Kaj ti pomaga štempl, ko pa so ti bila odvzeta vsa pooblastila?!?!?!

@Alka: ti samo pridi, maš pri razredniku (MENI) protekcijo... ti bom par neopravičenih pobrisal, pa bo!

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A samo vidva se bota zmenla? :(

Neeeeee, veš da ne upam sama z neznanim moškim na pijačo (al se mogoč poznamo???).... .)

Ta vikend sem v SG-ju, pa se čujemo! :)

(sam ne mi preveč lušt z motorji delat... :o .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ aja - a brez števca pa se ne moreš pelat??

Menda ne... :wacko: elektronika, pa neke kode, pa kaj vem kaj še...

Bom vprašala serviserja, če pride mal na Koroško na izlet... drugače ga bomo pa šlepali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je korosci!? Js mam letos ze prvih 1000 km za sabo! Pa 75 litrov pokurjenega bencina! Po moje vsi ostali korosci skup nimate tolk! (kurjenje na mestu ne vela!) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je korosci!? Js mam letos ze prvih 1000 km za sabo! Pa 75 litrov pokurjenega bencina! Po moje vsi ostali korosci skup nimate tolk! (kurjenje na mestu ne vela!) :D

:unsure: Js mam 500km .) ,se pravi, da morjo še vsi drugi tjko kop sprajt :D

pol pa maš prav :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste se že začeli kje zbirat...?

Se dobimo v soboto, recimo na Ivarčkem... al pa kje drugje?

V soboto bo menda slabo vreme; v nedeljo rajs. Pa na Ivarckem je po moje se sneg :D ! Naj gre nekdo iz Ravn pogledat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto bo menda slabo vreme; v nedeljo rajs. Pa na Ivarckem je po moje se sneg :D ! Naj gre nekdo iz Ravn pogledat..

Sobota-lepo vreme :notworthy:

Ivarčko-brez snega :OK:

P.S.:imam ze 800km :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pretiravaj zdj z kilometri! :P Sm biv na Ivarckem v soboto, pa ni blo nobenga!!! Blo pa je neki snega.. Drugic se mormo za tocno uro zmenit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ura je lahko stara 15 00, da lahko naredimo pol še kak krog po koroški-recimo, če bomo letos bolj resni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ura je lahko stara 15 00, da lahko naredimo pol še kak krog po koroški-recimo, če bomo letos bolj resni :D

Vredu! Za soboto kaze da bo lepo vreme. Naj bo torej sobota ob tisocpetsto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni banda!

Sem slišal neke govorice, da bo naslednjo soboto v SG-ju testiranje Suzukijev - končno priložnost za mene... :D

A ve kdo kaj več o tem? Grem za vsak primer povprašati danes v avtohišo Odar, mi bodo že povedali.

Če bo, bi se nas lahko več zmenilo, pa da sprobamo malo ta nove suzukije.

LP vsem in varno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo, bi se nas lahko več zmenilo, pa da sprobamo malo ta nove suzukije.

Super! Povej ce bo. Gremo z Kawasakijem gledat Suzukije!

Btw: prekleto aprilsko vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Testiranja Suzukijev so - poleg tega še predstavitev nove Astre, testiranje Chevroletov, itd.

Bo treba pa iti jutri, ko ni toliko dežja napovedanega kot v soboto... <_<

A kdo pride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razočaranje za znoret.... :o :huh: :(

Kljub obljubam in veliko oglaševanja na radio, letakih, itd. suzukijev ni bilo!?!

Pridema z Giannijem lepo v petek ob dvanajstih v avtohišo Odar in ... Nič od motorjev, le nekaj avtov Suzuki. Prijazen prodajalec se opravičuje, šef kliče v Ljubljano, obljuba, da bodo motorji čez dve uri, midva pa naj greva na kosilo!?

Čez dve uri še vedno nič - šef razlaga, da bi moral priti Odarjev sin, da je obljubil da bo tam ob devetih zjutraj in bla, bla, bla... Odarju zgleda pač dol visi za ene Korošce tam nekje v "Avstriji".

Če ti je to odnos, pol pa tud ne vem! Verjemite, da Suzukija že ne bom kupil v Sloveniji!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro, zdaj vidiš koliko smo vredni Korošci. takoj se prijavi za kakega ministra, js te bom takoj podprl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka, jutri prideš z motorjem, a ne.....?????? No tak si vsaj nekaj govorila na chatu....

Pa saj če ne prideš jutri, pa naslednji teden ziher, ker od srede dalje bo lepo vreme.

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daška moja draga! :004 Se bojim, da me jutr sploh ne bo. Mamo namreč sestanek za soboto.

Obenem naj vse povabim, da se nam v soboto, 24.4.2004, pridružijo - "Policijska izkušnja kot nasvet". Je objavljeno v moto dogodkih.

Lahko pa izkoristimo to zadevo in gremo na pijačo. Kdor je ZA, naj dvigne roko. Prvih šest ma pijačo od mene v dobrem, naslednjih šest pa lahko meni časti! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kateri uri bo ta policijska izkušnja.....??

V kolikor Barto ne bo delal in če ne bo dežja, bova prišla. Sicer pa moram priti samo zato, da ti meni plačaš pijačo :004

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!