Skoči na vsebino

Kymco Quannon 125


kađiva

Priporočene objave

V prodajo naj bi prišel enkrat okrog aprila.

Cena pa naj bi bila okrog 2700evrov.

Ma pomoje je ta Kymco za enrkat kr dost slabš k honda, nevem no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ste hecn ko kr neki na pamet govorite. Po vsej vrjetnosti ima agregat od kakšnega drugega motorja znanega(yamaha, honda, ....). lep je usen in tisti ki si ne morejo privoščt motorja za več dnarja bo čist ql po mojem, pač ne bo firma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...kymcota rajš...ma par stvari bolših kot CBR-ka sicer je ful kopirana od CBRke...ampak če ma mašino od kere znane firme pa vzdržljivo pol kymcota :)

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa mi nastej tistih par stvari, ki bi jih naj mel kymco bolse kot honda :?

vzadi širša guma :D špegli niso na belanci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzadi širša guma :D špegli niso na belanci :D

ubistvu so sam še slabosti cbr popravl pa je to to :OK: (pustmo zdej moč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja tak si mislo - guma pa to...jaz sem bolj ciljal na material pa obdelavo pa to :D pri cemer pa je honda sigurno boljsa :D

valda :) honda je le honda...čeprav tut honda zna zajebat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no stvar okusa pač...

Moj prvi motor je bil ravno Kymco Sector 125. Takole po podatkih sklepam, da gre za enak agregat. Kar se mašine tiče naj bi šlo za licenčno delano hondino 4T 125ccm ropotulco. Sam nisem imel z motorjem nobenih težav. Vzdrževanje je res minimalistično in močno spominja na spomladansko servisiranje kosilnice... Zliješ noter 1L olja, nova svečka, spucaš oljni filter (neka kovinska mrežica), pa filter za zrak se tudi samo spuca (opereš v bencinu in napojiš z oljem). Da ne omenim kolk je to hvaležna zadevšna za furat, pa za tankat...

No pa da še mal pošimfam. Kljub temu, da je bil motor relativno nov, sem imel težave z parimi vijaki, ki so močno zarjaveli (je pač treba kupit pest vijakov vsake tolk cajta). Pa okvir ni bil narejen za divjanje (enojni cevni), pa prednja zavora je bila precej groba...

Naredu 19K km, osvojil tehniko vožnje, pa še marsikaj sem z njim prefural in videl :)

Ko voli nek izvoli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... Izgleda kot Honda CBR 125... :hmm:

Glede na to da ima 4t motor, od njega ne moremo pričakovati kakšnih vrtoglavih pospeškov in hitrosti, je pa najbrž primeren motor za začetnike... A se že kej ve za ceno? Glede na to, da je kymco bo najbrž precej cenejši od konkurence...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj no ti si edn izmed tistih ki mislijo če ni (honda, yamaha, suzuki, aprilia...) da ni motor. Prosim te predn kj rečeš prečiti mal kok je folk zadovoljn z motorji. Pa kok ne zastopte da je agregat isti? Predn šinfvaš se mal pozanimi ko govoriš pa ne kr neki na pamet. Pa da neoš mislu da ga mam sam tapro se prepriči predn odpreš usta :hmm: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah js ne vem zaka delajo kopije cestakov če pa gre tolk ko štirka

mah s temle pa res ne škoda križa pa rok raj z štirko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj no ti si edn izmed tistih ki mislijo če ni (honda, yamaha, suzuki, aprilia...) da ni motor. Prosim te predn kj rečeš prečiti mal kok je folk zadovoljn z motorji. Pa kok ne zastopte da je agregat isti? Predn šinfvaš se mal pozanimi ko govoriš pa ne kr neki na pamet. Pa da neoš mislu da ga mam sam tapro se prepriči predn odpreš usta :hmm: :headbang:

Sej lahk so res zadovolni z motorji in jim lepo predejo - jim čist privoščim. Ne vem pa kaj nabijaš od tistih agregatu ker nisem nikjer nč napisu čez njih in sm prebrau celo temo prej ko sem komentiru. Zdej ne vem kak si moj prejšni komentar razlagaš - pa ti bom mal pomagal :) Jst sem najrajš usedem na japonca, stvar okusa pač :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki kritizirate samo zato ker je Kymco naj povem, da Kymcoti niso slabi motorji. Tudi pri štirikolesnikih Kymco velja kar za kvalitetnega proizvajalca. Nasploh pa ponavadi dajo na svoje izdelke motorje znanih japonskih znamk, npr. Honda, tako da je vse skupaj še bolj ziher.

In Kymco le ni kar ena leva firma, so že kaj nekaj časa prisorni na trgu in nenazadnje imajo v lasti tudi Ducati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!