Skoči na vsebino

Motosvet.com albumi


Priporočene objave

Sam slikce moje pa še nekje obstajajo, ker sem uporabljal to predvsem zato, da sem lahko linkal slike na druge forume in tam so slike še :)

Nč bom novo ustvaril :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam slikce moje pa še nekje obstajajo, ker sem uporabljal to predvsem zato, da sem lahko linkal slike na druge forume in tam so slike še :)

Da slike so ostale, seveda pa so vidne samo ce poznas povezavo do njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu priporočam, da za naprej seveda uporabljaš kar nove albume -- za tiste stari nikoli ne veš, kdaj lahko "izginejo" :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeem, kako urejam album v katerga sem dodal par slik? Kako ga lahko nekdo drug iz foruma ki ima še slike? Ker smo bli na furi in smo smeli 3 fotoaparate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeem, kako urejam album v katerga sem dodal par slik? Kako ga lahko nekdo drug iz foruma ki ima še slike? Ker smo bli na furi in smo smeli 3 fotoaparate...

Kako to misliš kako ga urejaš?? Greš v administracijo in tam dodajaš/brišeš fotke...

Drug pa tvojega albuma ne more urejati - ali jih uploadaš ti v svoj album, ali pa on naredi svoj album, pa je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Tole men mal sliči na "SHADOWING MODE" operacije... sorry, mal terminologije :blush:

Profesore, jedno pitanje: a se lahko še kako drugače upload-a slikce, al samo šopek po 5 komadov? Ker bi gor dal cca 30 slik, pa da nebi blo potrebno vsakič klikat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ena izmed pogostih "napak", ki jo nekateri naredite pri uploadu je ta, da "pozabite" aktivirati nov album takrat, ko končate z nalaganjem slik vanj. Vidim da je nekaj novih albumov noter, ki pa niso aktivirani... Klikniti morate na "kljukico" ob imenu albuma (tam poleg ikone za dodajanje slik)...

Kako preverim, če je moj album uspešno naložen in ga vidijo tudi drugi (je aktiviran)? Enostavno. Greste na prvo stran albuma www.motosvet.com/album in na desni strani pogledate, če se nahaja med najnovejšimi albumi. Ali pa seveda greste pogledat pod ustrezno kategorijo, če se album izpiše...

Hmmm, se ne spomnim, ce je bilo tole obkljukano.

Vsaj od mene ne. :P

Torej sedaj je tezavica v tem, da ne morem nikakor do svojega albuma.

Ce hocem ustvarit nonega tudi ne gre. :hmm:

Mimo grede prijava na forum je uspesna.

Kaj mi je storiti :cry:

Hvala. :grim

Se nekaj fotk je za gor dati pa ne gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, bomo probal... a se lahko tut filme gor doda?

Ojla: registriran in prijavljen (ZAPOMNI SI ME kljukica) moraš biti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene zanima kako dodati v album več slik?

:?

Ko sem ga poslkušal narest lhka objaviš sam 5 slik se mi zdi.

Lepo bi prosli če mi kdo to pove kako se da več slik va album.

Popravljeno . Popravil aljazz26
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako dodati v album več slik?

:?

Ko sem ga poslkušal narest lhka objaviš sam 5 slik se mi zdi.

Lepo bi prosli če mi kdo to pove kako se da več slik va album.

Objaviš oz. naložiš lahko samo pet slik istočasno, kar lahko seveda za vsak posamezen ustvarjen album ponavljaš neštetokrat. Torej izberi si album v katerega žieliš ponovno dodati slike in klikni "Dodaj sliko" oz. na desni strani ob naslovu albuma klikni na ikono fotoaparata IPB Slika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objaviš oz. naložiš lahko samo pet slik istočasno, kar lahko seveda za vsak posamezen ustvarjen album ponavljaš neštetokrat. Torej izberi si album v katerega žieliš ponovno dodati slike in klikni "Dodaj sliko" oz. na desni strani ob naslovu albuma klikni na ikono fotoaparata IPB Slika.

:OK: ej hvala ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je varianta za dodajanje več slik hkrati bi prišlo zelo prav (ala mojalbum.com). Ker ko bo enkrat 100 in več slik od nekega dogodka, se marsikateremu ne bo dalo vsako sliko posebej "klikat" in tako :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je varianta za dodajanje več slik hkrati bi prišlo zelo prav (ala mojalbum.com). Ker ko bo enkrat 100 in več slik od nekega dogodka, se marsikateremu ne bo dalo vsako sliko posebej "klikat" in tako :?

Bo pač bolj skrbno izbral. .. ter tako prihranil čas tistim, ki gledajo slike... drugič pa morda tudi sebi (ker bo bolj skrbno izbiral motive) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, jest sm pa nekej zajebou pa me zanima če lahko admin poprav :blush:

album Moto Sršeni čaga v Mariboru sem ne vem kako postavil v kategorijo Moja garaža, pa me zanima če je možno prestavit v kategorijo Moto srečanja in zbori :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, jest sm pa nekej zajebou pa me zanima če lahko admin poprav :blush:

album Moto Sršeni čaga v Mariboru sem ne vem kako postavil v kategorijo Moja garaža, pa me zanima če je možno prestavit v kategorijo Moto srečanja in zbori :D

M.G.: Fingi praznuje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
zdaj bi bilo kul imeti direkten link iz profila ali iz userskih podatkov na forumu link do njegovih javnih albumov.

No, tole nam je tudi uspelo dodati ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda... odpreš v administraciji album in dodaš fotke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko hočem objaviti album, dobim:

Not Found

The requested URL /album/admin_img.php was not found on this server.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!