Skoči na vsebino

Prometne nesreče 2007 - SAMO OBVESTILA,


Lobo

Priporočene objave

Danes okoli 16h30 v Tolminu Honda v Puntota kolikor sem videl naj bi voznica puntota izsilila motorista , sam če nav spet tist (pripeljal z neprilagojeno hitrostjo).

Če kdo kaj več ve kaj je z motoristom?

post-6886-1189543226_thumb.jpg

post-6886-1189543313_thumb.jpg

post-6886-1189543483_thumb.jpg

post-6886-1189543691_thumb.jpg

post-6886-1189543843_thumb.jpg

post-6886-1189544013_thumb.jpg

Nekaj slikic ,pa še video

http://video.google.com/videoplay?docid=16...56697&hl=en

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kaj ve kaj se je zgodilo danes popoldan na Tržaški v Lj :?

Tudi mi vidl pomoje to nesrečo, so letel gasilci pa rešilc.Motorista ravno nalagal na nosila,motor je biu pa pomoje modra Yamaha z GO!!! poslikavo,nism pa 100%,motorist je mel modr kombinezon in modre Oxtar škornje, to mi je uspel vidt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi vidl pomoje to nesrečo, so letel gasilci pa rešilc.Motorista ravno nalagal na nosila,motor je biu pa pomoje modra Yamaha z GO!!! poslikavo,nism pa 100%,motorist je mel modr kombinezon in modre Oxtar škornje, to mi je uspel vidt

Ja, modra R6 ali R1 z GO!!!! poslikavo je bila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prizor ni biu glih prijeten.. pa po možnosti je bla udeležena v nesrečo še ena škoda octavia (pumoje)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem se slučajno mimo peljal pa sem že skoču ven iz avta da bi pomagal. če bi blo kj (k še ni blo GB in NMP) pa je blo že dost ljudi tam. ni blo lepo za vidt, neki so še uno škodo premetaval na roke, motor je bil na drugi strani cesti, skratka ni blo lepo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 17.30 se je pri bencinskem servisu omv pri Dolskem pripetila prometna nesreča kjer sta trčila kombi in motorist. Jaz sem se ravno malo po tej nezgodi pripeljal mimo. Zgledalo je tako, da je motorist iz bencinske zavijal proti Dolskem in spregledal kombi, ta pa je trčil vanj. Motorista je odbilo na travnik, kjer je obležal. Zgleda, da ni bilo tako hudo ker je ležal na boku in se zavedal. Ob njem so že stali ljudje in mu nudili pomoč ter čakakli na rešilca. Upam, da bo vse ok. Mogoče ima kdo kako novo info? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prišel na kraj nesreče nekaj minut po dogodku, ob približno 21:00. Ljubljana, križišče Peruzzijeva in Dolenjska cesta, srebrna Yamaha FJR in bel Golf IV. Voznik golfa spregledal motorista, ko je ta peljal naravnost (morda zavijal desno), voznik golfa pa je iz nasprotne smeri zavijal levo. Motorist je bil pri zavesti, tožil nad bolečinami v prsnem košu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 20h na cesti Logatec-Vrhnika padel motorist. Bojda je med prehitevanjem izgubil nadzor in zadel ograjo in potem poletel ceznjo. Sem se pripeljal malo za tem. Imel je zlomljeno roko, drugače pa naj bi bil ok. Upam da res.

Popravljeno . Popravil triler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 20h na cesti Logatec-Vrhnika padel motorist. Bojda je med prehitevanjem izgubil nadzor in zadel ograjo in potem poletel ceznjo. Sem se pripeljal malo za tem. Imel je zlomljeno roko, drugače pa naj bi bil ok. Upam da res.

Ravno se pripeljala mimo, iskala motorista, ga našla v grabnu pod ograjo. Polno firbecev in noben pripravljen pomagat - žalostno :trance_33_sleep: . Sama sem držala tega gospoda z zlomljeno roko (imel je ca. 100 kil - jaz pa 50), začel je omedlevati in noben, kljub mojim prošnjam za pomoč, ni hotel pomagati! Sramota! Ko vidiš ljudi kakšno paniko zaganjajo, govorijo en čez drugega, se ti dobesedno zagravža celo življenje!

Noben od teh 20ih ljudi ni bil sposoben namestiti vsaj trikotnika, da zavarujejo kraj nesreče!

Z gospodom bo vse ok. Toliko v vednost firbcem, ki so delali gužvo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno se pripeljala mimo, iskala motorista, ga našla v grabnu pod ograjo. Polno firbecev in noben pripravljen pomagat - žalostno :trance_33_sleep: . Sama sem držala tega gospoda z zlomljeno roko (imel je ca. 100 kil - jaz pa 50), začel je omedlevati in noben, kljub mojim prošnjam za pomoč, ni hotel pomagati! Sramota! Ko vidiš ljudi kakšno paniko zaganjajo, govorijo en čez drugega, se ti dobesedno zagravža celo življenje!

Noben od teh 20ih ljudi ni bil sposoben namestiti vsaj trikotnika, da zavarujejo kraj nesreče!

Z gospodom bo vse ok. Toliko v vednost firbcem, ki so delali gužvo :closedeyes:

A pol si bla ti tista gospodična, ki je stala zraven? Jst sm prsu potem ko je ze sedel ob ograji in telefoniral. Policijo pa sem potem srecal ravno preden se pripeljes na Vrhniko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol si bla ti tista gospodična, ki je stala zraven? Jst sm prsu potem ko je ze sedel ob ograji in telefoniral. Policijo pa sem potem srecal ravno preden se pripeljes na Vrhniko.

Bile sva dve ženski (na srečo obe prisebni medicinski sestri). Verjetno si bil ti tisti, ki sva govorila in si spraševal za pomoč? Jaz sem ob prihodu reševalcev šla, tako da policije nisem dočakala. Grozno..kamen se mi naredi v želodcu ko vas vidim kako letite in vas je treba pobirat. Malo pameti in umirjenosti ne bi nikomur škodovalo

Lp, Vesna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bile sva dve ženski (na srečo obe prisebni medicinski sestri). Verjetno si bil ti tisti, ki sva govorila in si spraševal za pomoč? Jaz sem ob prihodu reševalcev šla, tako da policije nisem dočakala. Grozno..kamen se mi naredi v želodcu ko vas vidim kako letite in vas je treba pobirat. Malo pameti in umirjenosti ne bi nikomur škodovalo

Lp, Vesna

Ja to sm bil jaz. A pol ocitno sm resevalce srecal, ne policije. Glede pameti pa umirjenosti... vse je res :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 20h na cesti Logatec-Vrhnika padel motorist. Bojda je med prehitevanjem izgubil nadzor in zadel ograjo in potem poletel ceznjo. Sem se pripeljal malo za tem. Imel je zlomljeno roko, drugače pa naj bi bil ok. Upam da res.

motor skoraj nič poškodovan, motorist pa ...nekaj večjih odrgnin po obeh nogah, zlom desne podlahti, danes dopoldan bil operiran in to je to, imel srečo, da ni padel v ograjo, no toliko :worship: :worship: :worship:

Totaly..... vsaj ti si toliko realna, da ne pričakuješ pomoči od pametnih motoristov, ki se vsi ponavadi samo naslajajo na poškodbah drugih in profesionalnih ogledih o poškodbah motorja, vedno je tako,

da bi pa kdo pomagal, daj no.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 20h na cesti od Trnovelj proti Ljubečni pri Celju točno pri pekarni Geršak. Avtomobil je peljal proti Trnovljam in zavijal levo na dovoz k pekarni. Nasproti mu je pripeljal motorist na cross motorju brez luči in tablic, zato ga avtomobilist (bila je tema) po moje sploh ni videl. Motorist brez opreme (za čelado ne vem, ker je bil takrat že pri njemu rešilec) v kavbojkah in termoflisu. Upam na najboljše, hkrati pa se mi zdi vse skupaj skrajno neodgovorno s strani motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je bilo pa v Logatcu, pred rondojem (smer Lj), srebrn 636, '05, 23 v nedeljo ob ene sedmih zvečer. Punca je sedela na pločniku, nič hujšega se mi zdi. Zgledal je pa tako, kot bi jih z avtom od zadaj? Če pa kdo bere, sta šla pa čez ride res hudo! Vem, ker sem bil z avtom.

Popravljeno . Popravil giro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je bilo pa v Logatcu, pred rondojem (smer Lj), srebrn 636, '05, 23 v nedeljo ob ene sedmih zvečer. Punca je sedela na pločniku, nič hujšega se mi zdi. Zgledal je pa tako, kot bi jih z avtom od zadaj? Če pa kdo bere, sta šla pa čez ride res hudo! Vem, ker sem bil z avtom.

Tudi sam sem opazil...po tleh so potem posipali prah za vpijanje(olje,bencin)...motor ni bil videti poškodovan(sem samo mimo peljal)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je bilo s ninđo na travi :hmm: malo od Stranic proti Frankolovem? :whistle:

js sm bil prvi tam . stvar je zgledala zelo kruto. voznik ninđe je prehiteval pred sabo vozeče vozilo ko je to začelo prehitevat vozilo pred sabo ( v katerem sm bil js) in ga je zadel v desno stran motorja. Naredu je dve salti prek potoka pa z glavo je zadel ob znak. Voznik je bil v šoku zato se je še nekaj minut po padcu normalno pogovarjal potem pa je začel tarnat da ga boli vrat ter glava. takrat smo poklical reševalce. Dohtar je neki reku da sumi zlom vratne hrbtenice al neki takega odpelal so ga pa v celje jutr mam nek opravek v bolnici pa ga bom probu najdit pa vam powem kak pa kej ;)

motoristek tebe sm pozdravu sam nisi vedu kam bi me dal :)

katastrofa je pa naša policija ker tak ko se pa to obnašajo to je slabš od balkana čeprau se grejo neko evropo. Takih idiotov pa še doug nism vidu pa upam da jih še doug ne bom

MOtoristek se je pelu max 70km/h in ga je hotel lepo prehitet ampak ma model očitno stranska ogledala za okras. Smo se pa pol mal pogovarjal in je ta ko je zbil motorista od celja pa do kraja nesreče delal take bedarije po cesti da se jih ne da opisat

jutr vam powem kej več če ga bom uspel najdit ;)

BTW: fant je star okol 22 let baje je pa iz griž. danes je šel na testno vožnjo s kolegom od katerega je kupu motor

upajmo na najboljše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm bil na tistem oddelku ko naj bi okreval sam mi "prijazno" osebje ni hotelo powedat nič še to ne v kiri sobi leži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!