Skoči na vsebino

Ker motor na izpitu


Žarko G.

Priporočene objave

a vi ste še lahko nazaj lapali? jaz sem mel sam slušalko v uhi.. pa če sem kaj preslišal ga nism mogo nazaj nič vprašat...sem pa delal pri marvo v mb

ti tut ?:D jo mi je šo prasec na jetre :D je včasih kaj govoro da nea gledam na stran al pa kaj druga...pa ga nism mogo nazaj preklet ko sm mel sam slušalko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj pol?jst sm pa lublančan :devil:

oo minuuuuuuuuuuuuuuuuusss :kva2: :kva2: :kva2:

hec hec, ne zamert :blush: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa tih bot ker drgač te bom bl na grobo dons :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravil izpit lih pri Marvo-tu....na Fajzerki....in tip je čist OK...še mojo deklico in frenda pripravil na izpitno in oba opravila brez večjih težav...tako da nič slabega o g. Volovšku prosim.. :closedeyes:

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vi ste še lahko nazaj lapali? jaz sem mel sam slušalko v uhi.. pa če sem kaj preslišal ga nism mogo nazaj nič vprašat...sem pa delal pri marvo v mb

Mene je z to povezavo inštruktor zmeri na foro metal; peljem po ulici pa pravi "pogled desno" jest sem pa zijal za starimi mamami z cekarji na pločniku... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni to ljubljanski forum :devil:

pa kaj pol :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravil izpit lih pri Marvo-tu....na Fajzerki....in tip je čist OK...še mojo deklico in frenda pripravil na izpitno in oba opravila brez večjih težav...tako da nič slabega o g. Volovšku prosim.. :closedeyes:

A.

sj je biu ql ja :) ampak bi blo fajn če bi mu lahk kdaj kaj nazaj reko sam ni blo mogoče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti tut ?:D jo mi je šo prasec na jetre :D je včasih kaj govoro da nea gledam na stran al pa kaj druga...pa ga nism mogo nazaj preklet ko sm mel sam slušalko :D

Meni je inštruktor na začetku povedal, da je včasih imel duplex povezavo, pa jo je nehal uporabljat, ko mu je en tak zavzeto razlagal, da vidi vse na cesti pred in ob sebi, da se je med takšnim pogovorom zabil v spredaj stoječ avto.

Mi je blo pa prav zabavno takšno enosmerno komuniciranje, sploh ko sem z ER5 švignil skozi rumeno/rdečo luč, on pa je ostal na rdeči. Do takrat, ko je blo konec ure, sem mel ravno čas izumit razlog zakaj nisem ustavil ampak sem probal kak je fajn, če obratomer naženeš iz 7000 do rdečega polja na rdečem semaforju, samo zato, da vidiš kaki je filig. Mojemu izgovoru pa itak ni verjel - je reko, da če mu tega (v rumeno/rdečo zapeljal) ne bi enkrat naredo, bi me mel za čudnega :OK:

Aja, izpit sem delal na ER-5, ker sem delal neomejeno, vmes pa sem vozo še YBR125 in Hyosunga 250 (neki čoper), da sem malo sprobal še druga vozilca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je z to povezavo inštruktor zmeri na foro metal; peljem po ulici pa pravi "pogled desno" jest sem pa zijal za starimi mamami z cekarji na pločniku... :kva2:

Ta je pa dobra

:lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtošola 3D? Drgač se pa jst ne spomnim da bi cagar kdaj čez 115 pokazu. Sm bil tut na avtocesti.

ja 3D ja, Tine me je meu OSEBNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!