Skoči na vsebino

gilera dna


Priporočene objave

pozdravljeni! imam težavo z gilero dna in sicer ko pritisnem poven plin začne motor dušiti in včasih tudi crkne... filter ter bat in ostalo mam vse original na motorju. to mi dela če imam filter nameščen na motorju al pa ne.... če mi bi lahko kdo pomagal bi mu bil zelo hvaležen...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej mal filtr spucat u bencin ga namoč pa je čene je pa tud možnu da ni filtr dobr dan na regrazar in dobi notr preveč zraka poglej mal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni! imam težavo z gilero dna in sicer ko pritisnem poven plin začne motor dušiti in včasih tudi crkne... filter ter bat in ostalo mam vse original na motorju. to mi dela če imam filter nameščen na motorju al pa ne.... če mi bi lahko kdo pomagal bi mu bil zelo hvaležen...

Hvala da si prebral pravila foruma in nisi kot kakšen zabit idiot takoj naredil po svoje :)

Tema o gileri dna v skuterskem delu foruma že obstaja, to da ti povsem originalen moped crkuje pa najbrž spada med predelave :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brodar te bom drugič uprašal za dovoljenje in nasvet pa boš ti namest mene tu uredil!!!!!!!!! :topic: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni! imam težavo z gilero dna in sicer ko pritisnem poven plin začne motor dušiti in včasih tudi crkne... filter ter bat in ostalo mam vse original na motorju. to mi dela če imam filter nameščen na motorju al pa ne.... če mi bi lahko kdo pomagal bi mu bil zelo hvaležen...

Najprej preglej dovod goriva,lahko je zamašen filter za gorivo (če ga ima)sicer je lahko mrežica na sami pipici od goriva v benzinskem tanku.Lahko bi bil tudi auspuh zapacan. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema ze obstaja tja se prestaute! :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!