Skoči na vsebino

Kymco Venox 250


Helldragon

Priporočene objave

Torej, glede na to, da teme o Venoxu se nisem zasledil, vas sprasujem, ce ga je kdo ze vozil/si ga lasti, kako se vam zdi.

Jaz ga mam zdaj kake pol leta in moram rect, da sem z motorjem izredno zadovoljen - kvalitetna izdelava, gre kot urca in se svinjsko lep je (IMO).

Brez problemov pretrpi tudi kake daljse ture... no ja, odvisno, kaj stejete za dolgo. Z njim sem se vozil do zdaj iz Maribora do Ljubljane in nazaj (hja, studij)... ampak definitivno planiram z njim tudi kaj na obalo, odkar se je spet zacelo lepse in motoristom prijaznejse vreme :)

Torej, razpisite se :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: najprej se ti mal razpiš:

-kšna slikca

-tehnični podatki

-končna, pospeški,kolk je placa gor, višina zica...

ipd...

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: najprej se ti mal razpiš:

-kšna slikca

-tehnični podatki

-končna, pospeški,kolk je placa gor, višina zica...

ipd...

:)

kaj pa ti vse zahtevas cavalier :P hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, glede na to, da teme o Venoxu se nisem zasledil, vas sprasujem, ce ga je kdo ze vozil/si ga lasti, kako se vam zdi.

Jaz ga mam zdaj kake pol leta in moram rect, da sem z motorjem izredno zadovoljen - kvalitetna izdelava, gre kot urca in se svinjsko lep je (IMO).

Brez problemov pretrpi tudi kake daljse ture... no ja, odvisno, kaj stejete za dolgo. Z njim sem se vozil do zdaj iz Maribora do Ljubljane in nazaj (hja, studij)... ampak definitivno planiram z njim tudi kaj na obalo, odkar se je spet zacelo lepse in motoristom prijaznejse vreme :)

Torej, razpisite se :OK:

ja, no glede na to da s kymcoti glih niam nekih izkušenj, ampak pravijo da je bolj tak ne ( pomoje je še moja jawabusa boljša) :D :D ... malo prlepi pa da vijimo kak zgleja to čudo od motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ti vse zahtevas cavalier :P hehe :D

:D kar me zanima in kar je bistveno...no ja...vse :rolleyes:

no pa si bom kr sam odgovoru, pa še drugim:

http://www.kymco.es/customs/venox250.html

zgleda res hudo...sam je kymco .)

js ko sm kupvov sm gledov zing-a...sm mi nekak ni potegnu :P talele darkside je pa prov pošten :photo: :naughty:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm meu Zinga 125, pa bom tkole reku motor dela če ga redn servisiraš pa paziš na olje, jst sm se z nemu večkat pelov na morje pa še kam pa ni blo problemu sm naredu v eni sezoni pa pou 17000km!! Je pa res da na dele se pa čaka kar dovg cajta (originalne sevede)!! Tegale Venoxa sm pa do zdj sam na sejmu vidu pa se mi ni lih dopadu :BUA: !! sam če ti je ušeč pol ni problema!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš res! sj z oljem pa filtri pri mojmu kymcotu ni blo problemu kakšni drugi deli pa že mau problem! Sam to še ni razlog da ga neb kupu!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jaz moram rect, da sem z mojim zadovoljen... kar se delov tice, imam dobre izkusnje - dobava v 1 tednu.

Glede koncne hitrosti: do zdaj sem ga spravil do 130, je pa res, da nisem glih fan avtoceste in se ne vozim dostikrat pri tej hitrosti... saj tudi ni nek uzitek, ker je dosti bolj feeling pri 80-100 lepo po starih cestah.

Meni je motor cudovit, vozi se zakon, prostora je za 2 osebi dovolj, sedez je pa dokaj nizko, kar mi zelo pase.

Slikic od svojega se nimam, je pa tak:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jaz moram rect, da sem z mojim zadovoljen... kar se delov tice, imam dobre izkusnje - dobava v 1 tednu.

Glede koncne hitrosti: do zdaj sem ga spravil do 130, je pa res, da nisem glih fan avtoceste in se ne vozim dostikrat pri tej hitrosti... saj tudi ni nek uzitek, ker je dosti bolj feeling pri 80-100 lepo po starih cestah.

Meni je motor cudovit, vozi se zakon, prostora je za 2 osebi dovolj, sedez je pa dokaj nizko, kar mi zelo pase.

Slikic od svojega se nimam, je pa tak:

IPB Slika

S katerga konca slovenije pa si? me sam zanima če te bo kj možn vidt na kakšnmu gorenskmu motozboru?? :?

Sj je še kar zanimiv motor edin auspuhi me mal motijo jih niso lih zadel .) !

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo lepa mašinca ;) , sam avspuha sta pa res hecna

kot da bi mel duplo trobento :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

S katerga konca slovenije pa si? me sam zanima če te bo kj možn vidt na kakšnmu gorenskmu motozboru?? :?

Sj je še kar zanimiv motor edin auspuhi me mal motijo jih niso lih zadel .) !

lp miha

Sem iz Maribora, sam se pa zna zgodit, da me kaj pici pa se oglasim kaj na kakem motozboru pri vas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!