Skoči na vsebino

Ker motor na izpitu


Žarko G.

Priporočene objave

jst sm pa vozu en kurac od motorja k se mu reče daylim... se mi zdi da un daystar ... al kwa je uglavnm kurac, (sploh za poligon) pa še nkamor ni ššou pa stovčen je biu :P

:blink: :blink: z 125 4t na avtocesto? matr :D to si meu pa enga dobrga inštruktorja :kva2:

ja sej sm jst tud šu... mi je pr tam cca. 110 reku (ker se je špegu ukrivu zarad vetra) naj ga porovnam :xx: :ninja: me je kr stisnl k sm pr 110 z eno roko špegu ravnou :ninja: :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A do 25kW---virago 250...sj je fajn...sam čoperji niso zame....sm pa vmes poizkusil tudi GPZ500...to je pa že mal bolš mašinca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurčev:kymco sector 125, ki mi je pri kurblanju na stran padel :D ...pa je že odleto žmigavec pa olje že teklo vun :D ... pa ko sn "pospešil" se je vse tak treslo kot da bi moped namesto bata mel dildota not :BUA: .....no...saj je malo pasalo to da me je malo žgečkalo :blush:

:lol1:

Popravljeno . Popravil CarLazar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi kymco sector 125 vozo,....pa po mesti sem se mogo pelat 65 :D da je sploh 50 letelo :P pa na avtocesti si se pelo ze 140 samo kaj ko je v resnici letelo neke cez 100 komaj :P vglavnem neka korejska "ja..a" so bla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: z 125 4t na avtocesto? matr :D to si meu pa enga dobrga inštruktorja :kva2:

jaz sem tui bil z 4T 125 na avtocesti :P in sicer z kymcotom sectorjem :D haha kako jajce

jaz sem tudi kymco sector 125 vozo,....pa po mesti sem se mogo pelat 65 :D da je sploh 50 letelo :P pa na avtocesti si se pelo ze 140 samo kaj ko je v resnici letelo neke cez 100 komaj :P vglavnem neka korejska "ja..a" so bla :D

jaaaa jaz sem tui 65 vozo da je reko po slušalki da mam zaj 50 not :lol1:

kaj mi vsi ki smo vozli kymcota smo delali pri fortuni? :D al tam so si tak sposojali vsi toti moped :D

saj fortuna ma samo kymcote :) meni je pa zajlo enkrat ftrgalo pa si je inštruktor sposodo od ene druge avtošole motorčič pa je bil 10krat bolj ohranjen pa bolj je šou pa vse. pol pa ko so dobli na mojem gas zajlo pa sem spet dobo nazaj tisto jajce pa izpit delal na njem :angry:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa tega kymcota unico :D je dezevalo, pa mi je neka zenska na cesto skocla, jaz zabremzam na ful, jaz se cudezno obdrzim oz. se samo malo spotaknem, motoru odlomlo zmigavec in zvile so se vilce...

instruktor se pa za mano drl - zgazi tako babo ce ti se kdaj to narei :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kymco Sector 125

čeprav je moj biu kolk tolk ohranjen :D ampak to gre bol bougo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa tega kymcota unico :D je dezevalo, pa mi je neka zenska na cesto skocla, jaz zabremzam na ful, jaz se cudezno obdrzim oz. se samo malo spotaknem, motoru odlomlo zmigavec in zvile so se vilce...

instruktor se pa za mano drl - zgazi tako babo ce ti se kdaj to narei :D

čuješ ti si oni ko je pri omani delal takrat. ko sme jaz tudi delal pa je reko da je en padel z njim na dežu. žmigavec uničil. pa oni pofukan gumb si uničil da mu nisem mogel več nič nazaj lapat po oni povezavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm meu tut MZ RT 125

pa tud na avtocesto sm šuo...dosegel 127 v aerodinamični drži :OK: :bounce:

Avtošola 3D? Drgač se pa jst ne spomnim da bi cagar kdaj čez 115 pokazu. Sm bil tut na avtocesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuješ ti si oni ko je pri omani delal takrat. ko sme jaz tudi delal pa je reko da je en padel z njim na dežu. žmigavec uničil. pa oni pofukan gumb si uničil da mu nisem mogel več nič nazaj lapat po oni povezavi.

ne ne jaz sem delal pri fortuni...pa nisem nobenga gumba unico hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuješ ti si oni ko je pri omani delal takrat. ko sme jaz tudi delal pa je reko da je en padel z njim na dežu. žmigavec uničil. pa oni pofukan gumb si uničil da mu nisem mogel več nič nazaj lapat po oni povezavi.

hahahahahahahahahahahahahahaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

VaraderoNeroda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuješ ti si oni ko je pri omani delal takrat. ko sme jaz tudi delal pa je reko da je en padel z njim na dežu. žmigavec uničil. pa oni pofukan gumb si uničil da mu nisem mogel več nič nazaj lapat po oni povezavi.

a vi ste še lahko nazaj lapali? jaz sem mel sam slušalko v uhi.. pa če sem kaj preslišal ga nism mogo nazaj nič vprašat...sem pa delal pri marvo v mb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!