Skoči na vsebino

Abstinenčna kriza


Andrej666

Priporočene objave

meni je fulll slabo.... lahko pošlješ tablico?... :?

meni je fulll slabo.... lahko pošlješ tablico?... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...včeraj par km na šverc :OK: ...če ne registriram naslednji vikend bo šele kriza... :grim :grim :grim

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je fulll slabo.... lahko pošlješ tablico?... :?

meni je fulll slabo.... lahko pošlješ tablico?... :?

Ja seveda, le napiši mi še katero bi rad, Milko ali Gorenjko :P

LP cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krize ni več! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :OK: :yea1:

V soboto zakurblal in raredil že 400+ km. Srečal kar nekaj tistih, ki se tudi niso mogli zadržat - nekaj s tablicami, še več pa brez. Če se dobro oblečeš, je sezona definitivno že tle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začuda ni neke posebne krize, pač želja po vožnji ki bo še počakala kakih 10-14 dni tolko da ves sneg na kupih pobere, da ni neprijetnih presenečenj z mokrimi ovinki in podobno....pa da ko se zvečer vračaš da ni samo 2-3 stopinje.....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začuda ni neke posebne krize, pač želja po vožnji ki bo še počakala kakih 10-14 dni tolko da ves sneg na kupih pobere, da ni neprijetnih presenečenj z mokrimi ovinki in podobno....pa da ko se zvečer vračaš da ni samo 2-3 stopinje.....

LP

Ja prav imaš! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsporednice, ki jih lahko potegnemo z orientalsko kulturo vzdržnosti - daljša je abstinenca, bolj ti pride!

:D :grim :lol1: :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začuda ni neke posebne krize, pač želja po vožnji ki bo še počakala kakih 10-14 dni tolko da ves sneg na kupih pobere, da ni neprijetnih presenečenj z mokrimi ovinki in podobno....pa da ko se zvečer vračaš da ni samo 2-3 stopinje.....

LP

Pridi na naš konec, tukaj ni več mokrih cest, pa še presenetljivo čiste so :grim ! No ne glih vse, večina pa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..včeri sm jo pa "pregriznu",.. vzel preizkušnjo, pa se zapeljal do LJ, s kolegom "dve rekla", spila 2 runde, pa domov, preden sm parkiru pa še mal po okolici. Naredu prijetnih 200 km, čeprav je mal pihalo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krize ni več,samo več sonca bi prav prišlo! :kva2: :kva2: :kva2:

Dolge gate :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ne, glih prej sem naredil en krog po ulici... se mi zdi, da je malo rezko drdralo, glede na to, da je dvovalnik ... ampak jebiga, nisem 2 tedna gor sedel in ganjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se komu že pojavljajo prvi sindromi? :glare:

Kaj te že matra :naughty: . Si se v hujšem mrazu, kot je sedaj, na fax vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te že matra :naughty: . Si se v hujšem mrazu, kot je sedaj, na fax vozil.

To so bli časi ja :OK:

Ampak nemorš verjet de pr eno leto starmu motorju z 20tisoč km crkne akumulator :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se včeraj peljal par km, imam že več kot en emsec odjavljeno in me je premamlo.. Mi je blo pa kar mal čudno, sem se prejšnji teden vozil z FZS6 in je blo kar čudno na V2 it, trese :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!