Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Parking?

nimam komentarja...res ne

že tko ni parkingov za motorje v LJ pol pa še to...sankcij pa ni...če mi bo slučajno kdo kdaj zatežil da ne smem parkirat na pločniku bo čelado dobu v glavo

Popravljeno . Popravil Spade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parking?

nimam komentarja...res ne

že tko ni parkingov za motorje v LJ pol pa še to...sankcij pa ni...če mi bo slučajno kdo kdaj zatežil da ne smem parkirat na pločniku bo čelado dobu v glavo

Predlagam da motoristi parkiramo okoli njega in ne bo mogel ven.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da motoristi parkiramo okoli njega in ne bo mogel ven.

lp

T

In biti potem v bližini, da ne bo kaj šaril po motorjih :bum::P . Čeprav je bolje, da pokličeš ustrezno službo, da uredi problem in ne jemlješ zadeve v svoje roke :grrr .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je izvajanje terorja s strani policije dovoljeno?Kam smo prišli?Imajo v današnjih časih res policisti popolna pooblastila in lahko počnejo kar se jim zdi ok?Živimo odkar je bil JJ na oblasti v popolnoma policiski državi?Imamo policiske ure in moramo biti ves čas v hišah in kao gospodom v modrem na razpolago??So policisti več kot organi kamor dajo prijavo?Lahko po ugotovitvah situacije kar na lastno pobudo hodijo na dom in te iščejo,čeprav zato ni najmanjšega vzroka?

Bo res potrebno it na sodišče za človekove pravice in vse skupi dati na TV in časopis?Ali se bo enostavno potrebno preselit v drugo državo,kjer še imajo policiste in ne neke gostince z šnel kurzi???????????

Še malo pa me bo sram,da sem slovenec! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si spet kaj ušpiču? povab jih na kofe v Aqua,če te že tko pogrešajo :D

PS.: Pa orng jih upal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si spet kaj ušpiču? povab jih na kofe v Aqua,če te že tko pogrešajo :D

PS.: Pa orng jih upal :lol:

ma omejena serija so...To je še od zadnjič ko si je un namislil,da sem ga udaril...in čeprav je un klical na policijo in povedal,da si je vse zmislil oziroma zmotil(napihal 1,5 ko je to rekel)In ker me gospoda ni najdla,ker sem bil v službi so dali prijavo na občino,da me očitno ni na tem naslovu...potem pa cel kup problemov plus 3 priče na upravno enoto in zdaj primer zaključen..Teror pa se očitno nadaljuje saj so me danes zopet iskali doma in gnjavili sorodnike kje sem in zakaj me ni...Prejšnjič dvignili celo glas zakaj mojih staršev ni bilo doma,ko so bili oni tam in NAS iskali...Verjetno ker nekateri hodimo v službo in ne uživamo in nimamo kaj delat kot nekateri...oziroma smo predvidevam vsi mi do zdaj mislili,da se lahko prosto gibljemo :hmm:

Zato me resno zanima kakšna pooblastila imajo,ker to meni izgleda kot izvajanje terorja nad družino-pa vam!?Lahko pa se v kratkem pričakuje tožba,če se bo le to nadaljevalo,ker to je pa res višek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato me resno zanima kakšna pooblastila imajo,ker to meni izgleda kot izvajanje terorja nad družino-pa vam!?Lahko pa se v kratkem pričakuje tožba,če se bo le to nadaljevalo,ker to je pa res višek!

Ja bogi-bogi si ... prav solza se mi je utrnila, ko si tako touching zgodbico napisal ... a un se je pa premislil? trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben pa ne naredi statistike na prevožene kilometre ... leta 2008 sem rabil do službe - cca 5 km - tudi več kot pol ure.... sedaj rabim 8-11 minut ... na cesti je veliko manj folka in posledično se naredi v enem letu manj kilometrov ... tudi zaradi recesije in višjih cen pogonskih goriv se ljudje manj vozijo ... e to pa potem ni več zanemarljivo , če se na prevožen (ali 10.000) kilometer zgodi pa več nesreč...in je seveda tudi več mrtvih na isto enoto ... te statistike so kar nekaj ker ne upoštevajo vseh pogojev ... tudi jaz zaslužim isto kot dve leti nazaj ...pa lahko natankam 30% manj goriva....ccc

Morda kje obstajajo številke za prodan bencin/dizel od Petrola in OMV? Iz tega bi se lahko dokaj realno sklepalo ... aja, pa plin seveda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parking?

nimam komentarja...res ne

že tko ni parkingov za motorje v LJ pol pa še to...sankcij pa ni...če mi bo slučajno kdo kdaj zatežil da ne smem parkirat na pločniku bo čelado dobu v glavo

Pokličeš mestno redarstvo in poveš ,da bi rad parkiral motor, a ga ne moreš, ker je na moto-parkingu parkiran avto ... pridejo, naložijo, odpeljejo (preverjeno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kje obstajajo številke za prodan bencin/dizel od Petrola in OMV? Iz tega bi se lahko dokaj realno sklepalo ... aja, pa plin seveda :P

začuda ja .. tukaj http://www.mg.gov.si...a/EBRS_2010.pdf stran 18 ... iz leta 2008 v leto 2009 indeks porabe v prometu 91,6 ... napovedan indeks za 2010 90,0 ...

( pa ne rečt : "a ti temu verjameš " )

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začuda ja .. tukaj http://www.mg.gov.si...a/EBRS_2010.pdf stran 18 ... iz leta 2008 v leto 2009 indeks porabe v prometu 91,6 ... napovedan indeks za 2010 90,0 ...

( pa ne rečt : "a ti temu verjameš " )

Na SURS-ovi strani so najbolj up-to-date podatki: http://pxweb.stat.si/pxweb/Dialog/varval.asp?ma=1818001S&ti=&path=../Database/Okolje/18_energetika/04_18180_goriva/&lang=2

Za samo porabo jih sicer ni, vendar so na voljo zaloge, uvoz, izvoz, tako da se da vse izračunat. Le copy/past podatke v excele pa je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi,ko vic na koncu nekaterih motorevij :BUA:

Mogoče kdo ve kdo je kriv,če se nekomu zaletiš v rit a le ta stoji na cesti brez smerokaza?Načeloma si res ti kriv,ker si se zaletel v rit...vendar potem ne vem zakaj je sploh potrebno uporabljati smerokaze?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zopet dokaz več, da ni bil sposoben za nič druga kakor za policaja.. se globoko opravičujem ampak...... tomos ki ni vreden več kot 100€

pomojem bo najmanj 1 zvezdico več dobil :whistle:

prej pa je v merkatorju hrenovke prodajal al pa kruh pekel ...

amen :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi suma predelave vozila in preseganja največje (tole zmaga: konstrukcijsko---> :lol1: ) dovoljene končne hitrosti....oz. po domače: verjetno je imel gor MF power izpuh, ali powerca kot se ji reče, pa so ga pohopsali :slap: avtovleka pa zato, ker danes ne obratujejo tehnični pregledi, drugače bi imel policijsko spremstvo do tam

...takole racijo na predelane mopede so imeli že kak mesec nazaj pred šolskim centrom, kjer so zaplenili 3 skuterje in jim odredili izredni tehnični pregled

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi,ko vic na koncu nekaterih motorevij :BUA:

Mogoče kdo ve kdo je kriv,če se nekomu zaletiš v rit a le ta stoji na cesti brez smerokaza?Načeloma si res ti kriv,ker si se zaletel v rit...vendar potem ne vem zakaj je sploh potrebno uporabljati smerokaze?

Meni je policaj razložil, da čim si ti pripeljal od zadaj, očitno nisi držal dovolj velike varnostne razdalje. Čeprav, ko sem ga potem vprašal, če torej trdi, da se prav nobena situacija ne kvalificira pod "težko ali nemogoče predvidljivo" je zaprhal in ponudil, da bo odstopil od preiskave, če ne nameravam nikogar civilno tožiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi tega avtomatika peljal rom/cigan bi bili komentarji verjetno precej drugačni anede ;)

Osebno menim, da je teh pregledov skladnosti, vseh na motor vgrajenih naprav, premalo. Sem v Italiji videl kako policisti/karabinjerji (tudi sami motoristi in dobri poznavalci zadev) pred moto-zborom preglejujejo vse motorje in striktno kaznujejo vse kršitelje, kar se mi zdi popolnoma prav. Pa gre za državo, ki ima moto kulturo in število dvokolesnikov na št. prebivalcev precej višjo od nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvaški sodnik prisodil 30 dni pripora za 26-letnega Slovenca, ki je skušal podkupiti policista ob storjenem prometnem prekršku...

http://www.delo.si/novice/kronika/slovenec-posku-al-podkupiti-hrva-kega-policista.html

Citiram DELO:

Reka - Sodišče na Reki je danes določilo mesec dni pripora za 26-letnega slovenskega državljana, ki je v ponedeljek na mostu proti Krku poskusil podkupiti hrvaškega policista s 75 evri in 140 kunami(19 evrov), piše STA. Obstaja tudi možnost, da moški plača 25.000 kun (3392 evrov) varščine namesto pripora.

Hrvaški urad za boj proti korupciji in organiziranemu kriminalu (Uskok) je od preiskovalnega sodnika zahteval pripor za 26-letnika zaradi upravičenega suma, da je storil kaznivo dejanje podkupovanja. Preiskovalni pripor so zahtevali zaradi begosumnosti, so pojasnili na sodišču.

Slovenskega državljana sumijo, da je v ponedeljek v večernih urah na mostu proti otoku Krku pri prometnem nadzoru policistu ponudil denar, da ne bi bil kaznovan za prometni prekršek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Mi imamo v Tržiču bencinsko zraven policijske postaje in mi je dons pomočnik komandirja prletu notr v petrol ko sm plačeval in zahteval dokumente! A to on sploh lahko naredi, na tak način? Svašta res, tolk da me zanima če se lahko kej pritožim!

Dobu sm pa kao kazen zaradi nehomologiranega nosilca tablice in tehninčno neizpravnega vozila (ker mi je glih učer žarnca crknla u žmigovcu)!!!

Kazen mi je pisu na navadn blokc (WTF?), podpisu pa tut nism nč.

Hvala za odgovore!

LP

Kevin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mi imamo v Tržiču bencinsko zraven policijske postaje in mi je dons pomočnik komandirja prletu notr v petrol ko sm plačeval in zahteval dokumente! A to on sploh lahko naredi, na tak način? Svašta res, tolk da me zanima če se lahko kej pritožim!

Dobu sm pa kao kazen zaradi nehomologiranega nosilca tablice in tehninčno neizpravnega vozila (ker mi je glih učer žarnca crknla u žmigovcu)!!!

Kazen mi je pisu na navadn blokc (WTF?), podpisu pa tut nism nč.

Hvala za odgovore!

LP

Kevin

hahahahahahahah.....

in ti si mu dal dokumente ali kako?

hvala lepa in nasvidenje gospod.... sem pes tukaj.... ker sem bolj nerodne sorte pa oblecen v opremo, da bi padel da se mi kaj ne naredi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahahah.....

in ti si mu dal dokumente ali kako?

hvala lepa in nasvidenje gospod.... sem pes tukaj.... ker sem bolj nerodne sorte pa oblecen v opremo, da bi padel da se mi kaj ne naredi :grim

to ni nič nenavadnega....sam občasno med vikendi pomagam delati na pumpi tu v NM, sem kak mesec in pol nazaj videl, kako je možakar prišel napojit svojega Z1000, in medtem ko je tankal (držal ročko za bencin :blink: !!!) je vštric parkiral leteči in zahteval dokumente, tako da je revež moral spustit ročko, vzet dokumente iz žepa in mu jih dati, potem je pa naprej tankal...to kar si zadnje čase dovolijo policaji človek kar težko verjame če ne vidi :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!