Skoči na vsebino

Prometne nesreče 2007 - SAMO OBVESTILA,


Lobo

Priporočene objave

sorry za off topic sam neki še morm napisat: tamle gor sm se mal zatipku js: z Motoristkom je vse OK mislu sm napisat da se je motorist peljal max 70km/h ne pa motoristek :headbang: za nastalo škodo se vsem opravičujem

sorry še enkrat za vse off topic :rolleyes:

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometne nesreče 2007 - SAMO OBVESTILA, BREZ SMRTNIH ŽRTEV

Ice-u ni všeč, da opozarjamo, da je treba bit previden. Nemu je važna birokracija - SAMO OBVESTILA - itak je 15. plača

pa če boj jest živ al pa mrtu. :headbang

itak me bo skenslu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice-u ni všeč, da opozarjamo, da je treba bit previden. Nemu je važna birokracija - SAMO OBVESTILA - itak je 15. plača

pa če boj jest živ al pa mrtu. :headbang

itak me bo skenslu.

ne, res mi ni vsec, da vsak lolek vsake toliko, kolikor se mu sprdne, napise svoje "najpametnejse" v temi, katera mu je ravno pri roki.

ce si dosleden opozarjaj v vsaki temi na vsaki (vsaj) drugi strani kako lahko/smemo voziti.

drugace pa lahko samo dvignes pogled in bos opazil _neko_ temo na tvoje najljubse oglasanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kako uro okoli 19h30 min pri Radovljici nakladali motor na avtovleko,trije policijski avtomobili poleg kaj več pa nisem videl-tema in se ni videlo kajti mimo sem se peljal z avtomobilom.

Kdo kaj več ve ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej pa nekaj besed o prometni nesreči, ki se je zgodila včeraj nekaj čez 18.00 uro, izven naselja Latkova vas, v kateri sta se dve osebi huje, dve pa lažje poškodovali. 21-letna voznica je vozila motorno kolo znamke Suzuki, tip GSX 750, po regionalni cesti izven naselja Latkova vas in sicer iz smeri Šempetra proti Šentrupertu. Na ravnem delu ceste je dohitela voznika osebnega avtomobila in ga začela prehitevati. Medtem je iz nasprotne smeri, pravilno po svojem smernem vozišču, pripeljal voznik osebnega avtomobila. Voznica motornega kolesa je silovito trčila v prednji levi bočni del nasproti vozečega osebnega avtomobila. Po trčenju je motorno kolo skupaj z voznico in sopotnikom odbilo na desno smerno vozišče, kjer je trčila še v osebno vozilo, ki ga je prehitevala. V nesreči sta se huje poškodovala voznica motornega kolesa in njen sopotnik, lažje pa voznika osebnih avtomobilov.

Vir: Radio Fantasy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kako uro okoli 19h30 min pri Radovljici nakladali motor na avtovleko,trije policijski avtomobili poleg kaj več pa nisem videl-tema in se ni videlo kajti mimo sem se peljal z avtomobilom.

Kdo kaj več ve ?

kolkr sm slišu je zlomlena lopatica pa noga, drugače pa je ženska šla preko polne črte (iz smeri kranja)in je zavijala proti radovljici, glih takrat je pa nasproti prpelu motorist ...... :headbang: :headbang: :headbang:

(informacije niso 100%)

lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj po 16. uri se je na Ljubljanski cesti v Celju zgodila prometna nesreča. V njej sta bili udeleženi osebno vozilo ter motorno kolo. Motorist je prehiteval kolono vozil, medtem pa je vanj trčila voznica Renault Twinga, ki je zavijala levo proti mestu. Hudo poškodovanega motorista so z urgentnim vozilom pripeljali v celjsko bolnišnico. (TŽ)

Vir: Radio Fantasy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost!

V Dogošah pri Mariboru je prišlo do prometne nesreče v kateri je bil udeležen motorist.

Vir:radio City-MB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vceraj zvecer okoli 22h sem se peljal od Zaloga proti Jančam in sem ob cesti videl en motor mislim da je bil TDM in poleg je bil motorist zgleda da je bilo z njim vse OK a kdo kaj ve kaj je bilo , k motor je kar bogi zgledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NA ŽALOST SE PONAVLJAJO PODOBNE NAJHUJŠE STVARI KAR SE LAHKO MOTORISTU ZGODIJO.

Nekaj čez drugo uro popoldne so bili policisti PU Koper obveščeni, da se je na cesti Dekani - Rižana pripetila huda prometna nesreča z udeležbo motorista. Na kraj so takoj odhiteli reševalci in policisti, ki so ugotovili, da je 32-letni Izolan vozil motorno kolo Yamaha FZ1-S od Rižane proti Dekanom in v desnem ovinku pri Sv. Nedelji, zaradi neprilagojene hitrosti zapeljal na nasprotno smerno vozišče, kjer je trčil v pravilno nasproti vozeči VW - Golf III., ki ga je vozila 57-letna Koprčanka.

Motorist je padel po vozišču, nakar je bil z zelo hudimi poškodbami odpeljan na zdravljenje v Splošno bolnišnico Izola. Promet je bil nekaj časa zaprt v obe smeri, nato pa vse do 16. ure potekal izmenično enosmerno.

UPAM DA BO NEKOMU TA IZKUŠNJA POMAGALA, ČE BO SEM DOSEGU CILJ PISANJA....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!