Skoči na vsebino

GHD Petrol


C4V4L13R

Priporočene objave

Kaj je letos kej na sporedu? Gorjancev lani ni blo, za letos pa obljubljajo v ilirski evropsko :OK: Kakšen urnik mogoče kje? oz. koledar

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evropska je bla že lani pr nas. Sem bil, nardili so dve šikani, in podaljšali na EU dolžino GHD proge...

Vsaj kolikor jaz vem...

Ja lani škoda kr ni blo Gorjancev, je blo namest tega Trbovlje, ki je blo bolj kot ne crap, dž je padal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu tud js lani, sm kokr vem, bo šele letos evropsko

tud men se ni zdelo lih evropsko...glede na to kaj je blo gor oz. česa ni blo

ne vem... :xx:

da pa gorjancev ni več na sporedu je pa čist :BUA: in lani sm biu prov jezn :angry:

ka pa 2007? bojo?

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu tud js lani, sm kokr vem, bo šele letos evropsko

tud men se ni zdelo lih evropsko...glede na to kaj je blo gor oz. česa ni blo

ne vem... :xx:

da pa gorjancev ni več na sporedu je pa čist :BUA: in lani sm biu prov jezn :angry:

ka pa 2007? bojo?

Nevem če bojo gorjanci al ne...

Pobrskej malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda res :BUA:

to je bla edina dirka za katero sm vedu, da se je ziher udeležim, ker je najbližja (manj k 10km od mene)

ilirska pa letos tud ne uide...lani biu prvič in je nebi zamudu, prov pošteno je :OK:

sm kej več bi jih moglo bit z berg cup-a

edino bedno mi je tam gor, k je treba 2 ure čakat na naslednjo vožnjo...sam se splača :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zgoraj nekje maš link do vseh avtomobilskih dirk

ne vem kako je z impolco, na urniku je ni, pa če mam pravi občutek, se mi zdi, da impolce ni več :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghd v Sevnici se vozi na relaciji Impoljca-Studenec,da se ne boste preveč čudval!Je pa baje v soboto dan pred dirko demostracijska vožnja formul po središču Sevnice,vsaj tko sem uspel prebrat na nekem plakatu.Kako pa bo to zgledal,pa kolk bo teh formul, pa ne bi vedu,verjetn tud vsemogočni ne. :eek: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 20-ga v nedelo bo pa tekmovanje :OK:

komi čakam ilirsko...letos evropsko :OK: upam, da ga bo bruno še bl žgau, k ponavad :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja petrol ferrari 2007 bo in sicer zadnji vikend v juliju ko usako leto :OK: :OK: a pride kdo pogledat???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pridem, pa da zemlo s tira fukne :P

pa upam, da ga bruno ne bo šparov :P sm čepke za ušesa bo treba nabavt...sploh če bomo na škarpi v petrolovem ovinku spet :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klinc...me ni blo v sevnico, je blo drugje bolj pestro :OK:

je bil kdo? je blo kj za vidt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda res :BUA:

to je bla edina dirka za katero sm vedu, da se je ziher udeležim, ker je najbližja (manj k 10km od mene)

ilirska pa letos tud ne uide...lani biu prvič in je nebi zamudu, prov pošteno je :OK:

sm kej več bi jih moglo bit z berg cup-a

edino bedno mi je tam gor, k je treba 2 ure čakat na naslednjo vožnjo...sam se splača :D

Jz sm bil pa do zdj vsa leta...sam lan nism mogu...na hrvaškm furu nek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bruno ianelo nima vec taprave lancie ucasih je biu tisto nepremagliv stroj zdej pa gre usako leto slabse sam ma pa zato plasa zdej nepremaglivga bmw-jca judd motor 750hp tko da mu ianelo nemore konkurirat. aja ce bo kdo na petrol ovinku nej se javi hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js :OK:

ja bruno ianelo nima vec taprave lancie ucasih je biu tisto nepremagliv stroj zdej pa gre usako leto slabse sam ma pa zato plasa zdej nepremaglivga bmw-jca judd motor 750hp tko da mu ianelo nemore konkurirat.

samo plasa pa ianello dirkata v isti diviziji, v akteri sta edina dva, se mi zdi :hmm: ...sej lancia ma tud od cca 500-600KM, odvisno od nastavitev turba oz. kompresorja .)

samo do zdej ni blo to evropsko prvenstvo, nikol se mu ni šlo za neke točke, ker je v ilirsko pršou samo zato, ker so mu dobro plačal...letos bo po moje drugač, ker je napovedano evropsko prvenstvo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to leto bo za evropski pokal ja drgac pa tista lanca s4 od brunota je sla ucasih za popizdt (no sej zdej tut leti) sam je ze tok zgonjena da jo niti ne nastela do konca ima se rezerve drgac u svojih najbolsih letih je bla cist konkurencna "bmw-jcu" od plasse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

evribadi vableni na horjance :D

jutri ob 8ih se začne že prvi trening. Samo pozor! od 7ih naprej je cesta od težke vode zaprta, tako da svetujem uporabo okoliških stranskih cest ;)

cya ob progi

p.s. RENO :BUA: FANS!!!

na ogled bo renojeva :BUA: formula f1 2007 :naughty:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako, smo preživel

blo nekaj atraktivnih vozil, še več seveda voženj in dve malo hujši nezgodi. ena se je zgodila kar pred nami (škoda špelca :( ), enga so mogl pa po kotaljenju prepeljat v bolnišnico.

organizacija na psu, res sem bil razočaran pa še domačih gasilcev ni blo, tako da tudi odnos malce nečloveški

proga kot vedno atraktivna, upam, da bodo mal organizacijo poštimal, asfalt bi blo tud doro, pa vendar, upam, da bo drugo leto spet in da se bodo gorjanci povrnili spet v svoj sijaj :P

p.s.

formula f1 je bla samo model :krneki: bzv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!