Skoči na vsebino

Motor pri šestnajstih- bedarija?


kr373n

  

134 članov je glasovalo

  1. 1. Ali je motor pri 16-ih bedarija?

    • DA
      25
    • NE
      104
    • Neopredeljen
      5


Priporočene objave

živjo!

Zanima me kaj vi mislite, ali je 125- ka pri 16-ih bedarija in je kot PRVI motor premočan/prenevaren ali to pač ni res.?

moje mnenje je da to ni bedarija saj že kot mlad pridobiš izkušnje za na cesto ki ti pozneje koristijo...

LP, kr373n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ni bedarija, če misliš met motor

sploh pa sam veš kaj pravjo: zgodaj je treba začet :P (to si pa razlagaj kakor hočeš)

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itq da ni bedarija :D prenevarno?? itq je vseeno če je al pa ni kaj je dandanes sploh še varno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itq da ni bedarija :D prenevarno?? itq je vseeno če je al pa ni kaj je dandanes sploh še varno???

to je tud res ja...kaj je danes sploh se varno

sicer pa je tud odvisno od vsakega posameznika...mas kar nekaj kretenov ki se precenjujejo, kar sledi pa itak vemo...

za nase starse se pa zdi to sigurno nekaj najbolj nevarnega kaj se lahko tisti trenutek spomnijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj za hudiča bedarija :?

mogoče če je t prva mašina med jajci že mogoče(če še nisi mel 50 ccm),drugač pa ne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj za hudiča bedarija :?

mogoče če je t prva mašina med jajci že mogoče(če še nisi mel 50 ccm),drugač pa ne :headbang:

js pred 125ko med jajci nism mel nič :D razn mybe 10x sm se z kakim avtomatikom pelal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja totalna bedarija :BUA: Ker zgleda da eni še tok pameti nimajo, da bi si mogoče lahko že sami odgovoril na vprašanje, ne pa da na MOTO forumu sprašujejo, če je bedarija al ne :headbang: :slap: k itak veš, da bodo usi napisal, da NI bedarija, eni bodo pisal, da bi mogl prej motorje dobit, drugi bodo pisal, da ni bedarija, sam da se najdejo osebki, k pretiravajo (seveda govorijo za druge, ker so oni anglčki...)

Še kej zanima?

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist odvisn...125 je relativen pojem, kot tudi 16 let .)

mislm pa da je nasplošno čist ok, da je tko...pač postopoma se prvadiš na motor, če maš seveda cilj, da si motorist...nekaterim ni za dat niti bicikla za v roke, drugi bi pa lahko mel 1000cc

@žarko:

moj 125cc je prva mašina med mojimi jajci, pa se mi ne zdi bedarija...je čist začetniški motor (4t), lahko vodljiv na katerem se lahko navadiš motorja...na skuterju se niti prbližno ne moreš...kvečjemu samga prometa pa srečanja s cesto

nekaterim pa neb blo za dat 125cc niti pr 35ih...čist odvisn...

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni ste napisal da je odvisno od posameznika: jst ne kupujem superšportnika pa tud ni mi hitrost tok pomembna (valda da še usen pogledam za motor kok ma končno ampa useen), se mi zdi da sm dost občutljiv na hitrost in mi ni glih tok ušeč (razn adrenalin k ga dobiš). Drgač pa recimo že na izpitu s 4t mašino k sm enkrat mal hitrej pospešu se mi je takoj zdel kok grem hitr sm pa šu vseg 50 :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil sem motor ,ko sem bil star 12 let.Takrat je bilo to kar edino prevozno sredstvo saj avta si ni mogel nihče kupiti to je bilo predno so v Yugi začeli delati Fičote.Sosedje in domači se niso zgražali ampak so se čudili,češ otrok vozi motor.Lako vam povem kratko anekdoto.Oče je bil instruktor pri brigadirjih na cesti Bratsva jedinstva(sedanja Dolenka) namreč štab se je selil iz Mačkovca v Karteljevo,oče je moral oba motorja (Pucha 175 ccm in Tomosov moped 50 ccm),tako sem jaz peljal moped on Pucha ko sva se pripeljala v štab Karteljevo je bila prava senzacija "gledaj dete vozi".Oče je odšel v štab en Bosanec pa na Pucha ga vžge se vsede nanj in po gasu,padal je cel krog in se zaletel v stopnice štaba,zlomil nogo,oče prileti ven in mu pravi "BUDALO što si uzeo motor,on mu odgovori "kad dete zna vozit znam i ja".

Zato čimprej začneš vozit, bolje obvladaš tehniko vožnje,samo v glavi mora biti pošlihtano. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh...

vrjem, da se je men na izpitu tud zdelo kko potegne ybr...mislm...sej pospeški so kr ql in res potegne...sm po pou leta, ko se ga navadš ti rata... :hmm: ...počaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas (za končno mislm)

stvar je ta, da se vrjetn nisi vozu s takim motorjem in se ti vse zdi, da gre ko hudič...pol pa vidš, da mogoče le ne gre tako zelo

če kupuješ motor...1. motor...bi ti sicer toplo priporoču ybr, ker, ko boš meu ispit za več cc, boš sigurno presedlau, pa rajš šparaš ta cajt tist dnar, k bi ga drgač dau za kšnga boljšga...drugač pa če misleš met motor dle cajta (kar težko vrjamem, da bi ostov na 125), se ozri za kšno hondo nsr...o izkušnjah poprašej v primerni temi ljudi, ki jih majo .)

če se pa sam sebe bojiš, da preveč gre in nevemkaj še...se pa pač kontrolirej, sprva polahko, da se navadš al pa kup skuter, druzga ti ne vem kej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor pri 16ih?

hja...za mene..obvezno, ker se mi ne da čist vsak dan enmu težit da me kam pele, k se mi zlub nekam pa grem.

To pa da 16 let nebi blo dovolj za 125ko je pa tko k so že ustali rekl, lohka si str 30, pa če nimaš usega pošlihatan u glavi boš najeb*v, lohka pa pr 16 dobiš kšno 1000cc mašino pa če maš ''pošlihtan vse'' bo vredu. Važn je da se zavedaš kva vozš, pa kuko vozš.

Drgač pa pred 125ko tud jest nism vozu nč druzga k avtomatika, pa pol na izpitu 125 4t, zdej pa 2t. Pač na začetku gre mal bl previdno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ali je motor pri 16-ih bedarija?" SEVEDA JE!!!

Motor mora bit že pri 12! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ali je motor pri 16-ih bedarija?" SEVEDA JE!!!

Motor mora bit že pri 12! :evilgrin:

kaj če smo pa to že zamudl, a A?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če smo pa to že zamudl, a A?

:hmm:

na tvojm mestu bi se izpisov iz motosveta... pa nikol več gor pršu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi ostali pri odgovoru: ne, ni bedarija. če želiš, kupi!

Brez zabijanja glave v zid :blink: (bogi, bogi :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti pa čim manj :P

Obvezno motor pri 16.....seveda še bolj je en spodoben moped prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če smo pa to že zamudl, a A?

No pol pa še čak, da boš še 16 zamudu!! :devil: :krneki:

drgač se pa strinjam da ni bedarija. ampak :OK:

bolš postopoma začet, najprej s 125 (oz. po večini se začne že s švohejšim), kot pa da bi začel z močnim strojem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa še čak, da boš še 16 zamudu!! :devil: :krneki:

:grim

najboljše da vse zamudiš pa se čez 10 let po glavi tolčeš kolko si zamudo :slap:

jaz sem vozo avtomatike že ko še prav nisem z nogami dol segno pa mi je kdo pomagal sestopit gor pa dol. tako se je menjalo par avtomatikov za po gozdu nato sem kupil atxa ko še nisem niti vedel kje so prestave in sem se v prvi pripeljal domov doma pa sploh niso vedli da sem kupil moped s svojimi prihranki čez nekaj časa sem naredil izpit za moped in je prišla gilera dna zdaj pa cagiva mito... ko bom dovolj star in bom imel kaj denarja pa gremo dalje... čeprav to še je zelo daleč ker sem zdaj zadovoljen za več pa tako nimam denarja :P

Žal pa mi ni niti ene sekunde porabljene na motorju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše da vse zamudiš pa se čez 10 let po glavi tolčeš kolko si zamudo :slap:

:D to bo to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!