Skoči na vsebino

Prometne nesreče 2007 - SAMO OBVESTILA,


Lobo

Priporočene objave

Na cesti iz smeri Metlika - Novo mesto se mi zdi da v vasi Hrast nesreča motorista predvidevam okoli 15h. Tam so že bili policisti in reševalci motor pa se mi zdi da je bil en enduro oz nekaj podobnega. V bistvu nisem ddobro videl je bilo pa zraven tudi nekaj motoristov ki so se pogovarjali z policisti. Rešilec me je prehitel ravno pred gostilno na prepihu z prižgano sireno. Upamo na najboljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons med mirno pečjo in trebnem, motor u grabnu, pa policaji so bli, voznika ni blo vidt, ve kdo kej več ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Mednem prometna nesreča v kateri je bil udeležen motorist. Na avtovleko so nalagali rdeč motor naked varianta - ni bil dosti razbit, več nisem uspela videti. Upam, da je z voznikom vse ok.

To sem bil jaz z ženo. Padec pri zaključevanju prehitevanja. Jaz sem še po drsenju trčil v avto, žena pa je obležala na cestišču. Bil sem 14 dni v kliničnem centru - zlomljeno zapestje, dva rebra, lična kost, travma pljuč. Tako, da je res z voznikom vse ok in to res ni tema črnega foruma :rolleyes: Upam, da to tukaj ni offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kako uro na avtocesti pri izvozu Brezovica, čoperist ležal med sredinskimi količki odbojne ograje, zgledalo je zelo zelo hudo. Zelo močno upam da posledice padca niso tako hude kot je zgledalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kako uro na avtocesti pri izvozu Brezovica, čoperist ležal med sredinskimi količki odbojne ograje, zgledalo je zelo zelo hudo. Zelo močno upam da posledice padca niso tako hude kot je zgledalo.

sm js tut vido to ja...sicer na motorju se ni skor nič poznalo ograja je bla pa kr fajn rukjena... upam da z motoristom ni nič hujšega...tist ker se je pol z cliotom kr naprej pelal pa je debil prve klase :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na cesti Kozina divača, malo višje od križišča pri bencinski se je zgodila huda prometna nesreča.

Trčila sta motorist in automobil.

Avtomobil je iz smeri divača pripeljal z veliko hitrostjo in na mostu ki pelje čez autocesto zapeljal na drugi pas ter tam pobral nasproti vozečega motorista. Auto totalka, motorist je skup z motorjem zletel v gozd pod cesto kjer se je motor vžgal in zgorel do kraja motorist pa obležal 100m višje. Na kraj nesreče sem prišel kake 3 - 5 minut kasneje, tam je stal le policist ki je le gledal kot tele in nič pomagal. Iskali smo motorista v gozdu not in ga našli nepokretnega, pomoljen je bil vsa, vendar je dihal in imel utrip. Pogasili smo motor kasneje in počakali na prvo pomoč. Skratka vse skupaj je bilo svinjsko za videt. Vse tako razklana da nisem vedel zakaj se gre. Motorja nisem prepoznal tok je bil zgorjen, razbit.

Dal sem vse iz sebe pri pomoči vendar ne vem koliko sem uspel, premikati ga nisem smel saj ne bi mu lahko poškodoval hrbetnico...

Upam le da bo ponesrečenec preživel in čimprej okreval.. Držimo pesti :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam le da bo ponesrečenec preživel in čimprej okreval.. Držimo pesti :(

Žal ni! Beri Črni forum, smo se pa tudi mi ravno pripeljali, ko je prišel rešilec :(.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist jo je skupil tudi na Dolenjskem. Včeraj ob 18.15 uri je 21-letnik iz Šmarjete vozil motor iz Mačkovca proti severni obvoznici. Ko je začel prehitevati osebni avto, je iz nasprotne smeri pripeljal 51-letni voznik avtomobila iz Kamnika, tako da je prišlo do čelnega trčenja. Voznik motornega kolesa je padel po vozišču in se hudo telesno poškodoval, sopotnica v osebnem avtomobilu pa se je lažje telesno poškodovala. Zdravniško pomoč so jima nudili v novomeški bolnišnici.

Na celjskem pa se je nekaj pred 14. uro v Rogaški Slatini na Celjski cesti huje poškodoval 30-letni motorist, ki je vozil iz Tekačevega proti centru mesta. Med zaviranjem v blagem ovinku je zapeljal desno preko kolesarke steze, kjer je trčil v obcestni robnik, padel in se huje poškodoval.

Tudi novogoriški policisti poročajo o nesreči, v kateri je bila huje poškodovana 18-letna motoristka. Včeraj ob 18. uri je 68-letni voznik fiata tempra vozil iz Dornberka proti Šempetru. Na ravnem delu ceste izven naselja Prvačina je z vozilom zavil levo in izsilil prednost voznici motorja znamke honda, ki je pravilno pripeljala nasproti. Pri trčenju se je motoristka huje poškodovala, zato so jo z reševalnim vozilom odpeljali v šempetrsko bolnišnico.

vir:24ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne je bila popolna zapora ceste v Lašah (v bližini Mestinja - odcep proti Podčetrtku). V času ko sem se pripeljal so tam že bili gasilci in policisti - bliže nisem šel pogledat, sem pa od očividcev izvedel, da naj bi šlo za motorista. Enega sem videl na kraju navidez nepođkodovanega ampak možno, da ni bil udeleženec. Glede na to, da je bila zapora popolna se je moralo zgodit kaj hujšega. Ima kdo kaj več informacij?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kako je zgledal kreš ga je mogu un clio zrinit v ograjo, sam da je pa še spizdu, zelo malokrat mi zavre kri sam zdele če bi dobu tega voznika v roke..... ma mu polomim vse kar ma... je*em mu mater škrbavo

So jo dobili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je voznik sivega karavana?

Policija sicer išče tudi očividce nesreče, ki se je ob 10. uri pripetila na cesti Koper – Izola, pod izolsko bolnišnico. V nesreči je bil poškodovan motorist.

Policiji še posebej naproša voznika sivega karavana, ki je v času nesreče peljal mimo, naj se oglasi na policiji.

Vir: 24ur.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca. 16:30 malo izven Razdrtega sem se ravno peljal mimo ko so motorista mobilizirali. Motor desno v jarku on pa levo kakih 50 m nižje. Upam da ne bo hujšega ker ni izgledalo nedolžno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca. 16:30 malo izven Razdrtega sem se ravno peljal mimo ko so motorista mobilizirali. Motor desno v jarku on pa levo kakih 50 m nižje. Upam da ne bo hujšega ker ni izgledalo nedolžno.

Tudi sam sem se peljal mimo, vendar mislim, da je bil kolesar, kajti malo naprej je ležalomodro kolo,med grmi.

Neglede, kdo je bil, upam, da jo ni predrago odnesel. Čimprejšnje okrevanje.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 19h med kozino in začetkom črnega kala. Motorist na rdečem suzukiju (če sem prav videl cerkniške reg. tablice) in modra fiesta. Kot sem lahko videl je voznik fieste izsilil motorista.

Upam da ni nič hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 18h, na relaciji Kočevje - Dvor, pri odcepu za Stavčo vas, motor na tleh pa en kup ljudi okrog, tudi policaji že tam. Motor pa če se ne motim z novomeško tablico (Trebanjski grb).

Upam da ni hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto prometna nesreča motorista v Sladkem Vrhu. V prvem križišču iz smeri Šentilja mu je avtomobilist odvzel prednost. Motorist jo je skupil z zlomljeno ključnico in materialno škodo.

Vsi, ki se vozite skozi cuker špic, bodite zelo previdni v tem križišču, ki je nasproti glavnega vhoda tovarne.

Ogledalo v križišču dobesedno laže, pogled zakriva še nepotrebno grmovje in stara, nepotrebna stavba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Glihkar sem se peljala mimo prometne nasproti vhoda v izolski kamp...siv motor...bandit, cbf stil...

Upam nič hujšega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal mimo nesrece, ki se je zgodila včeraj (nedelja 22.7.) v Novi Vasi. Udeležen avto, motor obstal na drevesu.

Zreven je bil tudi helikopter,vendar je bil motorist le ležje poškodovan,kot sem zdajle zvedel.

Volnik avta pod vplivom alkohola. :headbang:

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..v soboto 21.7. sem se tut jaz skantal in sicer v Boštanju pri Sevnici... ampak je z mano vse uredu, sem že doma, 3 dni sem bil v bolnici na opazovanju, mal so me sicer pogipsal in to je to. Z motorjem je tko-tko,.. bomo vidl kaj bodo cenilci povedal. Aja,.. nisem bil sam kriv,.. tudi jaz sem "žrtev" izsiljevanja.

LP, King

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kdo kaj ve kaj je s motorisstom ki se je že nekaj cajta nazaj stresel pri Reki? Možakar je iz Kočevja... Vem da so ga hotli prestavit v Lj, pa je potem ostal v Reki še neki časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 16h radlje, motorist prehiteval avtomobil, ki je zavijal! :headbang:

Upam, da ni blo hudo! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!